Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Red Dead Redemption 2

Khiran

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...

tarzım olmamasına rağmen witcher a bayıldıktan sonra bu oyuna başladım.. witcherdan daha detaylı geldi bana. oynadıkça alışıyosun ama çoğu şey havada craft vs fln. + sinematik çok fazla. hamallık yapıyorum su taşıyorum odun kesiyorum. bakalım salıcak mıyım bitiricek miyim..

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 10 ay sonra ...

Ben de şimdi bitirdim. yan görevleri çok sallamayınca hızlı bitiyor. hikayeyi baya beğendim ben. karakter gelişimi, yaşayan dünya fln çok başarılı. top 10 a sokarım direkt. başta klasik rockstar ağırlığı ile başlasa da 5-6 saatten sonra iyi açılıyor ve akıp gidiyor. o eşiği atlatanın beğenmeme şansı yok bence.

Sosyal ağlarda paylaş

ya çok geç kalmışım bu oyunu oynamakta... Nasıl bir şeymiş, inanılmaz. Detaylar, görseller inanılmaz. Ben de pek az oynayabiliyorum 3 ayda ancak %86'ya geldim. Ana hikaye bitti, son hikayeye geçtim. Oyun çok hantal ama kendinizi sürekli sinema filminin içerisinde hissediyorsunuz. Dün bir sekansa denk geldim Marston ile oynarken çiftlikten kasabaya giderken müthiş bir şarkı başladı atla koşturdum, kasabaya girerken şarkı bitti 😄 Muazzamdı. Tek eksi yanı benim için oyun daha hızlı olmalı 

Sosyal ağlarda paylaş

benim 25 saatte hikaye ve bazı yan aktiviteler bitti. o kadar uzun oyun değil. gidip saatlerce dağ bayır gezip, poker oynayıp balık fln tutarsanız tabi çok vakit harcanır ve o kafayı sevenler için de baya eğlenceli olur. uzun ve hantal diye öteleyen varsa sadece hikayeyi rush etmeye bile değer diye bilgilendireyim dedim.

Spoiler

Guarma dönüşü unshaken ile at sürme, rhodes ta ailenin evini yaktığımız sahne vs gibi çok fazla epik sahne var. çok beğendim.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...

Oyunu ilk denediğimde sadece 2-3 saat dayanabilmiştim. Sebebi de gerçekçi ve detaylı olsun diye her işlemin çok uzun sürmesiydi, öldürdügüm kişiyi lootlarken bile ceplerini tek tek kontrol ediyordu. Yok şunun için 15 sn basılı tut, yok öteki için 10 saniye daha tut vs. Az biraz sabrediyim dediydim ama yok katlanamadıydım. Sonradan gelen updateler ile herhangi bir opsiyon sunuldu mu kullanıcıya bu işlemleri çok daha hızlı yapmak için ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...