Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Red Dead Redemption 2

Khiran

Öne çıkan mesajlar

gereksiz store exclusivelerden ettigim tasarruflar sagolsun aldim direk ben,  bu sene release/pre-order olarak Vampire 2 disinda indirimsiz aldigim yegane oyun.

birde Ultimate almak gerekli degil eger online'a girmeyecekseniz.

ilk ciktiginda surdan izlemistim ben oyunun yarisini falan, pc degil tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, GONDARCENGIZ dedi ki:

bir oyuna 300 lira verilecekse oda bu oyundur ama ben hala günde bir kere şuraya https://crackwatch.com/ girip bakıyorum. şimdi aldığımın ertesi günü cracklenirse diye bir düşünce kafanızda oluşunca eliniz gitmiyo fds

sırf modluyor diye mod yapımcsını avukatlarla gizli kapaklı baskı yapıp basına yayma yoksa davalarla boğuşursun diyen adamlar bunlar. rdr2 gibi bi oyun 1 aydan uzun temiz kalacak ha. masaya oturmuşlar gibi geliyor bana.

Sosyal ağlarda paylaş

abi herifler yıllarca oyun geliştirdi, yepyeni bir drm de yapmışlar belli, dunevo vs olsa taş çatlasın 15 güne içinden geçerlerdi ama belliki bilmedikleri çözmeye çalıştıkları yeni bi drm var ortada. yoksa zaten bu crack grupları bütün dünyada aranan tipler, gidipte masaya oturmazlar kimseyle o kadar mal değillerdir.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

abi yani hiçbi oyunda karşılaşmadığım saçma sapan bi sorun var. oynamadan önce bekledim biraz yama falan gelsin düzelir belki diye, şimdi baktım hala var.

Şöyle ki; çift ekranım var. Soldaki ana kullandığım ekran 4k ama ben 1080'de kullanıyorum. Oyun da 1920*1080. Display Port ile bağlı. Soldaki ekranımda görüntü şöyle;

rdr2-sol-ekran.png

Sağdaki 1080p, DVI port ile bağlı monitörümde görüntü şöyle;

rdr2-sag-ekran.png

Allahtan oyun hangi outputu kullancaksın diye seçenek koymuş, çözülmezse sağdaki ekrandan oynarız artık da, yani bu ne bokum iştir, çözünürlük değiştirmiyorum, ama oyunun aspect ratiosu değişiyo, distort ediyo. ha ama mesela menüde sıkıntı yok. ikisinde de menü olması gerektiği gibi, soldakinde basık falan değil ama oyun böyle abi. ulan ne kadar garip şey var beni buluyo be.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...