Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fatihin en iyi Dairesi ofis olarak kiralık

akirafes

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

paticik'e benim binam var diye ilan edicen diye sahibinden'e kadar uğraşmana gerek yoktu abi. direk başlık açabilirdin fatih'te binam var 4500 kira veriyolar ama ben 3500 istiyorum öyle de bi adamım işte diye

Bazen iş yerlerine binadan sorun çıkartabiliyorlar. Kiracı için rahat olacağını belirtmek istedim. Aksi bir sebep yok.
Sosyal ağlarda paylaş

gelip gidene baksin is hacmini hesaplasin..iceride kopek var mi kontrol etsin..tasinir tasinmaz mallari hesaplasin..olasi icrada kac kira eder bir tartsin..normalde kac kira ,sana kac depositoya olur degerlendirsin..su anki buronun temizlik durumu senin bakimin hali hazirda is yerinde ayri bir temizlikci abla calistirip calistirmadigini gozlemlesin..ustune kayitli tapulari filan zaten sen gosterirsin sormadan..

sonrasi kolay..anlasirsiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

gelip gidene baksin is hacmini hesaplasin..iceride kopek var mi kontrol etsin..tasinir tasinmaz mallari hesaplasin..olasi icrada kac kira eder bir tartsin..normalde kac kira ,sana kac depositoya olur degerlendirsin..su anki buronun temizlik durumu senin bakimin hali hazirda is yerinde ayri bir temizlikci abla calistirip calistirmadigini gozlemlesin..ustune kayitli tapulari filan zaten sen gosterirsin sormadan..

sonrasi kolay..anlasirsiniz..

İşte doktor farkı...
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

akirafes said:

Çok ilginç tanımadığım bir komisyoncu evin bende bile olmıyan fotoları ile ilan vermiş. ilan

eee noluyo adam musteri bulunca?

sana gelip, abi bak kaymak gibi musteri bulduk, bi sakal at da yolumuzu mu bulalim diyolar? emr-i emlak vaki.

"abi orası tutuldu yakınlarda başka bir yer var orayı göstereyim" falan diyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...