Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

Arkadaş, polis arabası devirip benzinlik yakan, kaptanlarını araba içinde döven, diktatör başkanlarını indiren bir fanatik taraftar grubundan bahsediyoruz. Hiç mi tepki yok. Comoli ye toplu tepki yok, ali koça yok. Çok suskun ortalık anlam veremiyorum. Hane ali Koç yanlış seçimdi ile oluşan bir pişmanlık ve bundan geri adım atama hissiyatından dan mı kaynaklanıyor bu durum?
Sosyal ağlarda paylaş

Alfred said:

Arkadaş, polis arabası devirip benzinlik yakan, kaptanlarını araba içinde döven, diktatör başkanlarını indiren bir fanatik taraftar grubundan bahsediyoruz. Hiç mi tepki yok. Comoli ye toplu tepki yok, ali koça yok. Çok suskun ortalık anlam veremiyorum. Hane ali Koç yanlış seçimdi ile oluşan bir pişmanlık ve bundan geri adım atama hissiyatından dan mı kaynaklanıyor bu durum?

dolduysa günlük boş yapma limitin cevap vercem:

darbe yapcaz fenerbahçe cumhuriyeti olarak alt yapısını yapıyoruz su an
kurumlara fln sızıyoruz, sabret.
Sosyal ağlarda paylaş

Alfred said:

Çok komik arkadaş, bildiğin Fenerbahce Ümraniye spora kötü futbolla yeniliyor. Hiç kimsenin sesi çıkmıyor. Bu kadar mı kabullenildi la olay. Fener düşse 1. ligde ilk 4e giremeyecek mi yani?

çok komikse gülmek bedava
tepki göstereceksen de tutan yok yani
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara aziz yıldırım açıklama yapmıştı

tüm türkiye kupası maçlarına as kadro ile çıkar hiç bir maç kaybetmeden kupayı alsak bile oyuncuların maç başı aldığı ücretleri karşılıyamıyoruz diye.

çok doğal olarak türkiyede hiç bir zaman büyük takımlar ya da o sene iddialı olan takımlar abanmaz.
he elif kırmızı kart falan gördü artık bunlar ne yapıyor bilmiyorum.

yüklü bi şekilde şike dönmüştür bu sene gitti bari parayı kurtaralım seneye bakarız mı diyolar onu yakında anlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

kupanın büyükler için prestiji yok ki pazarlama goygoyları hariç. PSG bile kaç kere elenmenin ucundan döndü de yedekleri bile şampiyonluk adayı takım olduğu için götü kurtardı askjdfds

Prestiji olan tek kupa FA CUP, onda da takımlar genelde çeyrek-yarı finale kadar falan as kadrolarını koruyorlar. Ondan sonra köpek gibi asılıyorlar ama kjhsadfd

Ersun karı bulunca hiç iplemez bile kupayı, umrunda mı ya
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

kupanın büyükler için prestiji yok ki pazarlama goygoyları hariç. PSG bile kaç kere elenmenin ucundan döndü de yedekleri bile şampiyonluk adayı takım olduğu için götü kurtardı askjdfds

Prestiji olan tek kupa FA CUP, onda da takımlar genelde çeyrek-yarı finale kadar falan as kadrolarını koruyorlar. Ondan sonra köpek gibi asılıyorlar ama kjhsadfd

Ersun karı bulunca hiç iplemez bile kupayı, umrunda mı ya

Takımın ligde 17.yse ve seneye ucundan avrupa görmek istiyorsan var.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani şunun aptalca bir sallama haber olduğu o kadar bariz ki; bir kere iş hukuna ters, " amacımız düşmemek, ama düşersek sana ekstra para veririz" nasıl sözleşmesi yapılabilir ki? Adamın akdine bağlı kalmasın motivasyonu yok bir.
Genelde şöyle olur bu " olası küme düşme olayında X bedelli getirirse bonservisini alır" gibi. E bu adamı FB'nin bonservisle alma ihtimali zaten yok. En fazla kiralık olur, olası düşmeye "sözleşme sonlanır" diye madde eklenir gider. Kâr edelim diye işe alınan elemana iflas edersek ekstra pirim veririm diye sözleşme vermek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...