Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

ben istanbulda yaşamıyorum belki yanlıştır ama yağmur bir anda bastırmış veya tahmin edilememiş olduğu için alelacele bir hazırlık yapılıp buraya alınması mümkün değil mi? yani şöyle sırf bok atmak için yorumlar yapıp bide arkasına ehuehuehue yazınca komik oluyorsunuz ya.

aynen abi koskoca fenerbahçe'de buranın basın toplantısına uygun olmadığını bilebilecek bir adam yok. bir siz anlıyorsunuz. tebrikler...
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

https://twitter.com/FenerliOzguun/status/1080813357035335681

salak salak yorumlarınızı boşverin 2.02'de volkan yağmur nedeniyle burada olduğunu söyleyip habercilere kusura bakmayın diyor.

Buna inandın mı peki? Koca kulüpte bir tane kapalı salon yok mu basın toplantısı/açıklaması yapılabilecek?

Ya da bugüne kadar hiç yağmur yağmadı galiba denk gelmedi toplantılara, hiç böyle ortam hatırlamıyorum ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

bu arada disarida hazirlik yapilmis da, yagmur baslayinca aniden iceri alininca boyle olmus. volkan ozur dilemis falan hatta o yuzden. ama tabi buna karsi planli olmamak fail.

Aralik ayinda kim niye disarida basin toplantisi yapsin lan?
Sosyal ağlarda paylaş

https://forum.paticik.com/read.php?29,8883295,8977732#msg-8977732

Demiştim bu arada, mantıklı olan yapılmış. Yiğithan, Malatya'nın kabul edeceği tek tük adamlardan biriydi. BJK bu teklife yaklaşamamıştır bile. Ahmet Bulut'un oyuncusu olsaydı bizdeydi gerçi

Yiğithan bonservis Sadık yerine yerine koyarlar. Barış sezonu çıkartır. + istedikleri paranın yarısını da bonservis olarak aldılar.

Malatya için 10 numara iş, oyuncu profilinin yanlış olması dışında da Fener içinde çok güzel iş.

Yiğithan bu arada 11 maça çıkmış Fener ile 6'sında sakatlanıp çıkmış. Çok saçma sapan bir istatistik ama Ersun zaten oynatmaz bu tip çok sakatlananları. İyi olmuş verdikleri
Sosyal ağlarda paylaş

Bence kulüpler anlaşmıştır.

Tamam serdar azizin yaptıkları denildiği gibiyse ayıp ama kadro dışı bırak falan ya da sat sene sonu. Bedava fenere vermek kasıtlı bir hareket gibi. Fener şampiyonluğa oynuyor olsa ve stopere ihtiyacı olsa serdari böyle bırakırlar miydi sanmıyorum. Tamam ramos değil ama şuan sakat makat az oynasa da yerli olarak ortalama üstü
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...