Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

applev0dka said:

yanık bölgeye krem sürüp buz basarsan acısı hafifler

ben bu adamın gerçek olduğuna inanamıyorum ya,
klavyede tuşlara basıp send butonuna basacak kadar zeki bir primatın böyle postlar atmaması lazım. tatsız bir trol olur anca ki yani o bile sıkılır.

bu yine forumdaki primatların en tatlısı, profesyonelleşti yıllar boyunca fake acc işletmeliğinde de işte yenileri bayağı tatsızlık derecesinde başarısızlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Llajic haberi kolpa yüksek ihtimalde harbi sezon sonuna kadar hoca kalacak demişler. Bu demek ki yazın %100 kurtuluyoruz ama takım bu sezon ligi 11. falan bitirecek.

o süreçte takımın içine sıçılacak, yükseleceğiz hayalleriyle transferler yapılacak falan eldeki iyi oyuncular gönderilecek tolgay gibi falan.

içine ettiniz takımın tebrikler. desteklemeye devam edin.
Sosyal ağlarda paylaş

Tolgay karşılığı Şener - Ozan takasını desteklerim ben yalnız ksajdhfsa söylenti ve konuşulan o diye söylüyorum.

Şener zaten lig stanartlarında hep 6.5/10luk hatta formdaysa 7/10'luk adam. Takımın beke ihtiyacı var. Çok rahat 3-4 sene ligde kafan ağrımaz.

Ozan'ı kazanmak bayağı extremely hard mode iş ama kazanılırsa da Tolgay'dan iyi topçu olur. Ama öyle bir ihtimal hayal bile değil benim için. Yine de iyi bir hoca deneyebilirse niye olmasın ya. Lig için kaliteli yedeğe dönüşse bile yeterli. Yaşı halen güzel.

Ben bunları köylü yavşak sonrası için düşünüyorum tabii. Onun elinde hiçbir şey olmaz.

Tolgay'da kayıp olur ama Bilic geldiğindne beri bir adım üstüne koyamadı. Tek ortalama adam yerine iki tane lig standartlarında ortalama adamı kadro planlaması açısından mantıklı görürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Ozan'da ne görüyorsunuz hakikaten anlamadım ben. Bugüne kadar hiç öyle "vaay" diyecek bir performansını gördüğümü hatırlamıyorum. Aklıma yatan tek açıklama işte menajeri Terim'in damadıymış da milli takıma falan torpille girmiş falan olabilirdi, başka türlü ne 3 büyüklük ne milli takımlık hiçbir olayına denk gelmedim ben yıllardır.
Sosyal ağlarda paylaş

bursa'dayken ortaya koyduğu performans bayağı devasaydı. hatta valencia aynı bonservis ücretiyle onu istiyordu da daha fazla maaş için fener'e gitti.

zaten ozan'ın sıkıntı beyinde. yetenek olarak bayağı üst seviye adamdı. top noktası olmayan bir yetenekti.

beyni olsaydı şuan bile avrupada estiriyor olabilirdi. onun yerine istanbul gecelerini geçen bir keko oldu.

yani riski bu zaten. adam edilirse halen iş yapar. ama adam etme ihtimali bayağı düşük.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...