Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed: Odyssey

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Bu oyun beni bayağı şaşırttı. Oyunun çoğunu stealth oynamak mümkün. Tamamını dan dun oynamak mümkün. Ayrıca okçu olarak da oynanabiliyor.

Gelecek görevlerdeki çoğu şey haritada mevcut duruyor. Örneğin bir görevde adamı kaçıyorsunuz. Eğer ana göreve devam ederseniz bir noktada adamın yerini söylüyorlar. Fakat bunu yapmak yerine daha önceden söylenen bir şeyi hatırlayıp haritada ona uygun mekanları araştırırsanız adamı kendiniz de bulabiliyorsunuz. Bir yan görevde bir şey çalmak gerekiyor. Çalma mekanına gidince karakteriniz "aaa bunu ben çalmıştım zaten yaa" diyebiliyor.

Bazı questlerdeki kararlar bölgelerin durumlarını değiştirebiliyor. Biriyle konuşmaya giderken o elemanın adamlarını öldürürseniz bunun sonucunu görebiliyorsunuz. Bazı questler diğer questleri failletebiliyor.

Oyun loopu iyi. Şu görevi yapim şu kaleyi gizlice keseyim falan derken saatleri yiyorsunuz. Dövüşler zevkli. Shadow of mordordan nemesis sistemini çalmışlar. Bounty sistemi var. Suç işleyince karakteri avlamaya gelenler oluyor. Ayrıca mgs'den adam çalma sistemini de çalmışlar. Gemiye güçlü skilli adamlar toplayabiliyorsunuz. Ayrıca sistemleri birleştirmek mümkün. Örneğin bounty yüzünden sizi avlamaya gelen adamı bayıltıp gemiye subay olarak almak mümkün.

Bayağı güzel bir oyun olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
senko said:

50 saat ile ana hikayeyi bitirdim

Skyrim ve witcher dan sonra 40+ saat gomdugum 3. oyun oldu, cook uzun zamandir.

50+ asan wow ile uo vardir bi zaten.

Ana hikayenin bi kismini bitirmisim megersem

66 saat ile tamamen bitirdim sdf
Baya bi sure ps u acmam artik
66 saat nedir amk

Js kassam ogrenirdim bu kadar saat
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
67 saatte %91 olarak bitirdim.

ana hikaye ve atlantis i bitirdim. içerik açısından bu yeterli mi yoksa bitirme takıntısı harici bi nedenle oynamam gereken bi kısmı var mı sizce.

cultist %70 fln ama bitirsem de dişe dokunur bi hikaye çıkmayacak gibi geliyor oradan. şaşırtır mı yoksa =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
18 saat önce, aquila dedi ki:

1 mayis sakasi mi?

Oyunun questleri arasında olimpiyatlara giden bir sporcuya eşlik etme görevi var. Adı testikles ? Görevde mefta oluyor kendisi. Onun geyiği vardı zaten. Şimdi abisini ekleyerek Ubi'de geyiğe dahil oldu. Öldürünce "nut cracker" adlı silah düşürüyor.

Redeagle tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bir daha ki oyun leak

Spoiler

-Assassin’s Creed (codenamed) Kingdom planned to come cross gen 2020

-Actual name is Assassin’s Creed Ragnarok

-Main character is ally of Ragnar Lodbrok and aids in the formation of Great Heathen Army

- Map is split into several kingdoms encompassing all of Great Britain, Denmark, Sweden, Norway, and Finland 

- Kingdoms are split into regions that can hold settlements. 

-Settlements have some customization and in game economy systems

- Large scale “conquest” battles return, and can be used to weaken enemy hold on regions and parts of the story

- Player does become an assassin and use hidden blade

- First Civ lore is a bit less than Odyssey, finding a vault and Mjolnir

- Game is developed primarily by Montreal

- Creative Director is Ashraf, Darby McDevvit is the Narrative Director

- Sofia is assisting but is planning on creating a DLC set in Iceland and using Yggdrasil to move across the 9 realms

- Co-op is returning, and can be used in most side quests and world exploration

- RPG mechanics, eagle, and ship combat is all returning

- Ship combat is toned down to focus more on exploration

- Game is more focused on exploration, removing question marks on the map, and making players want to explore locations for better loot (like Breath of the Wild)

- Larger emphasis on build and armor usage. 

- Player has ability to change outfits on the fly, which can speed up or slow down notoriety build up in different kingdoms and stop Sheriffs coming after you

Sosyal ağlarda paylaş

• Virus locked ve unlocked this konu
  • Yeni Oluştur...