Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed: Odyssey

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Olm hayatımda adam akıllı kavga etmedim ama o gazla düşün, önündeki tekme yedi diye sen bu adam tekme atıyormuş yaklaşmayayım mı dersin, yoksa vay ipna İsmail abiye nasıl vurdu gel lan buraya mı

(ETA: Bir de en azından bunda o cheese olayları adrenalinle biraz limitlemişler Origins te bir kaleye girip Predator arrowla bir köşeden tüm kaleyi temizliyordum neredeyse, her bulduğum sadak 10 kill demekti sdf bunda hem Predator arrow un dönüşünü baya nerflemişler hem adrenalin işte)
Sosyal ağlarda paylaş

unity'ye kadar hepsini oynayıp unity'nin ortasında bayıp bırakmıştım seriyi. ac 2 serisi ve black flag favorimdi. ondan sonra ilk defa bunu oynayacağım rpg öğeleri fln geldi diye. umarım pişman etmez =)

bu arada msi bundle sağolsun 100tl ye key aldım. dünya kadar satan var. 2 tane daha varmış aldığım adamda. kaç tane ürün aldıysa artık msi'dan =)
Sosyal ağlarda paylaş

witcher kadar derinlik kasayım derdi yok ya, o yönden haksızlık yapmayın ama craft'te, konuşma seçeneklerinde, skillerde falan işte baya ortalama üstü seviyeye çekmişler çeşitliliği. onun dışında harita, oynanış falan da origins'in net üstünde. daha ne olsun. ubisoft'a çok sövdük ama son 3-4 yılda en azından götünü yırtıp adamlar bir şeyleri değiştirdi bethesda ve blizzard gibi firmalar gözümüze sokarak bizi enayi yerine koyarken. beklemezdim ubi'den vallahi helal olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...