Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed: Odyssey

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

15 saat sonunda Athens'a geldim. Hala yeni şeyler açılıyor oyunda. Gerçekten bitmez sdf

Deimos'u görmeyen açmasın

Alexios'u seslendiren eleman çok kötü ya. Deimos'u hiç ciddiye alamıyorum sdf. Konuşması, ses tonu çok zorlama. Youtubedan baktımda evil Kassandra'da daha iyi.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de dün Origins'e başladım. Oyunun kontrolleri ne kadar değişmiş ya. NİYE KOŞAMIYORUZ OLM OYUNDA İSTEDİĞİMİZ GİBİ?

Hadi ilk başlar tutorial kıvamında diye çok bişi demedim de sonrasında da auto run mantığı var. Nerde bizim eski shift'e basılı tutup parkour yapmamız, o esnada hızlı koşmamız? Odyssey de böyle mi? Mount bile hızlı gitmiyor. LAN DEH.

Bir yandan combatın zorlaşması iyi olmuş, zorluk gelmesi kesinlikle doğru karar. Nightmare kısmen hakkını veriyor aşırı zorlamasa da şu ana kadar. Bir yandan da o kamera açıları ne öyle, lock yaptın mı birine tarrağı yedin yani arkadan birileri gelirse. Sürekli random dodge atmak gerekebiliyor aman arkadan biri vurur mu acaba diye.

Origins iyi başladı ama, günümüze çok değinmiyor hala (Shaun, Rebecca ya da Desmond'ın ölümünden beri kim olduğumuz hala yok ortada) Grafikler vs. çok daha iyi Unity ve Syndicate'e göre, çok yavandı bence onların grafikleri. Genel olarak mekanikleri, daha geniş dünyayı, Witcher vari yanları sevdim ama bir Witcher 3 olmaktan uzak hala.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

3 days left

https://b2.crackwatch.com/file/crackwatch-temp/729w0g717.jpg

pm'den soran arkadaşlar için, tespit yanlış olmuş :) Bugün 3. gün ve AC:Origins'in 1.51 updatesi ve tüm DLC lerine kapıcı tekmesi atmışlar an itibariyle

ama ikiside denuvo 4.9 kullandıkları için odyssey de yakındır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...