Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed: Odyssey

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

viçar gibi niye yapmıyorlar lan? senin hızına ayarlıyordu npc direk. istersen soluksuz depar at, istersen yaprakları sayarak yürü. hızlanmaya başlayınca da hemen aynı saniyede topuklamıyordu npc (yavaşlarken de aynı şekilde) ki oyuncu istediği gibi ayarlayabilsin arasındaki mesafeyi. sene olmuş iki bin kaç, şunu akıl etmek de kodlamak da zor değil (olmamalı?)
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün AC oyunlarını klavye + mouse oynadım, hiç de sıkıntı çekmedim.

Şimdilik Origins'i oynuyorum hala, completionist oynayınca bayaaaa uzun bir oyun Origins. Biraz kontroller değişmiş ama alışılmadık levelda değil. 50 saate yakın oynadım herhalde, daha haritanın yarısını yeni bitirdim. İncik cincik her şeyi yapayım dediğinizde harbi vakit alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hikaye bitti. origins daha iyidi. Witcher ile anılması bile doğru değil hikaye olarak bana kalırsa.

Özellikle tercih yaptırmak için koyulmuş tercih opsiyonları çok bir anlam ifade etmiyor. Cutscene değişse bile duygusal bir değişim yaşatmıyor karakterler ile bağ kuramadım ya origins o açıdan daha iyidi bana kalırsa.

Witcher çook daha iyidi tabi.

Beklenti bu yönde olmazsa güzel oyun bazı görevlerin scriptleri hakketen iyidi sokrat filan eğlenceli olmuş.

son loot filanda hoştu.

Parasını hak ediyor ama rpg değil bence. Karakterler emanet duruyor biraz. Monster Hunter gibi bir oyuna 200 saat ve devam eden bir şekilde gömüyor olmak combat sisteminin önemini gösteriyor valla.

4 boss fight var abi koca oyunda elitler mercler cultlar filan tırt.

ama gelişme var o açıdan iyi origins baya baya sığdı combat.

OST çok iyi. Hele main theme sonlara doğru çok iyi gazlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha baslarindayim da yukardaki arkadasi anliyorum.

dialoglar siritmiyor ama questlerden dialoglarda o witcher in ozenmisligi yok, koymus olmak icin de koymamislar ama witcher gayet daha iyiydi.
Hani o kadar iyi hikayeli oyun bir daha gelir mi o da supheli zaten.

bir de heryere tirmanabilmek biray isin rengini bozmus sanki, dag tas bina orumcek gibi kiz heryere tirmaniyor.

Bir de keske gizlenme olayini caliliklarla sinirli birakmasalardi da, karanlikta kuytuda fln da gorunmez olaydik.

Bunlar disinda hersey cok iyi, combat sistemi basarili, ost allah gibi, milletin tepesine binip combo yapmak fln muthis gaz oyun.

Arada etrafi milleti seyrediyorum zaten, oyle bi canli dunya yaratmis adamlar. RDR2 yi daha oynamadim da o ve GOW la kapisacak bu oyun bu yil saniirm.
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

alexios mu oynadın? o berbat. kassandra gayet iyi. bayek'ten de net iyi.

kassandra oynadım abi alexios zaten kötü onu fark ettim ama kassandra iyi başlasada bir süre sonra yan roller bayık olduğu için sarmıyor.

Sokrates dışında ilginç bir karakter yok.

Bence origins daha iyidi bu konuda zira onu daha level cap görmeyi bırak mapleri açmadan bitirmiştim main questleri daha akıcıydı bence

bunda çok bölmüşler ana görevleri bence.

Güzel yanlarıda var abi oyunun öğretici yanı var bir kere bence onu zorlamadan verebiliyor. Tarih bilgisi açısından iyi falan.

Bu arada artemis seti yapıcam diye hala oynuyorum hunter takılcam biraz. Survival filan çıkarsa bi gün biraz elim alışık olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi AC oyunu diyebilirim kendi açımdan.

Dialog veya seçenek tarafına takılmadan, item ve build çeşitliliği, akıcı combat, NPC ve mob type zenginliği, harita ve lore zenginliği, naval navigation ve naval combatın kısmen tercihe bırakılması, zorunlu kılınmaması, sayılabilir daha.

Bir tek işte AC2'deki Animus collectible olayını isterdim olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Virus locked ve unlocked this konu
  • Yeni Oluştur...