Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon Türkiye

Deathblade

Öne çıkan mesajlar

amazon tr değil us ama buraya yazayım.

ben bunlardan bir şey aldım, ufak bir deformasyon vardı yenisini gönderdiler eskisi için de return order açtılar, yerel firmalardan birine verin gönderdin dediler.

bizim yerel firmalar us gönderim yapamıyoruz diyor, parayı sizden alırız falan diye tutturuyorlar, dhl falan filan başka başka şeyler diyor.

benzer süreci yaşamış olan var mı
Sosyal ağlarda paylaş

ptt dediniz. anlatayım.

bana amazon.de kırık koltuk yolladı. koltuk yani he 27-28 kilo bişi dana kadar kutusu var. yurtiçi kargo, mng ile konuştum 2000-2500 lira gibi fiyat çektiler. koltuğun kendisi 800 lira mıydı neydi hsdufhuadsh

ptt ucuza gönderiyor (350 gibi bişe) ama onlar da evden teslim almıyorlar, kendin götürmen lazım. 27-28 kilo kutu.... bir de tutup taşıyamıyorum kutu eşşeğin şeyi gibi büyük, kavrayamıyorum yani. bildiğin valiz boyutunda bişe 25 kilo olsa kaldır götür. yok. mümkün değil.

sıkı durun şimdi :D dedim böle böle, ben bunu taksiyle götürücem, taksiciye de taşısın diye eline bişeler vericem. bunun da ücretini verirsiniz eğer ptt ile gönderirsem. sonuçta kırık koltuğu yollayan sizsiniz. normalde yapmıyoruz ama tamam hadi yapalım dediler.

neyse sonunda ptt ile gönderdim 350 liraya...
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman ben de benim amazon tr hikayemi public hale getireyim artik zamani geldi.

Montaj islerim icin ikinci monitore ihtiyacim vardi. Tek kriterim 1080p olmasiydi. Filtreledim ve en ucuzunu arastirdim, amazonda philips marka 380 liraya cikti. Aldim direk. 4 gun sonra falan geldi kargo, imzayi falan attim kapattim kapiyi bi baktim monitor baska bi sey. İnternetten arastirdim aoc marka 2500 liralik 144hz 1ms 2k gaming monitor gelmis. Amazona yazdim bole bole oldu ama hani sikayetci degilim eheuhee diye. 20 saniye falan gecmedi londradan telefonla aradilar. Kadinin biri konusuyo merhaba sercan bey bole bole demissiniz. He evet dedim ama hani yani ehuheue falan diyorum. Memnunsaniz eger urun sizde kalabilir beyfendi gule gule kullanin dedi. Sizin icin yapabilecegim baska bi sey var mi diyo bi de. Dedim asil benim sizin icin yapabilecegim bi sey var mi.

God bless amazon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bu konuşmanın ardından Jennifer a ulaştım size gelip bir çiçek-çikolata getirmek-teşekkürlerimi iletmek isterim dedim, hemen aldım vizeyi gittim düştüm yollara, Londra da bir dönercinin önünde buluştuk, elleriyle saçını düzeltiyordu, hafif kinky bir hali-tavrı vardı, ekmek arası döner söyledik ve yedik, yanında da şalgam suyu içtik, daha sonra baklava yemeye götürdüm, beleşe verdikleri monitör kadar değerli değildi ama baklavaydı sonuçta, çatır çatır baklavaları yedik. Sonra bana baktı ve sordu "monitörü beğendin mi? hizmetlerimizden memnun kaldınız mı? Sizin icin yapabilecegim baska bi sey varmi?" o an anlamıştım, sanırsam benim için yapabileceği birşey daha vardı, hemen elimi cebime attım ve telefonu çıkardım, amazon uygulamasına girdim ve wishlist i açtım, dedim ki, "ya Jennifer yedik içtik iyi güzelde birde şunlara bir el at be güzelim, bizim buralarda dolar euro uçtu mk bi sik alamıyoz, sizin eliniz bol dolarlar içinde yüzüyonuz mk bir kıyak daha geç balım" dedim, hemen yanakları kızardı ve ...
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

said:
bu konuşmanın ardından Jennifer a ulaştım size gelip bir çiçek-çikolata getirmek-teşekkürlerimi iletmek isterim dedim, hemen aldım vizeyi gittim düştüm yollara, Londrada bir dönercinin önünde buluştuk, elleriyle saçını düzeltiyordu, hafif kinky bir hali-tavrı vardı, ekmek arası döner söyledik ve yedik, yanında da şalgam suyu içtik, daha sonra baklava yemeye götürdüm, beleşe verdikleri monitör kadar değerli değildi ama baklavaydı sonuçta, çatır çatır baklavaları yedik. Sonra bana baktı ve sordu "monitörü beğendin mi? hizmetlerimizden memnun kaldınız mı? Sizin icin yapabilecegim baska bi sey var mi?" o an anlamıştım, sanırsam benim için yapabileceği bir şey daha vardı, hemen elimi cebime attım ve telefonu çıkardım, amazon uygulamasına girdim ve wishlist i açtım, dedim ki, "ya Jennifer yedik içtik iyi güzel de bir de şunlara bir el at be güzelim, bizim buralarda dolar euro uçtu mk bi sik alamıyoz, sizin eliniz bol dolarlar içinde yüzüyonuz mk bir kıyak daha geç balım" dedim, hemen yanakları kızardı ve ...

mukemmel :D

duzelttim, turkceye onem veren elit beyler benimkini okusun..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...