Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abilerim, bi' toplanalım

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

sunum kumandası hala satılık lan. geçen baktım içinde piller eriyecek neredeyse. üstteki ürünlerden birini alana 20 TL farkla vereyim

http://i30.photobucket.com/albums/c344/ginaly/20171227_113500_zpskm7tjxrf.jpg

Traş makinesi görünümlü sunum kumandası alabilirsin mesela
Sosyal ağlarda paylaş

üslubunla, sorularınla sivilce kremi gibi topic açmışsın.

Ancak sana yardımcı olacağım millenial kardeş. Hipster sevgilini mutlu etmek senin de hakkın.

limit 500TL Paket yapıyoruz:

1.8 bit mario amiibo 130.-TL

2. Çanta 159.-TL

3.biraz paraya kıy, sadece bu erkek sevgilin için değil ileriye yatırım olarak düşün, cinsiyet fark etmeksizin işe yarar: burdaki modellerden zevkine göre seç

diyosan ki bu beni aşar, git dandik bir markanın benzer ürünlerini al. sunumsuz yakalanma. Xtra largelık durum varsa sakın girme bu topa Leia olacam diye jabba olursun. Aman diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış anlaşılmalar olmuş görüyorum ki.

ilk mesajdaki eşcinsel çift şakası falan değil, ben öyle bir insan değilim. mesajda kadın olduğumu belirtmek istemedim sadece. olaya da azcık şakalı yaklaşmak istedim. kadın olduğum zaten biliniyor ama bunu dile getirmek hoş durmadığı gibi, paticikte bu tür başlıklara neler olduğunu biliyoruz herhalde.

@sipeyskeyk sdfsdf. yok abi buna benzemiyo sevgilim.

bir şey diyeceğim, harika öneriler gelmiş. çok güzel insanlarsınız. teşekkür ederim.

airbrush hakkında, model boyayacak evet. (kozmetik vs. için değil)
crafting, neredeyse her şeyi kapsıyor.
oduncu gömleği, flannel gömlek zaten çok fazla giyiyor, giyim kuşam işine karışmayayım dedim.
wacom tableti var, ilk mesaja yazmayı unutmuşum.

yeni ekleme, steampunk hediyelik eşyalar görmüştüm bir ara, ama bulamadım. gören duyan varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Valla ben olsam sunum kumandası yerine eve harmony one tarzı bir akıllı kumanda isterdim. Böyle herseyi baglayabilecegim. Yada aeropress,el değirmeni falan alırdım kahve icin

harmony 350, en çok faydalandığım 5 elektronik arasındadır heralde

kumanda kirliliğinden süper kurtarıyor
Sosyal ağlarda paylaş

model boyuyorsa minyatür boyasın, warhammer hede army start collecting box al tipini beğendiğin bi ordunun gitsin.

victorinox denmiş, yoksa swiss card al dicem de "doğumgünü hediyesi"ni doldurabilir mi bilemedim.

cüzdan alıp onun içinde verip kombo yapılabilir.

güzel cüzdan linklerinizi bekliyorum patiler. bana da siyah deri + kurukafalı lazım hediye etmelik, benim iş de aradan çıksın.
Sosyal ağlarda paylaş

warhammer en sevdiği oyun sanırım.

tişörtlerini falan giyiyo hatta. var mı türkiyede dediğin collection box? link alabilir miyim varsa, tenks.

lego techniclere baya baktım bu arada, lego'nun architecture studiosu mu ne var. çok pahalı ama işte. biraz ucuz olsa lap diye onu alırdım, çok istiyor çünkü.

en son bmw'nin motorunu almıştım technic hediyesi olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...