Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abilerim, bi' toplanalım

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

@cüzdan

abi sen tavsiye istemiyosun ki baya spesifik bişeyi arıyosun. onu satan insan bulamazsın, eğer kız arkadaşınsa biraz kılıbıklık varsa bak ekşide biri o işlerin tutosunu bir nebze yazmış.

https://seyler.eksisozluk.com/yeni-bir-hobi-arayanlar-icin-istenilen-modelde-el-yapimi-deri-urunler-yapma-rehberi

yok dersen böyle hobi olarak deriyle sanatsal bişeyler yapmaya çalışan bunun gibi tiplerden bulalım sana, yapsınlar.

bahsettiğin şey sipariş dışında zor, siparişe ne kadara girer... pardon gideri olur sana bilemiycem.

Ama sorar soruştururuz "ben illa dışardan alcam kendim yapmıcam." dersen. Pati ghettoya bi göz at belki vardır böyle şeylerle uğraşan biri...
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

Onu söyledim şimdi pm'den bi muhabbet döndü. Abi 15 senedir buradayım şu feray kadar insanla oturup konuşmadım. bi utkuyla ildeniz geldilerdi adamları gelin bizim barda oturalım dedim orya burya para verceğimize, illa guiness içcez beşiktaşta içcez gel sen de filan dediler, benim de dükkanın başında durmam gerekiodu barmen de yoktu o gün, gidemedim de, bunu diyemedim de o an niye bilmiyom. öyle gittiler, çok bozulmuştum lan. adamları davet ediyorum hem de basıp gidiolar.

bi de rıdvanı gördüm sağolsun bize bi kahve ısmarlamıştı karşim.

neyse, iyi ki yok ona muhabbet etmeye çalışan kadar bize şansını deneyen diyelim. erkek adamız neticede. böyle avutalım kendimizi. reelde tanıyıp buraya taşıdığım insanları saymıyorum onların sizle alakası yok, buradan paslaşıp wow oynadıklarımı da saymıyorum. lel.

burdaki utku ben degilim di mi ya.. hatirlayamadim walla..

kesin ildenizin yalanina kurban gittim eger oyleyse..
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

Flam said:

Onu söyledim şimdi pm'den bi muhabbet döndü. Abi 15 senedir buradayım şu feray kadar insanla oturup konuşmadım. bi utkuyla ildeniz geldilerdi adamları gelin bizim barda oturalım dedim orya burya para verceğimize, illa guiness içcez beşiktaşta içcez gel sen de filan dediler, benim de dükkanın başında durmam gerekiodu barmen de yoktu o gün, gidemedim de, bunu diyemedim de o an niye bilmiyom. öyle gittiler, çok bozulmuştum lan. adamları davet ediyorum hem de basıp gidiolar.

bi de rıdvanı gördüm sağolsun bize bi kahve ısmarlamıştı karşim.

neyse, iyi ki yok ona muhabbet etmeye çalışan kadar bize şansını deneyen diyelim. erkek adamız neticede. böyle avutalım kendimizi. reelde tanıyıp buraya taşıdığım insanları saymıyorum onların sizle alakası yok, buradan paslaşıp wow oynadıklarımı da saymıyorum. lel.

burdaki utku ben degilim di mi ya.. hatirlayamadim walla..

kesin ildenizin yalanina kurban gittim eger oyleyse..

sen diil. sen diil. biraz zorlasam hatırlarım nickini. (rehberden baktım, imammış)
Sosyal ağlarda paylaş

mevzu hi demeleri değil tükanı kapatmış çıkmışım, fıçı taşıyacam daha gidip, ağırlayım diyom "gines gines"

git iç ginesini. hayır bizde de var guiness. hatta patisin sen, "çekil alp karşim, kendime kokteyl yabacam" de itele kenara flamı, al ne istiosan. o kadar yıldır aynı ortamdayız esirgecem sanki. sonra yine git beşiktaşına. çağırdığım yer de tektekçinin oralarda bi yerden hazapulo pasajının orayaydı yani. kızdım ne bilem ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hario mss1 porselen değirmen kullanıyorum. Ofiste sabah taze taze demliyorum, arkadaslardaualisti, gelen herkes kendi kahvesini ogutuyor.
tiLi said:

miyaw33 said:

Valla ben olsam sunum kumandası yerine eve harmony one tarzı bir akıllı kumanda isterdim. Böyle herseyi baglayabilecegim. Yada aeropress,el değirmeni falan alırdım kahve icin

abi bi değirmen söyle be. kolun yorulmuyo mu elle çevir çevir? üşenip içmemeye başlarsın sanki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende yillar icerisinde baya bir patiyle tanistim. En ilginci seydi. Ortaokul filan universiteli kuzenimin evine gittim matematik calistirsin diye. Evde arkadasida vardi yapamadigim sorulari cozduler sonra ogrendim ki o arkadas Fistanmis.
Birde universite zamani yaz tatilinde arkadaslar eve gelmisti. Sefa bir arkadasimi getircem dedi o getirdigi arkadasta tunca cikti. Bir tane daha vardi boyle hatirlayamadim hatirlayinca yazarim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...