Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abilerim, bi' toplanalım

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

Cokomantis said:

karar verildiyse şu benim cüzdan işine bi baksanıza ya, hijack'liyorum pls sdf

gönülden anlıyorum seni karşim. patinin patiye yaptığını kimse yapmaz he, yardım diyene yardım yağdırdılar, sen ben böyle başkasına yardım başlıklarında yardım arar hale geldik.
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

warhammer en sevdiği oyun sanırım.

tişörtlerini falan giyiyo hatta. var mı türkiyede dediğin collection box? link alabilir miyim varsa, tenks.

lego techniclere baya baktım bu arada, lego'nun architecture studiosu mu ne var. çok pahalı ama işte. biraz ucuz olsa lap diye onu alırdım, çok istiyor çünkü.

en son bmw'nin motorunu almıştım technic hediyesi olarak.

Sevgilin ben miyim acaba ahshsh

Yok warhammer en sevdigim oyun degil. Ama masaustu olarak evet sanirim. Hmm.

Kalem seti ya da wacom intuos tercih ederdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Onu söyledim şimdi pm'den bi muhabbet döndü. Abi 15 senedir buradayım şu feray kadar insanla oturup konuşmadım. bi utkuyla ildeniz geldilerdi adamları gelin bizim barda oturalım dedim orya burya para verceğimize, illa guiness içcez beşiktaşta içcez gel sen de filan dediler, benim de dükkanın başında durmam gerekiodu barmen de yoktu o gün, gidemedim de, bunu diyemedim de o an niye bilmiyom. öyle gittiler, çok bozulmuştum lan. adamları davet ediyorum hem de basıp gidiolar.

bi de rıdvanı gördüm sağolsun bize bi kahve ısmarlamıştı karşim.

neyse, iyi ki yok ona muhabbet etmeye çalışan kadar bize şansını deneyen diyelim. erkek adamız neticede. böyle avutalım kendimizi. reelde tanıyıp buraya taşıdığım insanları saymıyorum onların sizle alakası yok, buradan paslaşıp wow oynadıklarımı da saymıyorum. lel.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

alıngan adamların alınganlıklarını mevsimin melankolik yağmurlarına bağlayarak :) sormak istiyorum hazır bulmuşken,

feverfeverray, senin kedi vardı kaçan, ne oldu?

benim siyah kedim bir daha donmedi. evdeki sarman (rüstem) ile bir hafta arayla kactilar. olmus olma ihtimalinden ziyade, birisi almistir ve iyi bakiyodur umarim diyorum. baska bi canavar var evde simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

Feamer said:

alıngan adamların alınganlıklarını mevsimin melankolik yağmurlarına bağlayarak :) sormak istiyorum hazır bulmuşken,

feverfeverray, senin kedi vardı kaçan, ne oldu?

benim siyah kedim bir daha donmedi. evdeki sarman (rüstem) ile bir hafta arayla kactilar. olmus olma ihtimalinden ziyade, birisi almistir ve iyi bakiyodur umarim diyorum. baska bi canavar var evde simdi.

arabanın altında da kalmış olabilir.

yani inşallah kalmamıştır da var sonuçta öyle bi ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Valla ben olsam sunum kumandası yerine eve harmony one tarzı bir akıllı kumanda isterdim. Böyle herseyi baglayabilecegim. Yada aeropress,el değirmeni falan alırdım kahve icin

abi bi değirmen söyle be. kolun yorulmuyo mu elle çevir çevir? üşenip içmemeye başlarsın sanki
Sosyal ağlarda paylaş

warhammer figürü almaya kalkarsan muhtemelen bizim oğlan metal dinliyor diye dnr'a dalıp u2 albümü alan baba gibi olursun. warhammerla ilgilenen adamı bu konuda bilgisiz birisi olarak mutlu edecek birşey alma ihtimalin sıfır gibi.

ne alırsan al yanına bi iki çift de çorap al. çorap gibi samimi, mütevazi, kullanışlı hediye yok. benim favorimdir. ayrıca çok da freudian bir hamle olduğundan, onu sana bağlayacak anaç bir alt mesajı da ucuza vermiş olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...