Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Yıl Thread 2017 --> 2018

roket adam

Öne çıkan mesajlar

yine iyisiniz kıbrıs falan filan bir şeyler var sömürseler de..

bizim şirket sömürmüyor da noluyor, ot gibi işe gelip gidiyoruz. koca 2017 yılında 1 tane (bir ya bir ulan) sosyal etkinlik olmadı şirkette.

eczacıbaşı'nda staj yapmıştım, adamlar şirket içi sosyalleşmeden çalışmıyordu resmen sdsafas
görüyorum bazı arkadaşlarım şirketle pikikler yemekler geziler falan filan bizde tık yok
Sosyal ağlarda paylaş

yok lan ne nispeti yarın yılbaşı partisi gibi bişi varmış ofiste

bişi değil şirketin müzik grubu çıkıcak falan bi olayı yok yani göz boyama

insan adam gibi yapıcaksa bi yer tutar 500 kişilik şirketiz ama yeni ofisimize taşındığımız için tabi herkesin burnuna sokulması lazım. parti ile ilgili her mailde "zorunlu olmadığını hatırlatırız" cümlesiyle hepiniz gelmesin mesajı da baya iyi sadsadf
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

yok lan ne nispeti yarın yılbaşı partisi gibi bişi varmış ofiste

bişi değil şirketin müzik grubu çıkıcak falan bi olayı yok yani göz boyama

insan adam gibi yapıcaksa bi yer tutar 500 kişilik şirketiz ama yeni ofisimize taşındığımız için tabi herkesin burnuna sokulması lazım. parti ile ilgili her mailde "zorunlu olmadığını hatırlatırız" cümlesiyle hepiniz gelmesin mesajı da baya iyi sadsadf

ben geleyim lan, bahri almasın beni içeriye asdfgasd

o değil de sen gelmiş olucan mı ki olm
Sosyal ağlarda paylaş

Şirket içi organizasyon bizde yılda bir defa bir gece kalmalı bir otelde toplu etkinlik, 1-2 defa da akşam yemeği oluyor. Genelde daha kasıntı bir ortam oluyor.

Ama iş sebebiyle çok sık seyahat ediyorum, ve aynı bölgede şirketten kafa dengi insanlarla aynı zamanda seyahate denk geldi mi o zaman gayet keyifli geçiyor akşamları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...