Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alkol almayan kızla yapılabilecek aktiviteler

pontipati

Öne çıkan mesajlar

Bence birlikte olacak iki insanın hayattaki ciddi tercihler konusunda uyumlu olması gerekir. Din, ırkçılığa karşı tavır, alkol, sigara, hobiler bunlardan bazılarıdır. Öyle "sevgimiz bunu aşar, birbirimizi tamamlarız" falan uzun vadede büyük yalan. Dolayısıyla bu öpüşme meraklısı arkadaşımızın bu kıza zaten hiç yaklaşmaması gerekirdi.

Bu tavsiyeler topiğe çok ağır ve arkadaşımız bunlara kulak vermek için çok toy kalacağından girmedim zamanında ama uzadıkça dayanamadım :p
Sosyal ağlarda paylaş

neler olmuş topicte ya.

alkol, sigara veya cigara okey de şimdi, her dışarı çıktığınızda içmeye mi çıkıyorsunuz gerçekten?

ben sırf tavla falan oynamak için bile buluşuyorum erkek arkadaşımla çünkü. çay-tavla, iki sohbet falan bunlar da keyifli.

alkol kullanmayan insan alkol alınabilen mekanlara giremiyor mu ayrıca? sen bir bira içersin, o da kahve içer. sohbet edersiniz mis gibi. para da yok demişsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sahsen ben agir kezbanlar haricinde alkol almayan kiz tanimadim. Hani en kasten icmeyeni bile hic icmedim ama bir gun seninle sarap icmek isterim demistir.

Simdi boyle tiplerle sorun sen icersin keyfin ikiye katlanir onlar sana ayak uyduramaz. Keza ayni sey uyusturucu vs tum keyif veren seyler icinde gecerli. Bu da uyumsuzluk dogurur. Ben alkolsuz eglenirim diyenide tatava. Alkollu mekanda uzayliya donerler.

Yol yakindan birak bu kezbani suan hormonlarinla dusundugun belli ama ondan sana yar olmaz. Gitsin kendisine devlet memuru kafasinda dini butun standart bir ic anadolulu edinsin.
Sosyal ağlarda paylaş

alkol içmeyen çok yakın bi dostum var kendisi hiçte kezban değil aslında adam zaten o ayrı

nargile var mis gibi yanındada konservatif mojito ıhlamur
o kadar ciks nargileci var ki artık takılmak muhabbet için felan iyi tercih
zaten böle arabic temalı kapısında mercedeslerden anlıyorsun mekanın anlamını
konservatif adam gece klübü cogu
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
BonePART said:

alkol içmeyen çok yakın bi dostum var kendisi hiçte kezban değil aslında adam zaten o ayrı

nargile var mis gibi yanındada konservatif mojito ıhlamur
o kadar ciks nargileci var ki artık takılmak muhabbet için felan iyi tercih
zaten böle arabic temalı kapısında mercedeslerden anlıyorsun mekanın anlamını
konservatif adam gece klübü cogu

Konservatif nedir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...