Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

k1nJo said:

o ne dandik oylamaymış ya mop'a, tbc'den daha fazla puan veren falan var bir sürü. oynamamışlardır diycem, o zaman niye oyluyosun.

tbc'yi şu an koysalar önümüze yüzüne bakmayız muhtemelen, vanilla'dan sonra geldiği için çok sevildi tbc. yoksa lore, storytelling filan yerlerdeydi
Sosyal ağlarda paylaş

benim de son haftam 8.1'e kadar açmayacağaım ama uldir'e highmaul'dan kötü demek en hafif ifadeyle talihsizlik olmuş.

m+'ları belki siz aşırı farmlamışsınızdır (casual halinizle (!) :)) +10'lar 15ler havada uçuşuyordur, fakat +7-8 giden biri olarak ben keyif aldım. en büyük problemi legion'daki gibi droplar çok geride kaldığı için bir noktadan sonra anlamsızlaşıyor. haftalık chest'te de sürekli 370 azerite attığı için bir anlamı yok zaten wq da 370 azerite veriyor.

legion'ın üzerine kattıkları da az doğrudur, daha iyi bir exp olabilirdi ama eleştirirken kantarın topuzunu kaçırmamak lazım lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Haftalığın azerite capi 385'te azerite ayrı sorun fixleri daha hızlı gelse iyi olacaktı.

M+ sıkıntısı legiondakini geliştireceğine geriye gitti. Affixler aşırı dengesiz ve dungeonlara göre farkediyor. Bir hafta çok rahat öteki hafta eğlenmekten çok ızdıraba dönüyor. Shrine mesela bossları olsun trashi olsun dizayn olarak başarılı ama affixlerle çakıştığı için her hafta ayrı dert. M+ gibi güzel birşeyi daha da geliştireceklerine oldu bu ya diyip salmışlar. Hadi internal testing yetmedi millet aylarca oynadı feedback verdi o kadar data var.

En kötü exp demek için erken ama genelde expler sonradan batıyor. Bundan sonra geleceklerle adam edilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

k1nJo said:

o ne dandik oylamaymış ya mop'a, tbc'den daha fazla puan veren falan var bir sürü. oynamamışlardır diycem, o zaman niye oyluyosun.

tbc'yi şu an koysalar önümüze yüzüne bakmayız muhtemelen, vanilla'dan sonra geldiği için çok sevildi tbc. yoksa lore, storytelling filan yerlerdeydi

valla ben gayet bakarım. storytelling kötü denebilir de bence önemi yok pek. zira wc3'ün bıraktığı noktadaydık zaten, hani tam oraya geçiş yaptık tbc ile. o yüzden vanilla'dan sonra gelmiş olması kadar -ki belki daha fazla- wc3'ün de çok büyük etkisi var tbc ve wotlk'in bu kadar sevilmesinde.

mop, wod falan wow hissi vermedi hiç bana, o derece saçma sapan şeylerdi. neyse ki sonra legion geldi de wow bildiğimiz wow olmaya devam etti o dandirik reklam arasından sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Class dizaynı cok kotu olmus en cok uzen o oldu. Utilityleri sokup almislar iyice ciplak kalmis.

Affliction talent tree son dk ya kalmis gibi test edilmis olma ihtimali yok. Drainsoul u hic almamak dps i daha cok artiriyor lol. Bunun gibi braindead talentlar var diger ikisi conditional bile degil bir tanesi her türlü daha iyi.

Pvp de yapan yok blizz hq da heralde. Herhangi bir melee class a karsi hicbirsey yapamiyorsun target dummy olmak disinda. 3v3 lerde 2 melee trainliyorsa tek bir spell cast edemeden bitebiliyor komedi. Unending resolve acip atabildigini atiyorsun o kadar. shard harcayan hicbir instant utility si yok. Tum spell leri shadow school oldugu icin fake bir spell kickleteyim diyemiyorsun her turlu 6 sn boyunca dummy sin.

Howl of terror, curse of exhaustion, soul swap vs hicbiri yok. Baseline circle yok, instant shadowfury yok yazık olmus. Kiljeaden's cunning niye kaldirildi mesela.

Ion a bu eksikliklerin hepsi soruldu hep dodgeluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Class dizaynı etkileyen şey otu boku GCD ye sokmuş olmaları. akıcılık yok. başta prot warrior olmak üzere bir çok class ve specialization ı öldürdüler. mesela LEgiondaki prot warrior a bakıyorsun. devastator ile resmen akıyor. BFA da başta rage sıkıntısıdan dolayı seni Booming Voice almaya itiyor , hatta itiyor değil mecbur bırakıyor. sonra mal mal devastate vur dur. ha aoe de sıkıntı değil ama single target inanılmaz sıkıcı bir hale geldi. 8.1 de yeni mastery ve buff lar geliyor ama eski akıcılıgı olmadıktan sonra pek bir anlamı yok benim için. herhalde BFA da en çok sevdiğim spec. ve class survival hunter oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Faction kapışması ve yeni class gelmeyen expansionlar direk en kötüye giriyor. Ama bence açık ara en kötüsü Wod du, salak salak bakın harika şeyler getiriyoruz diye diye garrison getirdiler kendi kendimize aptal gibi takıldık. Yeni class yok yeni race bile yoktu. Resmen bu expansion yatalım idare edip kurtaralım dediler patladı.

Bu expansionda da harika özellik diye adaları getirdiler duyar duymaz daha görmeden off yeni hafatlık yapılması gereken işkence çıktı demiştim şuan o moddayız resmen. Güzel olan taraflarda varda legiondan geri gittik sanırım.

Bu expansionda en iyi özellik war mode bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Boyle expansion kirilsin. Endgame contenti farmlayan adamla daha heroic bir kere clearlamamis adam arasindaki gear farki 8-9 item level. Stat farki acinacak durumda, sim dps farki 2-3 k. (20k-18k)

Sukur ki contenti bitirip farma baglayan adam digerinden daha kaliteli oynuyor da loglara yansiyan dps farki 3-4k civarina yukseliyor da kaliteli adamin farkini goruyoruz.

120 level yaptigim alt karakterimin geari 6 saat sonra 355 ilvl oldu. 2 gun m+ dolansam 375 cok rahat cikiyor. Tamam drop kolaylassin insanlar raide hazir hale gelsin de bunun da bi ayari olsun bizahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

ya uldir de çok baydı mesela
ilk bosslar güzel de heroic zul gerçekten hayattan bezdirdi, guildçe raiding'den soğuduk. tek olayı MOAR DPS olan boss mu olur ya. addler birikiyor sürekli bi süre sonra tıkanıp kalıyoruz yani yok. taktikleri nefis yapsak bile bu kadar sert bir dps check rezalet gerçekten
Sosyal ağlarda paylaş

yok be abicim dps check yani, her şeyi ayarlıyoruz da bi süre sonra yığılma oluyor işte. bi söküğü diksen başka taraftan yırtık açılıyor. hayır bizimki de eş dost guildi yani, diyemiyorsun kardeş bu ne skik dps diye. ama heroic KJ kesmişliğimiz de var yani kötü bi guild değil aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

biz de ilk hafta kesememiştik onu 2-3 gece wipe yedik ama 2. hafta kestik, ilvl ortalamasını da tahmin edersin daha 2. haftaydı sizden düşüktür muhtemelen. hatta ilk gece haricinde zorlandığımız yer 3. fazdı. addleri iyi idare edemiyorsunuz büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu expansionın benim için tek güzel yanı MAg'har orcları. oyunda başka bir şeyden zevk alamadıgım için 2.yi kasıyorum. 2 ay daha oyun sürem olmasa dükkanı kapatacagım ama işte bir sonraki expansiona ne koparsak kardır diye bakıyorum . yoksa BFA çekilecek çile değil. ya hadi herşeyi geçtim millet M+ ve affix olayından da şikayet ediyor. yani M+ gibi efso bir sitemi bile nasıl bok etti blizzard onu anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...