Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

boss 2 fazlı abi hangi 3. fazdan bahsediyosun.

dps eksikliği kadar sanki zamanlama hatası da varmış gibi geldi bana. 2. faza geçince ortada crusher falan kalıyosa sıkıntı hep. bi de yine 2. fazda melee dps'ten boss'un önüne geçip yatanlar varsa hep kulaklarını çekmek gerek. hani her şeyi düzgün yapıp dps eksikliğinden wipe yemeye kadar bir sürü detay var aslında hata yaptırıp wipe'a götürecek.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

biz de ilk hafta kesememiştik onu 2-3 gece wipe yedik ama 2. hafta kestik, ilvl ortalamasını da tahmin edersin daha 2. haftaydı sizden düşüktür muhtemelen. hatta ilk gece haricinde zorlandığımız yer 3. fazdı. addleri iyi idare edemiyorsunuz büyük ihtimalle.

kaç kişiydi sizin raid? biz 10-15 kişi arasında gidip geliyoruz mesela, ordan da çok dayak yediğimiz oldu
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

Şu expansionın benim için tek güzel yanı MAg'har orcları. oyunda başka bir şeyden zevk alamadıgım için 2.yi kasıyorum. 2 ay daha oyun sürem olmasa dükkanı kapatacagım ama işte bir sonraki expansiona ne koparsak kardır diye bakıyorum . yoksa BFA çekilecek çile değil. ya hadi herşeyi geçtim millet M+ ve affix olayından da şikayet ediyor. yani M+ gibi efso bir sitemi bile nasıl bok etti blizzard onu anlamıyorum.

M+ sisteminden çok mythic+ olacağı biline biline yapılan dungeon tasarımı sıkıntı.

10 dungeondan 3ü inanılmaz kolayken 2veya3ü key yaktıran cins.

Fortified haftaları inanılmaz kasıntıyken tyrannical haftaları çantada keklik

Mythic+ devam edeceği biline biline classlar arası utulity ve damage farkında inanılmaz farklar.

daha uzar gider
Sosyal ağlarda paylaş

Abi zul pugla hc kesiyorum naptigina dair fikri olmayan guild oyunculariyla normalde 2 wipe yiyoruz.

Tank olarak addleri manage etmeye de az vaktim kaliyor. Ama size tavsiyem bi dk bulundurun caster icin bi de priest bulun gerekirse pugdan, tek meselesi dispel olsun fear addleri, gerisi kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.noxxic.com/wow/dps-rankings/

şurada survival diyor gerçi best dps olarak ama okuduklarım hep beastmaster yürüyün diyor. öyle gideceğim galiba.

neyse şimdiye kadar hiç hunter oynamadım zaten tbc'den beri, bari açayım ilk hunter'ı boost ile sadfs

priest'i de disc'e kaydırırım onunla takılırım.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

o yazdığım demon hunter'dı.
şamana da toplamda 3 ya da 4 ring düştü saymadım. arka arkaya değil ama saçma bir oranı var onun da. salak salak mastery var hepsinde bi de. bi tanesini 302 crit veriyo diye kullanıyorum gerçi.

şamana bi mastery'li ring daha düştü :D
demon hunter'a arka arkaya 4. omuzluk düşmedi ama mastery'li bi trinket düştü, yine çöp. zaten 4 kere mother kestim hepsinde de bonus roll attım glaive de düşmedi hiç. peh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...