Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Yine soyleyim fin gibi pvp nooblarina show olsun diye degil. Normalde orda beni 2 sn de indirecekleri beklentisiyle 5 kisi dalip (ki olmasi gereken o normalde) 5 inin de teker teker olmesi. Bu abuse u bilmiyorlarmis belli ki fin gibi scrublar iste.

Gulun gecin olum ne gerek var bu salty tavirlara.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

sıfırdan Mag'har orc kastım. outland e bile gittim sıkılmadım. Zulzul ların mekana bir geldim fenalıklar bastı. lütfen blizzard 10 expansion boyunca troll koymasın.

horde charımı kasayım maghar unlock edeyim istiyorum ama troll sux
111 yaptım anca o da legion invasion ile das
Sosyal ağlarda paylaş

warlock'ı kim patates ediyo ne biliyim abi ben ahah. oyunu en son cata zamanı oynadım işte 2 tank 1 healer damage çıkaramaz diye düşündüm ki mesela bi vengeance dh'ın seni alabileceğini sanmıyorum. öyle bi damage yok çünkü. pri healerı hafife almış olabilirim gerçi ilvlları düşük diye dedim ama scalingden falan haberim yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

8.1 sposu

sanırım horde olarak bi görevde sylvanas ve saurfang arasında seçim yapıcakmışız.

amacın ne blizz abv.

edit

saurfangi seçenlere bedava faction change hakkı mı gelecek nedir sdf

Quetlhalasdan sandik sonuclari gelmedi daha, saurfang onde diyorlar. Goblin haber ajansi manupluasyon yapayor. Lutfen sandiklari terk etmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

k1nJo said:

8.1 sposu

sanırım horde olarak bi görevde sylvanas ve saurfang arasında seçim yapıcakmışız.

amacın ne blizz abv.

edit

saurfangi seçenlere bedava faction change hakkı mı gelecek nedir sdf

Quetlhalasdan sandik sonuclari gelmedi daha, saurfang onde diyorlar. Goblin haber ajansi manupluasyon yapayor. Lutfen sandiklari terk etmeyin

UF ŞAKA
Sosyal ağlarda paylaş

Thrall BFA da dönecek gibisinden bir açıklamaları vardı ama konuyu kapatmışta olabilirler.

Bu arada saurfang BFA gelene kadar adam gibi adamdı. ne çabuk ölsün demeye başladınız yav? alt tarafı 3-4 kere honor honor diyip durdu. Yani adamların tee dreanor dan beri özü honor.çok ta abartılacak bir eşy değil bence.

amam hakkaten o tavugu öldürmeliydi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...