Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

scorch said:

k1nJo said:

asıl soru thrall nerede alüminyum. ta expansion sonunda getirecekler herhalde. gavatlar ya.

abi thrall tatilde hawai de falan blizzorttan kaptığı paranın keyfini sürüo bence.

herif yatalak olmuş sşkdfjdsşfkjg

Metzen said:

Human. Retribution. Paladin. Yes, I LOVE Thrall and the Horde a lot, but I’ve been playing human paladins since I was 12. #sturmbrightblade

Usuyoruz reyiz, yerine gelenler senden bile kotu cikti :( #morallygrey
Sosyal ağlarda paylaş

ya hayır adam isyan edebilir de madem ölmekten korkmuyor madem götü yiyor adam gibi isyan etsin. alsın yanına kim gelmeyi kabul ederse ondan sonra napacaksa yapsın. direkt karşıdaki velede gidip "sin ını dırdırırsın diyi ımdım" ne la. yazacağınız hikayeye sıçayım.

blizz'e inat sylvanas.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar acınası bi hikaye yazımı yok harbi ya

bi önceki exp sylvanas hero olsun lejyon sınavından başarıyla horde u çıkarsın kadın senelerdir expler boyu "what joy is there in this curse" desin vs

sonra bi anda huooooopppp herkes bana hizmet edecek ağacı yakalım nelflere tecavüz edelim herkesi öldürüp kaldıralım herkes forsaken olsun curse ü yayalım oh aman şinanay vs

OHA ÇOK MANTIKLI GERÇEKTAN AQ BLIZZI NEFİS HİKAYE

saçma sapan hikaye yazımıyla o kadar uğraşmalarına rağmen hala sylvanas a karşı döndüremedikleri çok büyük bi kesim var horde playerları arasında

e normal neden dönsünler aq size karşı dönüyolar işte içine sıçtınız diye
Sosyal ağlarda paylaş

Marquezetto said:

ulan thrall ı bile özletti bu honorfang denen sikko orcla adamlar

saurfanglerin adam olanı öleli uzun zaman oldu

bu omurgasızın kellesi alınmalı orgrimmar girişinde kazıkta sergilenmeli

abi sen kimseyi beğenmiyon kim kaldı geriye ? horde dediğin orc tur zaten. thrall da kadıköyden beşiktaşa vapurla geçmese horde diye bir şey olmayacaktı. sylvanasın ölü memeleri ile takılırdınız artık ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

Marquezetto said:

ulan thrall ı bile özletti bu honorfang denen sikko orcla adamlar

saurfanglerin adam olanı öleli uzun zaman oldu

bu omurgasızın kellesi alınmalı orgrimmar girişinde kazıkta sergilenmeli

abi sen kimseyi beğenmiyon kim kaldı geriye ? horde dediğin orc tur zaten. thrall da kadıköyden beşiktaşa vapurla geçmese horde diye bir şey olmayacaktı. sylvanasın ölü memeleri ile takılırdınız artık ne diyim.

horde dediğiniz ork tauren trolldür devri geçeli çok oldu yeni türkiyeye alışacaksınız aman horde a
Sosyal ağlarda paylaş

Marquezetto said:

horde dediğiniz ork tauren trolldür devri geçeli çok oldu yeni türkiyeye alışacaksınız aman horde a

valla ben tauren ve troll leri katmadım. onları thrall reis kattı. ben sadece orc ları kattım sürüye. orjinal horde orc tur. bu sebeple horde için de bilumum ırklar olmuş olsa da warchief dediğin de. blackhand,orgrim,grommash,thrall ve garrosh gibi olur. diğerleri onlara hizmet etmekle yükümlüdür. açık ve net! bundan ötesi yok. ne iki parmaklı dan , ne ölü memeliden, ne de toynaklıdan warchief olmaz.:)

şaka bir yana bu orcların boyutu her expansion da küçülüyor mu bana mı öyle geliyor yav?
Sosyal ağlarda paylaş

mythic+ oldığusürece frost her zaman meh olacak

3 dps

1 maks 2 melee

o meleeden biri rogue

diğerinin de utility olarak iyi melee olması lazım (monk/dh)

dmg desen en iyi değil, utility yok mobility yok. meh

ben daha hiç bi grubuma dk dps almadım puglarda, hiçbir işe yaramıyorlar vurmak dışında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...