Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

War modu açınca rare mob'ların spawnlarında veya herb lerin spawnında bir hızlanma mı oluyor ? War mode da daha çok oyuncu var haritada ama buna rağmen rare ve herb fışkırıyor haritada, WM kapayınca rare moba denk gelmek 2-3 kat azalıyor heb de öyle.

Var mı böyle birşey ?

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada kaynak götüm dedim de tam anlamıyla da öyle değil aslında. reset zamanı weekly chest'in başında wm'u kapalı olanlar, açık olanların en az 5-6 katı falan oluyor.

yani tek bu veriden yola çıkarak kesin bi şey söyleyemeyiz tabi ama yine de bi fikir vermesi açısından önemli.

Sosyal ağlarda paylaş

doğan görünümlü şahin yapmak dışında hiçbir olayları olmadı şu bfa boyunca adamların resmen.

her yaptıkları lafta ve ön gösterimde müthiş gözüküyor hype yapıyor ama o balon normalden de hızlı dönüyor olay gerçekleşince. nazjatar hype'ı bile 5-6 saatte bitti şahsen ben de. mechagon yine 2 gün dayandı da anti-gravity pack bulamayınca o da hızlıca tükendi asdf 

Sosyal ağlarda paylaş

Alliance ın WM kapalı oluyor. 8.2 çok bayık  oldugu için birde alliance tarafından bakayım dedim olaylara.2 gündür dwarf warrior ım ile takılıyorum. nazjatar ve mechagon görevlerini ,daily questleri yaptım. aynı şekilde bayık devam ediyor ?  Alliance ta WM kapalıyken iyi de, WM açık olunca kimse yok etrafta . HOrde ta WM açık kapalı farketmiyor. Her daim insan var.

Yani blizzard oyunu öyle bir hale getirdi ki. Alliance oyuncusu WQ tayfası haline geldi. zaten horde ile aradaki ciddi fark yüzündendir belki. 9.0 da factionlar kalkacak dedikosu var ortada. reddit te 9.0 leak yapılmış.

Sosyal ağlarda paylaş

bence önce haritaları bi düzeltsinler. karalar çok daha küçük olsun map'te, böyle çok komik oluyor. adam mechagona peri masalı diyor, bi bakıyoruz kul tiras'ın dibindeymiş meğersem. bu ne abi.

hatta hem haritaları düzeltsinler hem de bizi başka bi gezegene atsınlar artık yeter azeroth da azeroth.

Sosyal ağlarda paylaş

o mechagon olayı cidden... yani yakın gibi dursun neyse ama kuşçu ile gideme bari dibi ya dskhfasd

bir de böyle boktan bi yere yakında değil. azeroth'un en güçlü donanmasının dibinde. o donanmanın fink attığı sularda bir ada lol.

4 saat önce, smyrnas dedi ki:

Yani blizzard oyunu öyle bir hale getirdi ki. Alliance oyuncusu WQ tayfası haline geldi. zaten horde ile aradaki ciddi fark yüzündendir belki. 9.0 da factionlar kalkacak dedikosu var ortada. reddit te 9.0 leak yapılmış.

Ya şey çok komik, dün işte Horde'un 750 coinlik honorbound bineğini aldım. yani görmüştüm şeklini sırf challange olsun diye aldım da arathi'de düşen yarasa'nın birebir aynısını koymuşlar kjsdfha müthiş.

alliance'ın aynı bineği harika ama kasmam yani imkansız. kastığımı da pet aldım sattım para getirsin diye. saçmalık yani şunlarda bile alliance adam çeksin diye saçma sapan işler yapıyorlar.

horde'un nazjatar'daki quest giverları mağarada bineksiz giremiyorsun, mesafeler uzak falan ama ally'nin yine mount free her şey açıkta ve birbirine çok yakın falan. 

şu kafa yapısı rezalet ya. 

Sosyal ağlarda paylaş

16 saat önce, Natanyal dedi ki:

o mechagon olayı cidden... yani yakın gibi dursun neyse ama kuşçu ile gideme bari dibi ya dskhfasd

bir de böyle boktan bi yere yakında değil. azeroth'un en güçlü donanmasının dibinde. o donanmanın fink attığı sularda bir ada lol.

donanmayı geç; bizim zuldazar'dan, stormsong valley'e gemiyle gittiğimiz rotanın direkt üstünde yani. bari sağ üste falan koysaydınız...

Sosyal ağlarda paylaş

Bu hafta Alliance a warmode bonus %25 ! sebep olarak ta WM açıkken mechagonu horde un domine etmesiymiş. 

Hayır anlamadıgım şey şu. Nazjatar da machagon gibi düz ayak bir map olsa horde nazjatarı da domine edicek. ozaman warmode bonus alliance a %50 falan olucak sanırım.  warmode bonus verdikçe alliance WM açmıyor işte. %25 i alıp alt falan kasıyor millet ?

smyrnas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ÇARE çok net classic eğer mmo oynayacağım diyorsanız.

Bilemiyorum ya, BfA'da acayip bir olmamışlık var. Oyunda zaten grup olarak oynamaya teşvik edici hiçbir şey yok denebilir M+ hariç.

En azından klasik güzel bir 'yol hikayesi' olacak raid yapmasanız bile arkadaş grubunuz varsa 1-60 ve 60 sonrası UBRS-Strat-Scholo vs gibi yerler için.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...