Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

bende oynasam mı tekrar diye düşünüyorum bu aralar, eski account id falan istiyor authenticator kaldırmaya pek birşeyde yok açıkcası kayda değer evet 8 9 karakter var 100 level falan ama uğraşmakta pek istemiyor, sub alınca legiona kadar veriyormuş sanırım? bunun içinde karakter boostunu vs de veriyor mu? yani sub alıp istediğim bir serverda bir karakteri 90 100 level direk alıp devam edebiliyor muyum olay bu mu? bfa alırız sonra :p

Sosyal ağlarda paylaş

girdim baktım şimdi rogla mage auchindoundaymış, ragnarosda priest var sp olarak dönmek pek istemiyor gibiyim, hayır auchindounda da oynarım da mage rog ally, horde'a geçeceğim, bfada level boost var mı? varmış

olmadı heirloom alıp kasarım da sorun değil ama zaman az işte :O

arayıp bakayım kimler opmuş

Meow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim Ally Prot'um var arada giriyorum hatta bu aralar bayağı giriyorum da şimdi bir tane de Horde Tank kasayım diyorum, hatta komple ona geçmek. 

Şimdi tekrar mı Warrior levellasam yoksa DK mı levellasam kararını veremedim. Gerçi boostum var halen BFA'dan kalma Warrior açabilirim de bilemedim.

M+ ranklerinde en iyiler Warriorlar, ilk 20'de tek pala var gördüğüm io skorlarına göre. ilk dk 71. sırada ama diğer yandan ne olduğunun çok önemi yok zaten tanksan ve beyinsiz değilsen her şekilde takım bulabiliyorsun sakjdf

Ama işte eğlendirsinde diyorum. Warrior ile oynamak zevkli ama istediğimde Ally ile girerim gibi. Bilemedim.

TL;DR

DK mı Warrior mu kısacası.

Sosyal ağlarda paylaş

Prot warrior kas derim. DK nın ne olacagı bir sonraki expansion da belli olmaz ama prot warrior ın her zaman geçerliliği vardır. en fazla başlarda kötü olur sonra buff manyagı yapıyorlar zaten. yani main yapıcam dediğin için söylüyorum bunu tabi ?

Şekli de hoşuma gitsin diyorsan Mag'har aç.(gideri tauren) zaten full heirloom + bu %10 exp. buff ı veren elixir falan nasıl kastıgını anlamıycan bile.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte şuan zaten bi yandan Human Prot ile mythic kasıyorum farklı sw'de de yeniden kasmayayım dedim ama karakterleri tek sw'de toplamaya çalışıyorum şimdi hatta eski karakterleri boşaltıyorum teker teker. token alana kadar kasıp sonra bırakıyorum. tn'e işte prot açacağım gibi duruyor.

goblin warrior iyi olur gibi. haste bonusu falan işe yarar. 

Sosyal ağlarda paylaş

valla dün yazıcaktım smyrnas'ın "kastığını anlamıycan bile" dediği mesajından sonra, iyi hoş level atlamak kolay da o kadar çok level var ki bitmiyor diye. yani 1-2 dungeon ile 1 level atlıyorsun da 120 level abi, yine bitmiyor.

druid kasayım dedim, 4-5 günde dungeon spamleye spamleye 62 anca oldum dün, yolun yarısı bile değil yani. 20'den başladım zaten.

level squish olursa çok iyi olur ayrıca garip gelmez bence. zaten şu an 59'da tbc ile beraber wotlk dungeon'larına girmeye başlayabiliyorsun bonus exp'li. bonussuz 58'de başlıyorsun. wotlk 70'ten 60'a çekilmiş, tbc 70'ten 80'e uzatılmış durum zaten. keza zone'lar da öyle zaten, iki expansion da 60-80 aralığında falan.

tbc-wotlk-cata'yı 60-70 yapsınlar
mop-wod-legion 70-80 olsun
max level da şu an 90 olsun işte sdf. ben de çok mu ezdim ne.

k1nJo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

cata'dan sonra doğru düzgün oynamamıştım bu expansion'a kadar ama mop hariç hepsinde 1-2 tane karakter levelladım. neymiş ne değilmiş, görevler nasılmış baktım hepsinde. görevlerin çoğunu biliyorum, o yüzden benim için görev yapmak şu noktada daha sıkıcı. ayrıca eriniyorum artık sağa sola koşturmaya ya. oturduğum yerden dungeon'a giriyorum işte, zaten bonus xp 4 göreve tekabül ediyor, gayet iyi xp veriyor yani. bi de healer'ım, max 2-3 dk'da bi geliyor sıra. yani düşününce böylesi de sıkıcı ama en azından daha az yoruluyorum sdf.

ayrıca hala mı wow2 muhabbeti abi, olmaz o unutun siz onu.

Sosyal ağlarda paylaş

21 saat önce, k1nJo dedi ki:

cata'dan sonra doğru düzgün oynamamıştım bu expansion'a kadar ama mop hariç hepsinde 1-2 tane karakter levelladım. neymiş ne değilmiş, görevler nasılmış baktım hepsinde. görevlerin çoğunu biliyorum, o yüzden benim için görev yapmak şu noktada daha sıkıcı. ayrıca eriniyorum artık sağa sola koşturmaya ya. oturduğum yerden dungeon'a giriyorum işte, zaten bonus xp 4 göreve tekabül ediyor, gayet iyi xp veriyor yani. bi de healer'ım, max 2-3 dk'da bi geliyor sıra. yani düşününce böylesi de sıkıcı ama en azından daha az yoruluyorum sdf.

ayrıca hala mı wow2 muhabbeti abi, olmaz o unutun siz onu.

quest yapmanın, zone bitirmenin daha bi albenisi olması lazım

geçen bi karakter kasıyordum işte, duskwood'u bitirdim. bravo dedi achievement verdi o kadar 

<.<

bir de quest yapmak için zonelara gitmek çok uğraş. tamam 10+ sene önce koşuyorduk sağa sola ama artık öyle bi sabır kalmadı malesef şahsen bende. alliance karakterimle stonetalon mountains'a gitmem mesela yani, dediğin gibi oturduğum yerden random dungeon yaparım daha iyi. (gerçi random dungeon yapıyorum ama daha önce girdiğim dungeonsa çıkıyorum das)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...