Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

ben pek çıkmıyorum ya. aşırı çıkasım geliyor da 30dk debuff'ı düşünüyorum sonra katlanıyorum sdf.
ama çok ağır sıkıcı ve uzun dungeon olursa çıkarım 2.ye yapıyorsam. classic'te gnomeregan mesela, tbc'de old hillsbrad foothills, wotlk'de culling of stratholme aklıma gelenler. bunları birden fazla yapmak bildiğin çile.

classic için, orada daha fazla zevk alırsın yani malum çok daha fazla adam olacak etrafta seninle birlikte levellayan, sağa sola koşturan. local chat okuması, oradan konuşması zevkli olacak ama yine de aşırı yorucu yani ben de çekemem classic falan. zaten o hype söner hemen, millet anca retail'de bi şey yapmadığı zaman girip oynar aheste aheste.

Sosyal ağlarda paylaş

21 saat önce, k1nJo dedi ki:

ben pek çıkmıyorum ya. aşırı çıkasım geliyor da 30dk debuff'ı düşünüyorum sonra katlanıyorum sdf.
ama çok ağır sıkıcı ve uzun dungeon olursa çıkarım 2.ye yapıyorsam. classic'te gnomeregan mesela, tbc'de old hillsbrad foothills, wotlk'de culling of stratholme aklıma gelenler. bunları birden fazla yapmak bildiğin çile.

ha ooo ben onu salladım ya. öyle olunca çıkıyorum başka bi altla oynuyorum veya direk başka oyun oynuyorum kek

classic'in oynayanı olur bu arada, elbette belli bir kesim ilk hype'tan sonra bırakıcak ama ortalık fazla boş kalmaz diye düşünüyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Kasasım gelmiyor, leveling o kadar bayık ki. 120'den sonrası için de kimle konuşsam anlattıklarından içim sıkılıyor. Endgame videolarını takip ediyorum content ve lore'dan uzak kalmıyım diye, boş. 

Dönesim geliyor sürekli ama o kısmı yalan değil. Legion dönemini de oynamadım mesela ama bence son expansion'lar arasında açık ara en iyisi oydu, keşke onu oynasaymışım.

Sosyal ağlarda paylaş

güzel olmuş, blizz çökebilir.

On 17.06.2019 at 13:36, k1nJo dedi ki:

druid kasayım dedim, 4-5 günde dungeon spamleye spamleye 62 anca oldum dün, yolun yarısı bile değil yani. 20'den başladım zaten.

3 gün sonra 100 oldum ama aşırı yoruldum ya. 120'yi, 110'u geç; 101 bile olmak şu an covfefe

k1nJo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Baştan sona çok iyi paketti. Lore'da şimdiye kadar hiç olmayan olay örgüsünü sadece 2 olgu üzerinden genişletip, içine sokup evreni ve tarihini hayvan gibi expand ettiler ve bir gram yabancılık çekmedin. Birlikte keşfettin, keşfettikçe kabullendin ve son kısmı da gayet iyiydi.

Oynanış bir tık sıkıntıydı, raidler ve dungeonlarda bence ortalama altıydı genel olarak birkaç istisna harici ama dolu dolu müthiş bir paketti lore olarak.

Legion zaten lore olarak üstüne çıkmadı ama aynı seviyede, üstüne oynanabilirliği koyunca direkt geçti gitti. 

BFA'da da Pandaria formülü üzerinden gidiyorlar ama tekrarlayınca hiç iyi olmadı. Sonrada vazgeçtiler çoğu şeyden bariz şekilde. 

Sosyal ağlarda paylaş

bfa oturmadı, bana hiç oturmaz zaten. Varian guldan ile kapışırken  yanıbaşındaki adada azerothun en güçlü donanması var balık tutuyorlar falan. Havadan gemiler yüzdüren jaina afk vs meh.  pandariaya giderken zandalar yokmuydu arada da sanki ççok gizli bir yere gelmişler gibi davrandılar bu kadar. lorelel

Sosyal ağlarda paylaş

On 20.06.2019 at 14:32, k1nJo dedi ki:

3 gün sonra 100 oldum ama aşırı yoruldum ya. 120'yi, 110'u geç; 101 bile olmak şu an covfefe

böyle diyip 1 günde 120 oldum bu arada. timewalking dungeonları aşırı kolaylaştırdı, level'ı düşürünce normale çevirirken de gelecek xp'yi daha fazla mı veriyor ne. 512k falan xp gördüm, 110-120 arasında bile 1 dungeon neredeyse 1 lvl atlatıyor tam olmasa da.

edik: bi de milletten 365ilvl parçaları topladım levellarken, 120 olunca da onları giydim direkt, işimi daha da kolaylaştırdı. timewalking'e denk gelmem baya iyi oldu.

k1nJo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, samaella dedi ki:

bfa oturmadı, bana hiç oturmaz zaten. Varian guldan ile kapışırken  yanıbaşındaki adada azerothun en güçlü donanması var balık tutuyorlar falan. Havadan gemiler yüzdüren jaina afk vs meh.  pandariaya giderken zandalar yokmuydu arada da sanki ççok gizli bir yere gelmişler gibi davrandılar bu kadar. lorelel

Kul Tiras olayı evet hep söylenen bir şeydi. Orayı çok geç getirdiler. Jaina Legion'da küstü gitti vs. o anlaşılır yine bu arada.

Zandalar ise hep biliniyordu. Zandalari Trolleri ve Dazar'alor hep vardı lore'da golden city olarak vs. o konuda bir eksikleri olmadı. Hatta Thunder Isle'da da yeterince maruz kaldık onlara. Bu Kun-Lai'nin üstündeki adada da lore ile ilgili bir şeyler oluyordu diye hatırlıyorum.

Pandaria'daki Zandalar olayında da lore'da şey olarak yazıyor diye hatırlıyorum; main Zandalari trolleri zaten biliyor adanın ve oradaki mevcut durumun ne olduğunu ve irtibatları da belirli bir döneme kadar oluyor ama Mogu'lardan sonra bayağı uzak kalıyorlar.

Mogular ile Zandalar trolleri hem eski azılı düşman hem de müttefik çünkü. Pandaria'da da müttefik oluyorlardı tekrar vs. zaten. 

Sosyal ağlarda paylaş

sıkıntıda tokenle açtım öyle oynuyorum.

2 gecede 378 item level yaptım, 340 larda bırakmıştım. daha hiç mythic plus falan da girmedim gerçi. oyun çok sığ ya ne bileyim yani. Legion'u da oynamadım ama o çok daha iyi diyorlar. BfA da yenilik diye gelen warfront komedi, island exp. facia falan. Adamlar şimdi level squish getirelim mi lan yeni pakette diyorlar sdfgfd. Tabi bütün t.şaklı retail twiç yayıncılar betadan çıkmıyor, community resmen beta hype da şu an. 

Ha bu hafta bir de TBC Timewalking imiş. Vallahi 6-7 tane TBC dungeonu attım, çok daha keyif aldım oyundan o sürede sanki lol. Bir de işte 4k falan kalmış HB repini tamamlayıp Maghar Orç Warrior açıp biraz da onla oynarım sonra Vanilla release olur zaten.

pattisliborek tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

340'tan 378'e çıkmak zor olmamalı zaten şu noktada. normal raid 385 atıyor.
ayrıca millet +25, +26 kasıyor yani bırakın da ilvl kasma işi biraz kolay olsun geriden gelenlere. ama yardım almadan 378'den 400'e çıkmak aynı süreyi istemeyecek. hele bi de 400'den 410+ yapmak çok daha uzun sürecek yapmak istiyorsan. yani bfa kötü diye her şeyini kötülemeye çalışmak da yersiz geliyor bana.

Sosyal ağlarda paylaş

işte o aralık kolay kasılıyor diye bu seferde 400+ bölümü aşırı zorlaşıyor. ilvl'in düşük diye mythic takımları bulamıyorsun yerinde sayıyorsun.

season1 de el kol sallayarak yaptığım mythic+ ları 2-3 ay ara verdikten sonra döndüm, ilvllar çoştu vs. diye geride kaldığım için şuan beğenilmeyerek o partilere alınmıyorum. yerimde sayıyorum.

+'lar büyüdükçe istikrarlı bir şekilde ilerlemiyor ilvl olayı. bir anda daha çoğunu istiyorlar. hal öyle olunca yerinde sayıyorsun. çünkü 405+ item düşürmek için ya emirsary chestlerde falan aşırı şanslı olup titanforged düşürmen gerekiyor yada boost satın almak. 3. ihtimal şansa +10 lar falan bulup bir şekilde yapmak.

ha kendi götüreceksen sıkıntı yok gerçi, zorlana zorlana yapıyorsun bir şekilde ama neyse. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...