Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

364 çok az abi. 3 tane +10 süreli yapsan zaten 300 olur ki, niye öyle düşük senin. hani ilvl da müsait, dungeonları da ezbere biliyor olman lazım. +12,13 tanklasan da çok uzun sürede bitirirsen sonuçta yine puan gelmez oralardan doğru dürüst.
eğer aggro tutmakta falan zorlanıyorsan hunter veya rogue bul, sürekli md/tott at diye tembih et. söylemeyince atmazlar yani mal çok. özellikle huntardlar. he yalnız neural silencer kullanmıyondur zaten ama yeni gelen neural autonomy punchcard'ını da kullanmaman lazım trinket olarak pocket-sized computation device kullanıyosan.

Sosyal ağlarda paylaş

iyi bu hafta 2 azerite parçası aldım. bi tanesini bi hunter'dan aldım, diğeri bonus'tan geldi. ikisinde de pack spirit var tam istediğim 2 parçayı almış oldum.

hunter vermedi başta; sana ne düşecek bakalım, trade ederiz ona göre yoksa titan residuum için vermiycem dedi. sırf adamın işine yarayacak şey düşsün diye loot spec'i enha'ya çevirdim anasını satıyım. neyse ki ashvane'den razor coral düştü de trade attık.

heroic iyice kolaylaşmış yalnız ya 1,5 saatte bitti. azshara falan hepten şaka gibi, direkt zerg. ancient ward'lara spawn olan addlere dokunmadık, myrmidon'a da cleave attı dps. iyice komik olmuş, g'huun ve jaina her zaman eğlenceliydi halbuki.

şu noktada classic hiç çekici gelmese de sırf retail'in bayıklığından dolayı bi karakter kasabilirim resmen.

Sosyal ağlarda paylaş

On 31.07.2019 at 16:34, k1nJo dedi ki:

omuzluk ve kafalık aldım bu arada. en kötü kafalığı attı sdf

2 hafta önce titan residuum ile 430'luk almıştım bu parçaları ve en kötü kafalıktı dediğim gibi.

bugün 445'lik kafalık almak için 2k titan residuum eksik vardı. dedim zaten bu çok kötü, parçalayım 2k tr gelsin de alayım.
aldım.
aynısının 445'liğini verdik ak.un oyunu.

şuna niye rng koyarsın ya. niye yani. weekly chest'ten zaten ya bileklik çıkıyor ya eldiven. amanthul gani gani belanızı versin ya. zorla classic oynatacak itoğlu itler.

Sosyal ağlarda paylaş

tamam lan affediyorum mythic ilk 3 boss kestim zmok'un grubuna denk geldim hem omuzluk hem kafalık aldım sdf.
zmok ayısı 70k hps attı ilk boss'ta ya. ama 443ilvl gear var yani adamda öttürüyor. ama heal'ın %52'sini sadece glimmer + beacon oluşturuyor anasını satıyım o nebçin class >:|
ben geçen hafta bi guild'la 54k attıydım bu sefer 50k attım yine zmok'a rağmen bence başarı sdf.

ilk boss'a tek attık, 2. boss 2. pullda öldü, 3. boss'a da tek attık. ashvane gitsek onu da keserdik. stream'de dedi zaten bu grup keser diye ama denemedik. istediği bi loot yoktu herhalde.

neyse 445 ilvl'lık pack spirit aldım mutluyum. kafalık da çok iyi oldu titan residuumlu fiyaskodan sonra, hem turn of the tides var hem ankh traiti.
valla mutlu oldum lan hiç yoktan. enteresan. siyah kedi de görmedim glitch falan olsun diycem ama neyse.

Sosyal ağlarda paylaş

şamanın saçma sapan hps output'a sahip olduğu tek yer pvp talentlı chain heal. o da battleground'da etkili ve iyi zaten ama mesela bi arena'da işe yaramıyor. onun haricinde herhangi bi classtan daha iyi değil şaman. öyle bi hps output olsa zaten guildlar orgozoa fight'ında şaman kullanırdı. bakıyosun, pri-pala en bilemedin druid kullanan var. hani spirit link+ascendance bile umrunda olmadı kimsenin.
healing tide zaten en boktan aoe falan. raid'de zaten kötü, m+ ve arena'da komple yok. hani mesela bi revival'ın instant heal'ı geç, komple magic+poison+disease'e dispel atabilmesi bile saçmalık.

poison demişken şaman olarak ben poison dispelleyemiyorum abi. böyle bir dangalaklık var mı? diğer specleri geçtim resto olarak dispel atamıyorum ya. kodumun paladini dispel atıyor poisona. nature ile kim daha haşır neşir, pala ne alaka poison dispeli abi. sadece holy bile değil hepsi atabiliyor.
m+'da tank beni azarlıyor aklınca, poison'a dispel atmıyorum diye :D kızamıyorum da bilmiyor diye, mantıken çünkü dangalaklık.

k1nJo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ha ayrıca şaman buffları daha yeni geliyor.
bundan öncekilere buff değil daha çok değişiklik gözüyle bakıyorum ben.

Alıntı

Shaman Restoration

Healing Surge and  Healing Wave healing increased by 10%, and mana cost reduced by 5%.
Healing Rain healing increased by 20%
Riptide heal-over-time increased by 15%.
Wellspring healing increased by 15%.

Developers' notes: In general, Restoration Shamans are struggling with single target healing environments like Mythic Keystone Dungeons and Arenas, so we're buffing some spells from their single target kit. At the same time, we also feel like they aren't doing as well in a particular area where they should excel: healing a large number of targets in a small area, so we're increasing the strength of  Healing Rain. Finally, Wellspring is an underperforming talent we feel could benefit from an increase to be competitive.

wellspring'i ben quaking haftasında ve bazı bosslarda ara ara kullanıyodum zaten, iyi olmuş sevindim. zaten ascendance'ı öldürdükten sonra ya tekrar ona ya da buna buff kaçınılmazdı. adamlar sırf jaina fight'ında kilit rol oynadı diye talent öldürdü ya yok böyle bi şey sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

bi de m+ zevk işi. ben pushlamayı seviyorum random gruplarla. zamanlı +13 yaptım birkaç tane zaten, şu bufflardan sonra da +15'e çıkarım rahat. belki gelmeden de çıkarım ama haftasına bağlı. önümüzdeki hafta teeming-explosive haftası sanırım o zaman deneyebilirim.

k1nJo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

paket başında insanlar yazmış zaten gerekli şeyleri. hatta şaman komünite lideri oyunu bile bırakmış galiba en son isyan edip. ben zaten en son cataclysm'de oynamıştım, legion ve bfa şamanı arasındaki farkları bilmiyordum, onlar daha bile güzel anlatmıştır.

sonuç olarak resto şamanın kötü olduğu paket başından beri biliniyordu. düzeltmek isteyen elli kere düzeltirdi şimdiye kadar. şu yukarıdaki bufflar geç kaldı o yüzden baya. aslında bu saatten sonra bufflamasalar da olurdu.
hatta bana kalsa keşke o bufflar yerine earth shield'ı resto'ya core ability yapsalardı.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Ya bişi dicem, retail versiyonda bir şekilde bütün lore'u, cinematic'leri vs. oyun içinde görme imkanımız var mı?

Youtube'da güzel kanallar var, cinematic'leri timeline'a göre koyuyorlar ama full versiyonlar yok. Sıfırdan karakter kasıp, vanilla + expansion lore'unu görebiliyor muyuz yani?

Ben sene başında sırf lore için tekrar karakter kasayım dedim, ama hangi expansion'a gelsem daha ilk zone'undan 8 - 9 level almış olup salıyordum. Dungeon finder zaten lore more bırakmıyor open world'de.

Classic'ten kafayı kaldırabilirsem bir ara lore için retail'a da girmeyi düşünüyorum. Hali hazırda 80 küsür bir karakterim vardı ama lore adına hiçbir şey görememiştim ışık hızıyla level geldiğinden.

Sosyal ağlarda paylaş

sylvanas niye böyle oldu şimdi ben o kısmı anlamadım. bu kadının tüm karakter gelişimi forsakenleri korumak kollamak ve arthas'tan intikam almak üzereydi. böyle bir şeye kalkışacaktıysa varimathasla kimyacılar isyan ettiği zaman wotlk döneminde güç için kendini satardı. böyle hep güç peşinde koşan, kendisi için savaşmış insanlara "siz bir hiçsiniz" diye bağıracak bir kadın değildi ki bu kadın. ne oldu nasıl oldu ben anlamadım bunu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...