Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

15 saat önce, eregorn dedi ki:

babasının baltasına benziyor.

Sırf ablamızı garrosh 2.0 yaptıkları için oyundan soğudum ve video bana çok salak geldi. Her başı sıkıştıklarında green jesus'a başvuruyor olmaları ayrı bok. Saurfang ise dünya gerzeği bir ork

Garrosh reis tekrar gelse keşke

garrosh 2.0 sıfır için bende sogudum açıkçası ama her başları sıkıştıkça thrall a koşmalarını salak bulmuyorum . çünkü horde eski orcish horde değil. lider çıkaramıyor. Kas gücü alliance a göre fazla olsa da ,nüfusları alliance   göre oldukça az aslında. düşünsene abi ordunda üreyemeyen ırk falan var. savaşa giriyorsun forsakenlar öldü öldü 5-6 sene ye yetişecek yeni nesili falan yok. taurenlerin dogum süreleri uzun falan yani. alliance göre yeni nesil yetişmiyor gibi bir şey. 

saurfang gerizekalı falan ama dogrusunu yapıyor. sylvanas ta zeki hatun. ağacı yaktıgında nediyor saurfang " şimdi hepsi bizim için gelecekler "diyor. biliyor normalde alliance ile başa çıkamayacaklarını adam sonuçta sayısız savaş geçirmiş ama sylvanas baya zeki bir hatun oldugu için aslında lordearon kuşatmasını çok çok iyi idare ediyor.

bence saurfang in tek gerizekalılıgı . bu tavuk varya malfurion ! onu öldürecekti. yok honor falan başladı gene.

smyrnas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

great seal'dan limana goblin glider kit ile sallanıyorum her seferinde. en azından biraz zevkli oluyor dsfs.

o değil de şu resto şamanı ne zaman druidin kötüsü olmaktan çıkaracaklar ya. yeter la pve, pvp her yer druid kusacam artık. hani zaten paket çok beğenilmiyor, bari class dengesini oturtun abi bu kadar mal olunmamalı ya.

Sosyal ağlarda paylaş

Bence Sorun horde olarak troll görmekten bıkmış olmamız. hani core race olarak zaten Darkspear Trolleri var. senelerce de çeşitli expansionlar da Gurubashi ,Amani ,Drakkari ,farraki ve zandalari Trolleri ile hep uğraştık. şimdi zandalari ler horde a katıldı.yani troll süz hiç kalmadık. hali ile bir yerden sonra troll ve troll mimarisi görmek insanı baya bir sıkıyor.

Hayır zaten yeterince sıkıcı birde horde maplarine 2 tane troll bölgesi eklemiş herifler. Zuldazar dan çıkıp bir diger troll map i nazmir e gidiyorsun. ben kasarken genelde zuldazardan sonra voldun a gidiyorum en sona nazmir bırakıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

geçen şeyi görmüştüm. bu zul'drak'ın mimarisine bakın işte çarpraz şekilde bir troll şehir mimarisi drakkarilerin.

naz'watha mıydı neydi nazmir'deki ruinlere bakın. aynı yönde, aynı şekilde sanki copy paste yapılmış gibi ama lore'a göre cataclysm'da yerle bir olduğu için adamlar uğraşıp dağılan, yıkılan şehri yapmaya kasmışlar resmen. ama aynı, hissi bile aynı neredeyse.

dediğiniz doğru. trollerden gına geldi ama yapacak bir şey yok. En azından Zul'dazar questleri hızlı akıyor. bende ilk onlardan başlıyorum sonra nazmir voldun gidiyorum genelde. voldun da eğlenceli ve hızlı gidiyor, nazmir zulüm ama işte hazır hevesliyken aradan çıksın diyorum.

bu sefer kasarsam ilk nazmir yapıp aradan çıkaracağım galiba bakalım. gerçi uçmayı da bekleyebilirim kasmak için ya... 

Sosyal ağlarda paylaş

Su üzerinde giden mount un yoksa nazmir tam bir işkenceye dönüşebiliyor. basmış gaza gidiyorsun sonra çat diye suya gömülebiliyorsun. 

Bİrde benzer hatayı sanki warlord of dreanor da yapmışlardı. wod öncesi başlayarak etrafı iron horde orclarına bogdular. millete orc kusturdular. sonra milleti garrisona hapsedip daha beter sıktılar.

Gerçi ben Dreanor da bile BFA da ki kadar sıkılmamıştım.

smyrnas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...