Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

On 01.08.2018 at 14:59, smyrnas dedi ki:

bide blizzard ın denge saglamak için horde u yıldırma politikası var ona ragmen millet deli gibi horde açıyor.

abi bunu söyleyen sensin.

garrosh'tan sonra sylvanas ile horde'u tekrar kötü taraf olarak gösteren vasat blizort hikayelerine eyvallah diyip sylvanas'a karşı durmak nedir.

zaten saurfang/baine tarafını seçenlere bedava faction change falan vermeyeceklerse biz oyuncular için seçtiğimiz tercihlerin bi önemi yok. saurfang'i arama görevinde yardım etmezsen zekhan bunu unutmayacak diyor. yani yardım edersen ettin zaten kralsın, etmezsen de "baba bu warchief'e çok sadık, sağlam adam" diyecek sonunda bi şey fark etmeyecek yani.

k1nJo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

seçimlerin oyuna etkisi olmaz zaten ama oyunun gidişi sonuçta değişebilir.

belki de kötü/iyi diye ayıracaklar iyice, horde'un adı falan da değişir tabi o durumda. her ırk istediği faction'dan olabilir falan.

8.1.5 campaign'ini yapmayanlar okumasın

Spoiler

derek, jaina'ya dönmüş oldu şimdi ama eve dönemiyor, "henüz". ama sonunda dönecek.

bi derek ile kalmayacaktır bu, başka undeadler de döner. thomas zelling başta olmak üzere falan filan.

sonra bi bakmışsın aa undeadler de alliance olabiliyor artık.

Sosyal ağlarda paylaş

29 dakika önce, lord_gorthaur dedi ki:

bu kadar allied race ne olacak, oyunun end-game'i; allied race kas 120'le, yeniden level kasa dönüştü

adamların işine bu geliyor yeni class yapsalar balance dı bilmemneydi fazla kasıyor. En kolayı reskinleyip allied race yapmak işte mis gibi. Ogre vs getirseler oyuna dönecek yığınla adam tanıyorum yanlız haha.

Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar character customization yapamadıkları için Allied race çıkarıyor bence. bu black desert gibi knight online 1 tık üstü oyunda bile karaterin götündeki sivilceye kadar yapabiliyorsun . sene olmuş 2019 wow kahverengi orc yapmak için allied race çıkarıyor. ha iş bir göz yapmak ise customization a giriyor ve alsana night warrior nelf!  yani bu oyunda niye daha iri bir mesela lotr daki  gibi dwarflar yapamıyoruz? yada ne bileyim atletik vücütlu orc yapalım . yapılan zone lar bile gözüme batıyor artık. lore kısmına girmiyorum bile.

Sosyal ağlarda paylaş

On 13.03.2019 at 22:46, smyrnas dedi ki:

abi sylvanası nasıl savunuyonuz la hala? 

Thrall reis dönecek dertler bitecek  rahat olsun.

silvanas değil mesele başka karakter olsa da farketmez aynı hikayeyi pişiriyolar garoşa doğru gidiyor olay sebep bu

thrall denen çiiitır ork dönebilir ama warchief olarak ı ıh öyle bişi olursa o blizzin ameka

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

görüntüyü bozar, normal. kademe kademe her boy için ayrı model yüklemeleri falan lazım uğraşmazlar yani pek.

•Transmog

-The ability to hide the chest slot will be added in the next update.

şu iyi ama tam istediğim. male belf demon hunter ve female belfler için :D

Sosyal ağlarda paylaş

On 24.03.2019 at 01:01, smyrnas dedi ki:

-Character Customization

A height option is more complicated and most likely not happening.

Q&A da böyle demişler.sene olmuş 2019 harbiden şaka gibi. 

oyun temelinde WC3 motoru kullanıyor sanırım. adamların 2004 yılında falan geliştirmeye başladığı oyunu buralara makyajlayarak getirişi bile başarı.

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, k1nJo dedi ki:

hangi açıdan, oyuncu mu yok?

dün ben de bi +13 ML yapıcaktım, iki farklı grupla yarımşar saat bekledim tank gelmedi. tank eksikliği var baya.

yok ben tank oynuyorum zaten de seviyem +7 +8 . hani öyle 13-14 lerde gözüm yok .+7 yapsan haftalık chestten 400+ilvl atıyor.

sorun şu ki gönül pug girmeye görsün. ya bütün mallar beni buluyor yada bütün alliance artık böyle diye düşünmeye başladım. sonra horde a geçiyorum +7 +8 yapmak az geliyor o derece adamlarla giriyorum hep. tesadüf değildir herhalde ??

Sosyal ağlarda paylaş

29 dakika önce, pattisliborek dedi ki:

oyun temelinde WC3 motoru kullanıyor sanırım. adamların 2004 yılında falan geliştirmeye başladığı oyunu buralara makyajlayarak getirişi bile başarı.

yani bence o işi yapmaları lazım. knight ın 1 tık üstü black desert gibi oyunlarda bile karakterin götündeki sivilceye kadar yapıyorsun. hani wow da oyuncular fazla bir şey de istemiyor. Ben 3-5 cm daha büyük dwarf yapabilsem mutlu olurum mesela ama olmuyormuş işte. Allied race yapıyorlar onun yerine. + dediğin gibi 100 senelik oyun motoru ile bunların yapılıyor olması da büyük başarı tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

WoW2 lazım artık, şunu devam ettirmeleri bile saçma da işte tahminen yenisini çıkardıkları anda biterler. 

MMORPG yatırımı artık mallıktan başka bir şey değil. Ha gerçi modern server yapılarında, modern bir WoW şuankinden daha başarılı olabilir belki de yılların kasılmış karakterleri vs. ne olacak bi yandan falan. 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, smyrnas dedi ki:

yok ben tank oynuyorum zaten de seviyem +7 +8 . hani öyle 13-14 lerde gözüm yok .+7 yapsan haftalık chestten 400+ilvl atıyor.

sorun şu ki gönül pug girmeye görsün. ya bütün mallar beni buluyor yada bütün alliance artık böyle diye düşünmeye başladım. sonra horde a geçiyorum +7 +8 yapmak az geliyor o derece adamlarla giriyorum hep. tesadüf değildir herhalde ??

valla alliance tarafı hakkında zerre fikrim yok ama horde'da da çok mal var.

haftasonu +14 ML yapıyordum, son boss'ta 2 kere gatling gun'da 3 dps 5 kere ölmeyi başardı. sorunsuz kessek süreli olacaktı, olmayınca çıktı geri zekalının biri. kendisi bir huntarddı tabi ki.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...