Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konu: Süper Lig 6. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş | 23.09.2017 - 19.30 {110}

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Zegna said:

oguzhan mactan sonra 2. sarıdan kırmızı yemiş ahahah, yediremedi 150m lik ergen.

Neyi yediremedi hakki olan kararlarin cikmamasi mi ?

Surda futboldaki haksizliktan zevk alanlar her gün akp adaletsizligi diye ağlıyor cok komiksiniz ya

hakkı olan kararlar sadece bjk ye cıkmamış gibi konusmuyor musunuz bi de, daha cok guluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

applev0dka said:

Zegna said:

oguzhan mactan sonra 2. sarıdan kırmızı yemiş ahahah, yediremedi 150m lik ergen.

Neyi yediremedi hakki olan kararlarin cikmamasi mi ?

Surda futboldaki haksizliktan zevk alanlar her gün akp adaletsizligi diye ağlıyor cok komiksiniz ya

hakkı olan kararlar sadece bjk ye cıkmamış gibi konusmuyor musunuz bi de, daha cok guluyorum.

Öyle oldu zaten?? Yanlış aut verid hakem onu da tosic düzeltti bu centilmenliğe cevap olarak kullanmayıo vakit harcadınız. Ufak tefek pozisyoalrı saymazsan, verilmeyen kart penaltılar gol sayesinde kazandınız
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ya o değil de haftalarca yazmayan zegnanın dur harala gürele bir derbi aldık diyip yorum yazmaya gelmesi ilginç.

adam yedi hafta beklemiş.

nerdeyse 1 senedir yazmıyorum ya, zaman yok. ama boyle şenol çirkefinin suratını gormek için izledim. iyi kide izlemişim kaymak gibi öptü Fenerbahçe, rakibin o kadar transferine ragmen hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...