Jump to content

dhoward

=o=
 • Mesaj sayısı

  349
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

dhoward hakkında

 • Rütbe
  dhoward
 1. dhoward

  Gwent : The Witcher Card Game

  Artifact oynadıktan sonra şu oyununun kıymetini bir kez daha anladım. Bu sıralar pek popüler değil fakat yakın zamanda potansiyelinin hakkını verecektir. Artifact'in piyasaya çıkma tarihi gelince paranın kokusunu alan yayıncıların hepsi Gwent'i boklama sırasına girdi. Onlardan etkilenen bayağı insan da ayak uydurunca negatif bir hava oluştu. Halbuki bu oyunun temeli o kadar sağlam ki, yapımcılar dönem dönem hata yapmalarına rağmen oyunun bütünlüğü ve havası bozulmadı. Oyun, ortamının havası ve mekanikleri açısından öteki kart oyunlarıyla kıyaslanmaz bile. Yapımcılar geçen kışla beraber daha sıradan kitleye hitap etmek için şans faktörünü artırıp oyunun derinliğini azalttılar. Hataları burada başladı, oyun karakterinin bir kısmını yitirdi. Şu an tek ihtiyacı zaman içinde kırptıkları özellikleri geri getirmek, yenilerini eklemek. Şu oyunda bütün koleksiyona ve sınırsıza yakın kaynağa sahibim ve bugüne kadar 1 kuruş bile harcamadım. Artifact'e ise kısa sürede kim bilir ne kadar harcayıp üstüne stres olduğumla kaldım.
 2. dhoward

  Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  En sonda taraftarın Sivas'ı alkışlaması :D Özlediğim lulspor bu.
 3. dhoward

  longevity derken LONG denmiyormuş

  Yöresel ağızları esas Türkçe zannetmişsin. Bütün yuvarlak seslilerin daraltıldığı Zeki Müren kursundan mezuniyetini kutlar, bol -icim -cicim li günler dilerim.
 4. dhoward

  Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Fena benzetmişler yine
 5. dhoward

  Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Kiev olsa 6 atmadan bırakmazdı
 6. dhoward

  Milli Takım

  Zeki'ye saf yetenek demek için hangi diyeti uyguluyoruz?
 7. dhoward

  Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

  Gelen paranın tamamı transfere harcanır. Oyuncu satarak milyar dolarlık borç kapatılacağına ancak Beşiktaş taraftarı gibi kaybetmeye alışkın grupları inandırabilirsin. Souza iyiydi fakat değişiklikte bereket vardır, ayrıca Eljif'in yeri garanti oldu. Güzel bir sol bek alırsak tertemiz takım oluruz.
 8. dhoward

  Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

  Fikoboys ekolünden zekice mesajlar...
 9. dhoward

  Süper Lig 31. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş | 29.04.2018 - 19.00

  Gs güzel ufaladı, Sinyor amatör tiyatrosever Şenol'a açıklamalı ders verdi. Quaresma bir ara kornerde yine kıvırmaya başladı da yemedi kimse bu sefer. Şenol'un sonraki performanslarını merak edenler biletix ve devtiyatro dan takip eder artık.
 10. dhoward

  Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

  Tribünler Beşiktaş'a iyi niyetlerini, Şenol'a da geçmiş olsun dileklerini gönderiyor. Sinirlenip evde kafasını zımbalatmasa bari.
 11. dhoward

  Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

  Eziklikte yeni bir taban tanımlayarak logaritmaya yaptığı katkılardan dolayı Beşiktaşı kutluyorum öncelikle. Kırmızıdan sonra başta quaresma bütün takım, "nasıl yapsak da bu maçtan kaçsak?" diye kıvrandılar. O kornerde atılanlar Türkiye derbi ortalamasının muhtemelen altındadır, adam daha ilkinde şova başladı. Kafaya gelen ponpondan sakatlanan Şenol sahtekarına ise karakterini bildiğim için hiç şaşırmadım. Hakem ilk kornerde quaresmaya dansözlük yapma futbolunu oyna deseydi, maç yoluna girecekti. Fakat maçın yoluna girmesi Beşiktaş açısından iyi olmadığı için taraftarı şimdi bir sevinçle shoplanmış Şenol kafası paylaşmakla meşgul.
 12. dhoward

  Gwent : The Witcher Card Game

  Arenada ilk tur pas gibi öğütler vermeyelim lütfen zaten büyük kısım aynı manevraları yapıyor. Bilgisayara karşı oynuyormuşum gibi hissediyorum. Gm'i yaptım bıraktım rankde, en dengeli sezonlardan biri. Yelpaze geniş sayılır fakat gm sınırı biraz az sanki 4400 ideal olur. Şu midwinter patchinde batırmalarına rağmen çok güzel oyun, bağımlısıyım.
 13. dhoward

  Süper Lig 23. Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe 25.02.18 @ 19.00

  İki mars bir dersin ilk maçı. Rahat rahat bükeriz. İsmail bir sakarlık yapmazsa en az 3 fark.
 14. dhoward

  Şampiyonlar Ligi | Bayern Münih - Beşiktaş | 20 Şubat Salı - 22.45

  Yabancı hakemlerle son bir oynama şansı kaldı, Ficault üzgün :(
 15. dhoward

  Şampiyonlar Ligi | Bayern Münih - Beşiktaş | 20 Şubat Salı - 22.45

  Allah kimseyi 4-0 gerideyken zaman geçiren Fabri durumuna düşürmesin. Bu kadar ezik futbolu Konyaspor bile oynamazdı. 1 gol şaşmışım

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...