Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wowu özledim :(

mytheron

Öne çıkan mesajlar

Law said:

Ayni anda sadece 2 tane leg giyebiliyormusuz. Saf gibi leg farmliyordum bende dun 3. Leg dusunce anladim.

çok farmlanıcak bişey değil zaten sen oynadıkça bi yerden geliyor illa ki.
bana argus'ta lootladığım chestten legendary düşmüştü mesela

specine uygun en iyi legendary'yi bulana kadar yılmak yok :3 benim shaman baya iyi oldu o açıdan, sanırım resto legendary'lerine yönelicem bundan sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Bende kaç yıl sonra tekrar başladım, bir sürü şeyi de anlamadım. Argus da World Quest'leri yapıyorum ve 900lvl item'ları toplamaya çalışıyorum ama bakıyorum herkes de legendary item'lar var. Onları nasıl elde ediyorlar? Bir de dün ilk defa Mythic dungeon yaptım, +2 key verdi, ne yapacam ne edecem hiç anlamadım (:
Sosyal ağlarda paylaş

legendary item random olarak düşüyor. dungeon bosslarından düşebilir, raidlerden düşebilir, chestlerden, emissary chestlerinden vs vs baya random yani. fakat legendary düşmedikçe legendary alma şansın artıyor gibi bişey var. ama aynı gün 2 legendary alanlar da var mesela. şans işi
Sosyal ağlarda paylaş

Solozzo said:

Bende kaç yıl sonra tekrar başladım, bir sürü şeyi de anlamadım. Argus da World Quest'leri yapıyorum ve 900lvl item'ları toplamaya çalışıyorum ama bakıyorum herkes de legendary item'lar var. Onları nasıl elde ediyorlar? Bir de dün ilk defa Mythic dungeon yaptım, +2 key verdi, ne yapacam ne edecem hiç anlamadım (:

legendaryler belirli yerlerden şans eseri düşüyo,

düşen yerler

Dungeon bosses
Raid bosses
World bosses
Emissary Caches (rewarded after completing 4 world quests)
Arena wins
Rated/Unrated Battleground wins
PvP Strongboxes
Mythic+ Weekly Caches
Rare mobs
Treasures
Blingtron 6000 Gift Package2
Relinquished gear tokens
Paragon reputation bags - Reward obtained from obtaining reputation beyond Exalted with Legion factions
Lesser and Greater Argus Invasion Point bosses

normalde bi mythic dungeonı yaptıgın zaman ona 1 hafta boyunca savelenirsin yani sadece 1 kere chest düşer, bidaha girip son bossu kesince bişey düşmez.

bunun içimn mythic+ key diye bişey çıkardılar

mythic+ key le o dungeonı açabiliyosun. keyini koydugun anda süre başlıyo, o süre dolmadan son bossu ve belli bi % mob sayısını kesersen sana chest + yeni bi key verio,

o süre dolduktan sonra kesersen sadece chest veriyo yeni bi key vermio. ve keyin "depleted" oluyo

depleted keyi aktif etmek istersen, o dungeona tekrar giriceksin yine süre dolmadan son bossu kesiceksin (tabiki chest düşmicek), sonra keyin aktif olucak

+2 +3 +4 +5 muabetide mob ların zorluk derecesi
örnek +2 de mob %110 vuruyosa +6 da %170 vuruyo, hpsi de 2 kat daha fazla gibi düşün

bu mythic+ dungonlarda her hafta affixler gelio, bunlarda ekstra zorluk katıo, ornek veriym altından alev cıkıo, veya bi mobu kesince yanındaki moba buff verio fln gibi

+2 - +10 arası 2 tane affix oluo
+10 ve üstünde 3. affix eklenio

benim bildiklerim bukadar, güncel bilgiler olmayabilir 7 ay once bırakmıstım
Sosyal ağlarda paylaş

Narius said:

Deplete olayı değişti key deplete olmuyor süresinde bitiremezsen başka yere, hiç bitiremezsen aynı yere -1 key veriyor.

yani iyi yapmıslar depleted çok saçmaydı,

adam dc oluo, +13 keyin gitti bi hafta bekle..

kimsede depleted key yapmak istemiyodu, arkadasın bile olsa 40dk sırf keyi açmak için ugrasmıyolardı

7 aydır oynamıyodum dün girdim ilk defa, key yoktu bi mythic run yaptım fast, +11 karazan lower düştü :/

karazan ne ara mythic+ oldu, lower ne ayrıca.. bakıym aksam yeni yerlere falan

m+ run keyfini özledim, sohbet muabet çay kahve sigara

ogghh

https://pbs.twimg.com/profile_images/1540445964/Untitled_400x400.png

Sosyal ağlarda paylaş

her çıkan ilk dungeon mythic+'da feci dengesiz oluyor, karayı mythic+ a koyup çok büyük diye 2 ye ayırdılar işte. İlk çıktığında kabus gibiydi, aynı şekilde cathredral de feci bir şekilde çıkmıştı. Key iniz o zamanlarda bunlardan birine denk geldimi çöpe atıyorlardı :)

Şimdi bu dungeonları kolaylaştırdılar daha adam akıllı mythic+ lara döndü, ama zihinde kalan 'kazık' imajı zor siliniyor.

Şimdi yeni çıkan dungeonda felaket, hatta duyduğuma göre bug da çıkabiliyormuş :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bug demişken oyunda şu an garip garip buglarmı var bana mı öyle geliyor? mesela bazı dungeonlarda heroic leap atınca gri bir alana düşüyorum. ancak dungeon out yapıp, tekrar girince düzeliyor.belkide benim karatere özgüdür :)

Birde şu m+ rewardları LFR den üstün tutsalar iyi olacak. Şimdi antorus LFR si m+10 ile aynı , bazı bosslarda daha yüksek ilvl li item atıcak. Böyle olunca m+ yapmanın tek mantıgı haftalık chest oluyor. bide horde ta m+10 için 930+ilvl adamları alıyorlar. Benim warr. 940ilvl bazıları m+10 a almıyor. score dalgası çıkardılar başımıza. alliance ta 920ilvl ile çatur çutur AOA falan yapıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

m+ ne kadar yüksek olursa daha iyi item çıkma şansıda artıyor diye biliyorum. M+ weekly chest zaten 935-955 item veriyor ki mythic de aldığınız eşyalar bu kadar oluyor. Onun dışında genelde mythic + ı weekly dışında item çıksın titanforged olsun diye yapıyorlar.

Ben şahsen haftada 1-2 defa mythic+ yapıp bırakıyorum, çok hoşnut olduğum bir şey değil kendileri :p

Antorus açıldığında muhtemelen mythic+ dan alacağmız parçaların max ı da 970 e çıkacak. Legendarylerde ilvl 1000 e geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni patch e kadar bufflamıyorlar. TOS geldiğinde LFr si m+10 dan yüksek ilvl atıyordu, haftalık chestten 935ilvl olayıda +15 den geliyordu :)

@Darksun yok abi 10+ dan itibaren 915 atıyor. sadece warforged titan forged şansın artıyor. bundan diyorum zaten . haftalık chesti beklemek dıında pek bir anlamı kalmıyor diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Anlam dışında bir de challenge olayı getirdi wow a. +22-23 dönen manyaklar var ki, +15 zaten iyi grup istiyo. Millet wowprogress, raider.io siteleri için rank kasıyo, gruplar kuruyo felan. Eğlenceli esasen M+. Eskiden dungeonlara bir normal, belki 4-5 defa HC girip bırakılır, atıl kalırdı. Şimdi ezberledik tüm dungeonları, mob syılarına kadar.

Ayrıca yeni başlayıp legendary düşürmenin en kısa yolu M+ pushlamak.
Sosyal ağlarda paylaş

o bakımdan hemfikiriz zaten, bu m+ olayı bayağı tuttu ki zaten adamlarında derdi millet o kadar uğraşılan dungeonları birkaç kere yapıp bırakıyordu. Da benim gibi vakti daha dar olan adamlara pekde yaramıyor, resmen haftalık 1 taneyi yapıp bırakıyorum :p en fazla 3-4 mythic+ oluyor. Sırf bu olsa neyse gerçi, AP farm vs de eklenince bu sefer çok fazla farmlanacak şey doğdu :) o kadar vakitde yok(tu). Mythic guild dağılınca bol bol vakit oldu oyunda :p
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...