Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wowu özledim :(

mytheron

Öne çıkan mesajlar

zeawee said:

gecenlerde tekrar basladim da, pvp fena gelmedi. arena falan cok dengesiz degil. mekanikler falan yine fena degil.

neyle kime karşı oynadın da bu yoruma vardın çok merak ettim:)

ben karşıyım abicim,sen gel bugun başla 800 gear ile bg veya arena gir . ben 5 ay kasıyım 940 item yapğıyım (hemde pve yapmak zorunda olarak- pvp stat kalmadıpı ıcın oyunda) sonra senınle aramızdaki butun gear farkı %10 olsun.

pvp biteli cok oldu artık.. sürümden kazanmaya devam ediyor gittiği yere kadar....
Sosyal ağlarda paylaş

mytheron said:

Quest yaparken her an arkadan bi rogue gelipte çakacakmı korkusu...
lopov diye bi p.ç gnome rogue vardı,oyundan soğuttu şerefsiz sholazarda filan.
paranoyak olmuştum,rüyalarıma giriyordu bazen
dasfadasfasd
ulan..

Bende de BigBoned diye oç tauren hunter vardı. Ef abi kabustu herif ya. O zamanlar 6 feet mi ne vardı bi de ona rağmen kesemezdim.
Sosyal ağlarda paylaş

rudyray said:

zeawee said:

gecenlerde tekrar basladim da, pvp fena gelmedi. arena falan cok dengesiz degil. mekanikler falan yine fena degil.

neyle kime karşı oynadın da bu yoruma vardın çok merak ettim:)

ben karşıyım abicim,sen gel bugun başla 800 gear ile bg veya arena gir . ben 5 ay kasıyım 940 item yapğıyım (hemde pve yapmak zorunda olarak- pvp stat kalmadıpı ıcın oyunda) sonra senınle aramızdaki butun gear farkı %10 olsun.

pvp biteli cok oldu artık.. sürümden kazanmaya devam ediyor gittiği yere kadar....

yalniz bu dedigin bence pek kotu bir sey degil ya. ben pvp'de herkesin esit olmasini tercih ederim acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

özlenen şey oyun veya zamanın olmayışı değil, ortam ilk deneyim ilk heyecan vs. Öyle bir şey gelse şimdi çoğu insan denemez bile.

Artık bu tür işlerde farm var mı, highendde napıyoz, hangi class op 4chan reddittekiler ne diyor, hangi buildi yapsam, pvpsi nasıl diye sorguluyor. Deadmines, EPLdeki gibi gankfest olsa adam oyunu siler.

Nerde o eski bayramlar diyenlerin, gölge oyunu gördüğünde koşarak uzaklaşması gibi bir şey :D

aynen bu sanırım,eski yerlerden geçerken o anki muhabbetleri duygu geçişlerini yaşıyorum,eskiye özlem.
yaşlanıyozmu lan?
13 sene geçmiş
Sosyal ağlarda paylaş

Goodfortune said:

Özletiyor kendisini ama öyle bir özlüyorum ki korkuyla iç içe 4-5 saat raid çilesi köle misali "vur kırbacı" kabus gibi bitiyor sonunda :)

aahahah benim de aklıma WOTLK zamanı raidlerim geliyor, The Shine'dayım o zaman catastrophela tr firstler için yarışıyoruz sürekli gerginiz raidlerde. guild leaderi patiden serjuhan ayrıca mt kendisi, sevgili tank healarımız da hilmi isimli adanalı bir arkadaş. anubarakta first kille çok yakınken bir hata yaptı yatırdı serjuyu. serjuhanın tepki;

-hilmiiii
-HİLMİİİİİ
-A. A. K. HİLMİİİİİİİİ diye bir bağırdı ki kulaklıklar patladı bizim.

korkudan ağzımızı açamadık tabi ama 1 saat gülmüştük aralıksız arkadaşlarla. şimdi olsa hayatta bu kadar stres altında oyun oynamaya çalışmam
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni expte item sink olur herhalde, çok coştu gerçekten 2m hit nedir :D Legion başında bunun konusu geçmişti sanırım Blizzard tarafında da. HP'ler de şu an vanilla bossu gibi oldu, 4.2m benim rogue ilvl 914, Majordomo HP'sine genk geldik herhalde aşağı yukarı :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Goodfortune said:

Özletiyor kendisini ama öyle bir özlüyorum ki korkuyla iç içe 4-5 saat raid çilesi köle misali "vur kırbacı" kabus gibi bitiyor sonunda :)

aahahah benim de aklıma WOTLK zamanı raidlerim geliyor, The Shine'dayım o zaman catastrophela tr firstler için yarışıyoruz sürekli gerginiz raidlerde. guild leaderi patiden serjuhan ayrıca mt kendisi, sevgili tank healarımız da hilmi isimli adanalı bir arkadaş. anubarakta first kille çok yakınken bir hata yaptı yatırdı serjuyu. serjuhanın tepki;

-hilmiiii
-HİLMİİİİİ
-A. A. K. HİLMİİİİİİİİ diye bir bağırdı ki kulaklıklar patladı bizim.

korkudan ağzımızı açamadık tabi ama 1 saat gülmüştük aralıksız arkadaşlarla. şimdi olsa hayatta bu kadar stres altında oyun oynamaya çalışmam

Ahaha evet ama FK kaçmıştı ya yoksa tepki her zaman ayni değildi :)

Bir de The Shine ne la direk Shine :)

Bir sama’nın dediği gibi olay ortam ve o yeniliklerdi oyuna bağlayan. Ortam ayni olmadan Vanilla oynasan da bir tat vermez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...