Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wowu özledim :(

mytheron

Öne çıkan mesajlar

vallaha burnumda tütüyor
oynamaya vakit yok
gece wow müziği açıp uyuyorum alttan alttan

akşamaca çalışıyorum eve gelince çoluk çocuğu 2mıncırıp bakmışsın saat 11 olmuş,sabah 7buçuk iş başı

şu dükkanı sisteme sokup bir an önce oyun için zaman aralığı açmam lazım

varmı başka özleyen?
oynayamayan?
Sosyal ağlarda paylaş

mytheron said:

vallaha burnumda tütüyor
oynamaya vakit yok
gece wow müziği açıp uyuyorum alttan alttan

akşamaca çalışıyorum eve gelince çoluk çocuğu 2mıncırıp bakmışsın saat 11 olmuş,sabah 7buçuk iş başı

şu dükkanı sisteme sokup bir an önce oyun için zaman aralığı açmam lazım

varmı başka özleyen?
oynayamayan?

(yapamadı)

abi çok zor o işler, gerçeğe alış şimdiden
Sosyal ağlarda paylaş

Wow diyince aklima saat 7de online olma zorunlulugu, en az 4 saat kesintisiz wipe yeme cilesi, bundan sonra da zorunlu millete yardim etme cilesi geliyor aklima

Yıllar yillar boyunca oynamadim, arkadas ortami vs yuzunden nerdeyse direk competitive baslayinca da cabuk sogudum, is gibi cekilcek cile degil.
Ve evet bir world firstim bile olmadi sfg
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hafta biz 3 gün raid yapıyoruz. Yani saat 20,30-24,00 arası bildiğin askerlik. Eskisinden bir farkı yok bu anlamda. Ama raid yapacam diyorsan seve seve katlanıyosun. Başka türlü mümkğn değil. Ama wow u wow yapan da bu lanet sistem. Casual isen Legion en başarılı paket. Sadece M+ anlamında değil, ara patchlerle gayet takılabilirsin keyifli keyifli. İlla ki gear up oluyosun.

Oyun devamlı hala zaman istiyo "end game" mantaliten var ise. Ama günde 2-3 saat ayırarak, askerlik yapmadan gayet keyifli oynanabilir durumda. MMO olunca zaten "zaman" kavramını öldürüyosunuz direk. WoW zaten bu anlamda dark side direk. Ama yok yani daha iyisi, evet sene 2017 ve hala yok.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

https://www.youtube.com/watch?v=Do5s0MQvF9s

ilk 20 saniyede 12 sene önceye dönme garantili.

3 gun suren alterac valley, tarren mill de fulltime outdoor pvp. Dungeon set itemleri.

Nolifer adamlari inspect yapip itemlere hayran hayran bakmalar.

Bide dkp toplayip bekledigin itemin dusmemesi. :((
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...