Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wowu özledim :(

mytheron

Öne çıkan mesajlar

en hardcore TBC de oynadım sonra WOTLK ve Catada bizim Pati tayfa guildi VAY AK ile raid yaptık sonra geri kalan her expansionı başında alıp 1 ay oynayıp bıraktım genel bir havasını alayım diye ta ki Legion gelene kadar.

Dublin'de yaşıyorum ev-iş 5 dakka yürüme mesafesi, o kadar fazla vaktim var ki oynamak için, arkadaşlarla gaza geldik hadi raiding scene'e geri dönelim, raadız zaten diye. Guild kurduk geçen sene bu zamanlar legion çıktığında. Eylül - Şubat arası aralıksız raid yaptık bir de raid leaderlık falan yapıyordum. Zaten aşağıda Supermassive için recruit threadim falan var. O dönemler. Şubata geldiğimde +10 kilo, işe yorgun gitmeler, tüm Dublindeki arkadaşların ''artık seni bi yere çağırmıyoruz gelmiyorsun zaten'' sitemleri derken bir canavara dönüşmüşüm farkında olmadan. Bi Istanbul'a gittim geldim ve çat diye bıraktım. Bizim guild hala son gaz devam ediyor ama iyi ki bıraktım.

Şimdi Argus patchi ile accountu tekrar açtım yine sırf etrafı göreyim, lore'u göreyim diye. Guild ile 0 muhattap olup tamamen single player questing yapıp çıkıyorum zaten kapatacam tekrar. Raidleri de LFR ile gördüm (tomb of sargerası), bir ara Antorusu da öyle görürüm.

Ama gerçekten harika bir expansion. İnanılmaz derecede oynatıyor ve bağlıyor kendine. Ama zamanım olsa da oynasam diyenler için söylüyorum, zamanınız olsa da o eski günler gibi oynamak istiyorsanız sonuçlarına katlanmak zorundasınız. Yoksa hiç bulaşmayın derim :)
Sosyal ağlarda paylaş

bi gece yine reyiddeyiz :)
bizim milletin raidlerdeki vent muhabbetleri zaten gülmekten oyun oynatmıyolar emk.
4horsemen kesiyoz
üstünde biriken debuf olayı varya,karşılıklı değişiyor gruplar bi oraya bi oraya.Healerlar yattı bi ben kaldım resto druid,4 köşeye birden sürekli koştura koştura healledim ya la,millet koptu gülmekten mıstaaa çıldırdı diye.Kestik ama :)

anılarrrrr
Sosyal ağlarda paylaş

Vanilla'yı az oynamıştım. Oyuna başladım bi 4 ay kadar sonra TBC gelmişti. Çok eğlenceli ama hard-core raid yapan bi' guildim yoktu. Tüm TBC'yi eğlene eğlene geçirmiştim. Sonra WOTLK ile aynı guild ile devam ederken şeytan dürttü. "Ben adam gibi raid yapmak istiyorum" diyerek horde'a transfer ettim karakterimi ve iyi bir guilde girdim.

Naxx, Ulduar, Argent Turnuva raidi, ICC vs. ne varsa heroic kestim. Hatta Argent raidinde Lord Jaraxxus Eu-first yapmıştık. Hatılrıyorum server reset bizim saatler ile sabah 10-11 gibi oluyordu o dönem. Geceden hazırlık yapıp açılır açılmaz dalmıştık first yapıcaz diye :)

Paketin sonlarına doğru bıktım raiderlıktan. Devlet memuru olsan bu kadar zorunluluğun olmazdı heralde. Haftanın 3-4 günü 5'er saatten mecburi raid. Yok faction'u, yok repi, yok flaskı, foodu vs. derken yeter dedim wotlk ile raiderlığı bıraktım. Bir de türk guildlerinde oynadım ekseriyetle. Dramalar, kavgalar, küfürler, kamplaşmalar falan. Ulan alt tarafı oyun diyemiyorsun bile. Hatırlarım Heroic LK'de yerde mor bişeyler açılıyordu. Defile mıydı neydi? Bir gün birileri ondan kaçamadı diye koca guild dağılmıştı :) Ne azimmiş ya?

Cata ile beraber bugüne kadar sadece paketten pakete 1-2 ay oynayıp bıraktım hep. Legion'u da öyle yaptım. Geçen sene ilk çıktığında biraz oynadım bıraktım. Son 2 aydır ise gaza geldim tekrar oynuyorum. Broken Isles ve Argus patchleri gayet güzel. Oynatıyor kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

en hardcore TBC de oynadım sonra WOTLK ve Catada bizim Pati tayfa guildi VAY AK ile raid yaptık sonra geri kalan her expansionı başında alıp 1 ay oynayıp bıraktım genel bir havasını alayım diye ta ki Legion gelene kadar.

Dublin'de yaşıyorum ev-iş 5 dakka yürüme mesafesi, o kadar fazla vaktim var ki oynamak için, arkadaşlarla gaza geldik hadi raiding scene'e geri dönelim, raadız zaten diye. Guild kurduk geçen sene bu zamanlar legion çıktığında. Eylül - Şubat arası aralıksız raid yaptık bir de raid leaderlık falan yapıyordum. Zaten aşağıda Supermassive için recruit threadim falan var. O dönemler. Şubata geldiğimde +10 kilo, işe yorgun gitmeler, tüm Dublindeki arkadaşların ''artık seni bi yere çağırmıyoruz gelmiyorsun zaten'' sitemleri derken bir canavara dönüşmüşüm farkında olmadan. Bi Istanbul'a gittim geldim ve çat diye bıraktım. Bizim guild hala son gaz devam ediyor ama iyi ki bıraktım.

Şimdi Argus patchi ile accountu tekrar açtım yine sırf etrafı göreyim, lore'u göreyim diye. Guild ile 0 muhattap olup tamamen single player questing yapıp çıkıyorum zaten kapatacam tekrar. Raidleri de LFR ile gördüm (tomb of sargerası), bir ara Antorusu da öyle görürüm.

Ama gerçekten harika bir expansion. İnanılmaz derecede oynatıyor ve bağlıyor kendine. Ama zamanım olsa da oynasam diyenler için söylüyorum, zamanınız olsa da o eski günler gibi oynamak istiyorsanız sonuçlarına katlanmak zorundasınız. Yoksa hiç bulaşmayın derim :)

:(

benim evden ayrilmamin duygusal cokuntusunu kaldiramamissin bence sen
Sosyal ağlarda paylaş

Epic binek için rank 11e kasanlar vardı deli gibi.

Ben çok sevdiğim biri için guilddeki bu panayırın adı neydi, günlerce iğrenç Silithus'da akrep farmlamıştım kanları için.

Ama hayatımın en uzun farmı 2 kule arasında 5 mob kesmekle geçen crusader enchantıdır herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...