Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wikipedia erişime KAPATILDI

DareJedi

Öne çıkan mesajlar

said:
BTK'nın wikipedia kapatmasına ilişkin sınıf öğretmenleri odasının yaptığı açıklamada; "Çocuklar ödevleri hep kopyala yapıştır wikiden yapıyordu, bu karar çok doğru bir karar. Artık bir ödev verdiğimizde wikiden çalmayın demek zorunda değiliz, çocukları araştırmaya sevk edebileceğiz." diyerek karara desteklerini belirtti.
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

Kufrun serbest birakilmasi gereken basliklardan biri bu ya

goren de 7/24 araştırma yapıyor sancak. Ülkeni terörle suçlayan bir site nasıl yasak kalkmalı? girme kardeşim milyonlarca site var git onlara gir.

(ben yazmadim, gazeteye yapila yorumlardan kopyala yapistir yaptim.. kafa bu ama milletin bir kisminda.)
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

said:
BTK'nın wikipedia kapatmasına ilişkin sınıf öğretmenleri odasının yaptığı açıklamada; "Çocuklar ödevleri hep kopyala yapıştır wikiden yapıyordu, bu karar çok doğru bir karar. Artık bir ödev verdiğimizde wikiden çalmayın demek zorunda değiliz, çocukları araştırmaya sevk edebileceğiz." diyerek karara desteklerini belirtti.

zaytung mu bu asdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Öyle diyorsunuz da youtube falan akp'linin hala ezildiği platformlar. Leş kanal dolu doğru ama kullanıcı yoğunluğu bizim kesimden, pek hayrımıza olmaz o da yani.

Kapatınca kendi kendini eziyor abi otomatik olarak, sorun değil. Girmek isteyip girmeyi beceremeyen herkes isyan ediyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...