Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wikipedia erişime KAPATILDI

DareJedi

Öne çıkan mesajlar

ekşi'yi daha nasıl kapatmıyorlar anlamıyorum. koca wiki'yi 2 troll için kapatıyorlar, %90'ı muhalif olan ekşi duruyor sdfs. ki küfür kıyamet bi de.

benim teorim ekşi'yi bilerek bırakıyorlar. bunlar burda takılsın nasılsa icraat yok burada kalsınlar kussunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

eksi cunki pislik yuvasi, muhalif kesimin gazini aliyor ustune. kontrol edilir bir ortam, takibi kolay vs

wikipedia bloklamak ise hani "gercekelr hosumuza gitmiyor o yuzden hayal dunyamiza karismayin tamammi?" modunda bir comar tepkisi, eski turkiyede bile yapilmamis sey ki ataturke hakaret hedesine youtube kapatilan donem yasadik, bu artik uc nokta :D

no-fact zone olduk ulkecek

*edit sam yazmis ben yazana kadar
Sosyal ağlarda paylaş

ekşi şuan troll yuvası. Yandaş tabiki vardır fakat troll çok fazladır.

Gündeme birşey otursun hemen kendisini belli ediyor zaten. "pınar boykot" diye başlık açıp yazışıyorlar. Altında 3-4 tane (yukarı çıkartılmış) pınar ürünlerini öven başlıklar.

Ekşiyi de bir şekilde kontrol ettiklerini düşünüyorum. Tv, gazete ve radyoda söylenmeyen büyük olaylardaki mesajların çok hızlı silindiğini gördüm. Akşam 1000 mesaj atılmış konuya ertesi gün baktığımda, mesaj sayısı 400 lere düşmüştü. Sabaha kadar yazılan mesaj sayısı + 600 kadar silinmişti. Artık hakaretmi siliyorlardı, yoksa diğer mesajlarımı bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi ara wiki bagis topluyodu bizimkilerden kaynak istemis olabilir . LoL

k1nJo said:

bize gelene kadar ekşi var.

bu arada facebook engellenirse karşı çıkmam şahsen. google'a falan gerek yok çünkü alternatifi var bir sürü. alternatifi çok olmayan bi şey olmalı, en güzeli de facebook.

Abi fb kapatilirsa comarlar kazan kaldirir yalniz

Hard Comarlar dahi F5 kasiyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NTV haberin ulaştığı bilgilere göre siteye erişim teröre destek veren içerikler nedeniyle erişim engeli uygulandı. Ayrıca sitedebulunan Türkiye'yi DAEŞ terör örgütüyle aynı zeminde gösteren içeriklerin kaldırılmaması aksine Wikipedia tarafından koruma altına alınması nedeniyle erişim engeli geldi. Türkiye'nin Wikipedia'dan dört talepte bulunduğu ancak Amerika merkezli kuruluşun bunlara yanıt vermediği belirtildi. Türkiye, Wikipedia'dan ülke içerisinde temsilcilik açması, uluslararası hukuka uygun davranması, mahkeme kararlarını uygulamaları ve Türkiye'ye yapılan karartma operasyonlarının bir parçası olmamasını talep etti. Dört talebin yerine getirilmesi ve içeriklerin kaldırılması durumunda sitenin yeniden erişime açılacağı belirtildi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...