Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Han Solo (2018)

Komutan

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

yani bu mantikla o kitaplar yazilmasaydi daha iyiydi. sw oyunlari da yapmasinlar. inanilmaz cizgi roman serileri vardi onlarda olmasin. clone wars rebels falanda iptal edilsin suyunu cikariyolar cunku...

bole bisey yok abi cash cow bilmemne falan. en buyuk olaylardan biri sw. yapsinlar begenmek zorunda deil herkes. begenmezsen begenmezsin. istemiyosan izlemezsin.

SENİN ABİN STAR VVARSDA ÇAIŞIYOR GALİBA HEMEN SAUVNMAYA GEÇMİŞSİN

NOT:KLAVYEMDE DABUL YU TUŞU ARIZALI OLDUĞU İÇİN ÖYLE YAZDIM DALGA GEÇMEYİN.....DALGA GEÇENLERİN .......DITDITDIT SİZ ANLADINIZ
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Cash cow olayının bokunu çıkarmasalar ölürler mi ya? Harrison Ford'un olmadığı Han Solo filmi mi çekilir? Rogue One'dan sonra bayağı umutlanmıştım filler movieler bile sağlam geliyor diye de, şimdiden bütün hevesim kaçtı, hiç gidesim yok buna. meh~
Random aktör oynatıcaklarına 2 saat CGI Harrison Ford izleyelim daha iyi.

Bi yandan şuna aşırı katılıyorum, H. Ford'suz Han Solo olmaz olamaz ulan diye haykırıyorum içimden, izlemem izleyemem gözlerim kanar kalbim parçalanır diyorum, bi yandan da Han Solo ve Lando'nun gençlik maceralarını merak ediyorum, sw filmi değil de sw evreninde geçen bi aksiyon filmi gibi olacağını ve aşırı eğlenceli olabileceğini düşünüp gelse de izlesek diyorum, garip duygular içerisindeyim =/

Bu arada Lando'yu oynayan eleman baya başarılı ya, Lando filmi olsaydı mesela bak, arada bi cgi Han Solo girseydi bütün sorunlar çözülecekti
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

Bi yandan şuna aşırı katılıyorum, H. Ford'suz Han Solo olmaz olamaz ulan diye haykırıyorum içimden, izlemem izleyemem gözlerim kanar kalbim parçalanır diyorum, bi yandan da Han Solo ve Lando'nun gençlik maceralarını merak ediyorum, sw filmi değil de sw evreninde geçen bi aksiyon filmi gibi olacağını ve aşırı eğlenceli olabileceğini düşünüp gelse de izlesek diyorum, garip duygular içerisindeyim =/

Bu arada Lando'yu oynayan eleman baya başarılı ya, Lando filmi olsaydı mesela bak, arada bi cgi Han Solo girseydi bütün sorunlar çözülecekti

Aynen katılıyorum yazdıklarına.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

olm sizin mantığınıza göre heath ledger joker'i hiç oynamamalıydı jack nicholson'ın üstüne.

ben de çok seviyorum ford'un canlandırdığı han solo karakterini de daha gelmeden ne bu atak gibi. du bakalım bi gelsin, izleyelim beğenmezsek söyleriz yani heyecanlanmayın hemen.

abi öyle değil işte.

Joker diye bi karakter vardı, Jack Nicholson kendisini ona uyarladı, bi şeyler kattı falan. Sonra Heath Ledger denedi daha iyisini yaptı. En son Jared Leto olacak dendiğinde nayır nolamazzz diyen tayfaya ben de aynı şeyi söyledim bi durun bi görelim belki daha değişik olacak ama belki beğenecez falan.

Ama Han Solo öyle değil ki. Han Solo olsun, Indiana Jones olsun, karakterin oluşumunu sağlayan H. Ford zaten. Mesela bi gün Lotr çevirseler tekrar, gandalftır frododur legolastır hiç sallamam yeni birisinin oynamasını, kotarabilecek olsun yeter. Lakin Han Solo öyle değil işte ya anlatabildim umarım =(
Sosyal ağlarda paylaş

anlatamadın. çok seviyorsan git yüzük tak hacı. karakterin bir kişiye bağlı kalması için bir neden yok. adam oynarsa yeni han olur fıstık gibi. member berries yine 80leri hatırlaya dursun, zaman devam ediyor. yeni jenerasyonların bu karakterlerden kopması için bir sebep yok kotarılarak yapılacaksa.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de tek bir aktörün/aktrisin bir karaktere daimi bağlı kalması fikrimi desteklemiyorum. bence burada önemli olan canlandırılan karakteri çok iyi özümsemek, mimikleri olsun, karakteri olsun, olaylara bakış açısı olsun - bunları iyi anlamak ve ona göre oynamak.

yani han solo için tasarlanmış bir prebuild var. yeni aktör bu prebuild'ı iyi özümser, ve bu karakter "gençliğinde bu şekilde olurdu"yu kavrayabilirse iyi iş çıkarır.

tipin benzemesi konusu da önemli tabi, ama o konuda yapacak bir şey yok. cgi olmasından iyidir her zaman andıran birinin oynaması.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...