Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Han Solo (2018)

Komutan

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

anlatamadın. çok seviyorsan git yüzük tak hacı. karakterin bir kişiye bağlı kalması için bir neden yok. adam oynarsa yeni han olur fıstık gibi. member berries yine 80leri hatırlaya dursun, zaman devam ediyor. yeni jenerasyonların bu karakterlerden kopması için bir sebep yok kotarılarak yapılacaksa.

Olum bu nasıl üslup ya yapabilsen ekrandan uzanıp tokat atacaksın, karşı fikirdeki insanla nasıl diyalog kurulacağını da bilmeyen adam değilsin ne bu atar?

H. Ford ölünce Han Solo da bitsin tarihe gömülsün bi daha kimse onunla alakalı bi şey yapmasın diyen yok zaten. Daha şurda 1 sene oldu adamı yeni filmde göreli, hepimizin gönlündeki yerini tekrar perçinledi, zart diye üstüne hemen bi Han Solo filmi çakmak leş bi Disney para cukkalaması bence, başka bişi değil.
Yeni jenerasyonlar da kopmasın onlar da bilsin bu karakterleri tabii ki, Harrison reyiz ölünce çeksinler işte (:D
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

olm sizin mantığınıza göre heath ledger joker'i hiç oynamamalıydı jack nicholson'ın üstüne.

ben de çok seviyorum ford'un canlandırdığı han solo karakterini de daha gelmeden ne bu atak gibi. du bakalım bi gelsin, izleyelim beğenmezsek söyleriz yani heyecanlanmayın hemen.

oncelikle fikrim, bi yapsinlar gorelim genc han solo nasil olacak. daha bakmadim bile han soloyu kim oynayacak diye, o fotodaki tipi begenmedim aslinda ama belki guzel olur filmde. cok umudum yok ama bilmiyorum gorucez.

ama burda senin verdigin ornek hakkaten yanlis.
jack nicholsonin jokeri oynadigi batman filmi baska, dark knight serisi bambaska bi seri cok ayri bi dunya.
harrison ford'un oynadigi han solo ile bunlarin yeni cekecegi ise direkt ayni seri, ayni karakterin gecmisi. oyle olunca anliyorum harrison ford olmadan nasil olcak o han solo diyenleri.
bekleyip gorucez. umarim rezil etmezler.
Sosyal ağlarda paylaş

konu han solo'yu h.ford'dan başkası oynayamaz değil (joker örneği gayet net, uzatmayalım bence) ama bu fotodaki adamdan emin olamadım ben de :/

han solo tanım itibariyle star wars evrenindeki en seksi adamlardan biri olmalı (bakın yakışıklı demiyorum, arada fark var pls), bu beyefendi biraz... erm... patates :/

umarım tükürdüğümü zevkle yalarım, görüciiz...

ayrıca bu filmin asıl yıldızı han solu diil, chewy olmalı tabiisi <3
Sosyal ağlarda paylaş

dandirik fransiz filmi koy, adamlar anca birbirine baksin.
wooo el ustunde tutalim, alkislayalim.

ama guzel aksiyon yapilsin, "altyazı olması sesi değiştirmiyor abi dsfdsf insan bayılır harbi sürekli aynı sese."

la dumduz koymus kamerayi kameraman, oyle oturuyor adamlar, yonetmen ogle arasi diye yemege mi gitmis onu da bilmiyoruz. bunu el ustunde tutuyorsun.

"cok basarili yonetmen!" adam gitmis lan, ilgilenmemis bile filmle.

sacmasin bariz.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

dandirik fransiz filmi koy, adamlar anca birbirine baksin.
wooo el ustunde tutalim, alkislayalim.

ama guzel aksiyon yapilsin, "altyazı olması sesi değiştirmiyor abi dsfdsf insan bayılır harbi sürekli aynı sese."

la dumduz koymus kamerayi kameraman, oyle oturuyor adamlar, yonetmen ogle arasi diye yemege mi gitmis onu da bilmiyoruz. bunu el ustunde tutuyorsun.

"cok basarili yonetmen!" adam gitmis lan, ilgilenmemis bile filmle.

sacmasin bariz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...