Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1080p 144hz Monitör Tavsiye

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

düz yapınca bu durumun artıyor olması çok garip abi çünkü şu olay bakış açısına göre. sen tilt etmezsen ve düz açıyla bakarsan altı ile üstü aynı renk oluyor. benim renk değişimi fark etmem için ekranın üzerindeki logo seviyesini kafamı indirmem gerekiyor. atalarımızın deyişi ile götüm koltuktan düşene kadar kaykılmam gerekiyor.

onun dışında ayakta yukarıdan aşağı veya eğilip aşağıdan yukarı bakarken tabii klasik tn panel görüntüsü renkler değişiyor.

normal açıyla bakıyorken olması bence iade etme sebebi direkt. ne anlamı var abi başıyla götü farklı renk olacaksa 1.5k vermenin.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

xeno nasıl açtın ya ben brightness'ı 0'da tutuyorum. geceleri o bile kör ediyor bazen. DAHA DA kısasım, güneş gözlüğü falan takasım geliyor.

blue light filter'ı level 4 yapıyorum ben oyun oynamıyorken baya rahat ediyor gözler
Sosyal ağlarda paylaş

Cd- said:

Cokomantis said:

xeno nasıl açtın ya ben brightness'ı 0'da tutuyorum. geceleri o bile kör ediyor bazen. DAHA DA kısasım, güneş gözlüğü falan takasım geliyor.

blue light filter'ı level 4 yapıyorum ben oyun oynamıyorken baya rahat ediyor gözler

hacı orayı hiç kurcalamamıştım, ilk aldığımda windows'un kendi şeyinden 1-2 ayar yapmıştım sadece ya çok sağol (tu)(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

şundan almıştım 3 ay önce 370 pounda, baya taşaklı alet.

2560 x 1440 apayrı birşey bir de. sanırım ara ara fiyatı düşüyor tavsiye ederim kesinlikle

https://www.amazon.de/AOC-AG271QX-Monitor-Displayport-h%C3%B6henverstellbar/dp/B01G4AUGR6/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1481808822&sr=1-1&keywords=aoc+agon
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

firmware mi farklı acaba bende blue light diye birşey yok.
http://i.hizliresim.com/Er5rR9.jpg

Bu arada o Lightboost inaktif gözüküyor ya, Strobelight (Beta 4) diye ufak bir program var, onu kullanııp strobing i aktive et, hakikaten VG248QE ekran bir başka oluyor renkler falan anlayamazsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...