Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Necromancer ?

Law

Öne çıkan mesajlar

diablo bariz maintenance mode olmuş. öbür oyunları çok iyi durumda o yüzden adamlar rahat.

necro tutarsa akabininde bir class daha gelir. şu an muhtemelen "in the works"dür. expansion niyeti olsaydı eski contente zone, D1 revamp zone gibi şeylerle iş gücü ayırmazlardı. Bakalım Cathedral'ın ne kadarı recycled asset olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

çok sayıda olayını wd'ye vermişken bence saçma olmuş necromancer gameplay namına. ya skiller üstüste binecek ya da necromancer gibi olmayacak sınıf.
Bezerye said:

Diablo 3 çıkarken en büyük vaadi onlarca build varyasyonu olmuştu açıkçası ilk başlarda kasarken beni de en çok cezbeden şey buydu , kendi kendime itemlere göre fln build ayarlıyordum ama işin içine yüksek level Grift kasma ya da en basitinden arkadaşlarla kıyaslama girince aslında bahsedilen onlarca buildin sadece her class başına bir iki taneden ibaret olduğu görüldü.

Bir sürü çöp legendary ve set var ayrıca , bikaç sezon önce buna yöneldiler biraz hafiften düzelttiler hatta o patch bende yine bir hafta kadar oynadım ama o haliyle bile yetersiz çünkü her zaman arzu edilen bir tane en iyi set oluyor ve diğer düşen setlerin yüzüne bile bakmıyorsun.

Sonra uzun süredir kendi forumlarında milletin ağladığı 3 support 1 dps end game olayı var ki diablo gibi hack and slash bir oyun içi bencede çok saçma gelişen bir meta game bu.Sonuçta oyunu uzun vadede oynatan şeylerden birisi end game.

Bilmiyorum o kadar tecrübeli insanlar bir dünya da örnek var elde bütçe fln var game design da böyle sıçmaları üzücü , senelerce uğraşıyorsun adamlar bir hafta oynuyor sonra yüzüne bakmıyorlar oyunun.Şu üstte yazdığım şeyleri düzeltmek çok zor olmamalı yani Blizzard gibi bir firma için.

aynen, kendi ayaklarına sıktılar expansion'da. synergy laneti d2'de başlayıp d3'te devam ettirilen serinin magic find ile beraber en büyük iki gafletinden biri.
Sosyal ağlarda paylaş

heroes of the storm'daki necro gibi bir şeyler yaparlar böylece wd ile pişti olmaz diyordum ama gösterilen zımbırtılar daha çok eski d2 necro'yu andırıyor.

bu arada tabii ki interviewi tony yapacak ya. adamim (tu) su blizzardin en takdir edilesi seylerinden blizzconda twitchciler ile devleri yanyana oturtup konusturup oynattirmak. keske diablo dev icin de aynisini soyleyebilseydim su asamada dsfgsfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence magic find gayet iyiydi ya. Boyle passive sacma sapan birsey olmasi hep daha mantiksiz oldu. Ona gore build ona gore item.

Magic run mantikli degildi veya o tarz belli bolge run'lari. Ayni seyi tekrarlamak benim de hosuma gitmiyordu.
Ama magic find sistemi farklilik katiyordu.

Ama Diablo 3'te o kadar temel sikintilar var ki class neyi degistirecek. Haritalar kotu birkere oyundaki herseyi gectim.
Sosyal ağlarda paylaş

Magic Find D3 için saçmalıktı kalkması mantıklı oldu. Oyunun mekaniği şu anda o sisteme uygun değil. D2 de ki gibi ultra rare uniqler yok. Currency olan Rune mekaniği yok ondan dolayı MF gereksizdi. Ha zaten artık d3 oynayana kadar Poe oynayın 100 kat iyi oyun. Grafiklerini yadırgıyor olabilirsiniz ama hemen alışırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

Magic Find D3 için saçmalıktı kalkması mantıklı oldu. Oyunun mekaniği şu anda o sisteme uygun değil. D2 de ki gibi ultra rare uniqler yok. Currency olan Rune mekaniği yok ondan dolayı MF gereksizdi. Ha zaten artık d3 oynayana kadar Poe oynayın 100 kat iyi oyun. Grafiklerini yadırgıyor olabilirsiniz ama hemen alışırsınız.

Poe de sevmediğim birşey var ya.. Yaratıklar çok hızlı ölüyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

diablo ölmedi. yapan firma blizzard. seri diablo.

bu üç cümleyle diablo 4'ün geleceği zaten kesinleşiyor. benim merakım önceden konuşulduğu gibi diablo 4'ü bu kez de diablo'nun tarafından oynayıp oynayamayacağımız.

delikanlı ol blizzard.

bu arada, 3 support metası yok oldu geçen sezon ile birlikte. artık üç değil YALNIZCA 2 support gerekiyor grift 100 ve üzerine çıkabilmeniz için.

son 3 sezondur oyunda yeni item bile yok. şu an ptr başladı mesela 2.4.3 yaması için ve ortalıkta hiçbir şey yok. herkes 2.5 beklerken 2.4.3 diye tamamen aynı buildlerin ve metanın işleyeceği bir sezon duyurdular.

işte içinde diablo 1 var ama. o da şu an ptr'da oynanabilir durumda. mesela ben onu burada bitirdikten sonra neden sezon zamanı oynayacağımı da merak etmiyor değilim yani. ki bitirdim. diablo 1'imsi grafiklerle diablo 3 oynuyorsunuz. sonra da içinizden diyorsunuz ki, diablo 3 böyle olsaymış daha iyi olmaz mıymış lan?

yine üç cümle yazıcam diye geldim yaz yaz bitmedi de, özet geçeyim: allah belanı versin blizzard. blizzard north'u kapadığın güne lanet olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Oyunlarda şu yeni class releaselerini neden bu kadar hypelıyorlar anlamıyorum. Hiçbir oyunda da heyecanlandırmıyor beni yeni classların çıkması. Adam gibi content getirseler de oyuna dönsek. Git normal exp çıkar parası neyse verelim yani.

Kim alacak bu haliyle dlc'yi. Zaten D3 gibi bir oyunda uzun süre necro partilerde yer bulmakta zorluk çeker, çoğu kişi spamleyeceği için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...