Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Necromancer ?

Law

Öne çıkan mesajlar

Özel jetinde altın helaya defi hacet ediyor olsan bile değmez, bu kan emici beyinsiz parası emici sülüklere bi dahaki classı satmak için fırsat tanımayın.

33 yaşındayım, böyle bi gerzekliği bi diablo3 releasede gördüm bide şimdi görüyorum. O zaman da bütün aptallar atlayıp oyunu almıştı şimdi de alıyorlar. RoSda geri adım atma sebeplerli oyunun boktanlığının oyuncu tarafından yüzlerine vurulmasıydı, yine yapmazsanız druidi de 15€ya satarlar seneye.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav patideki şu alışkanlık çok ilginç. Oyunu 5 kişi sevmeyince, sanki D3 oynayan oyuncuların %99'u oyundan nefret ediyormuş gibi konuşuluyor. Tamam siz beğenmemiş olabilirsiniz de, forumlarından fb postlarına millet bekliyor işte, oynamak da istiyor. Tamam paralı içerik, milleti soymak gibi algılandı bir çok insanda ama bir çoğu da sevdi yani. D3 kitlesi? ne yok mu abi kitlesi, 2 sene önce burada WoW öldü diye millet dalga geçiyordu, Mayıs 2017 dünyada en çok kazanan oyunlar listesinde 6. sırada WoW PC'de.
Sosyal ağlarda paylaş

diablo 3'te hiç olmayan tarzda bir oynanış getirdi necromancer bu arada. hani neye benziyor desen dh'nin sentry oynanışına benziyor genel anlamda sürekli aktif olman gerekmesi yönünden ama sentry de buna yaklaşamaz gerçekten.

ben sevdim açıkçası yeni sezonda oynarım necro.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...