Jump to content

mascio

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.326
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

mascio hakkında

 • Rank
  mascio

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. mascio

  Game of Thrones (2011) - HBO

  breaking bad 4. sezonda bitecekken 5. sezon yaptırıldı. walter white'ın saçma sapan sonu falan da oradan sıçıldı zaten.
 2. mascio

  Game of Thrones (2011) - HBO

  hikayenin bitişinde problem yok da işleniş o kadar kötüydü ki hele ki hbo tam sezon istemişken böyle bir karar almaları falan herhalde adları asla unutulmasın istediler game of thrones'un içine sıçan insanlar olarak. yazık günah da neyse 5 yıl boyunca aktı gitti ilk sezonlar o bile yeterli gözümde.
 3. mascio

  Game of Thrones (2011) - HBO

  önemli bir şey olacak mı? evet ya da hayır alalım sdfds
 4. mascio

  Alienware 17 r4

  evet insanı düşündüren nokta tamamen orası ama loex de haklı inmek istemiyor adam.
 5. mascio

  Alienware 17 r4

  pm attım
 6. mascio

  Game of Thrones (2011) - HBO

 7. mascio

  Game of Thrones (2011) - HBO

 8. mascio

  Satılık Bir Kaç Şey

  yine çalışmıyor da benim gidip ds4 alma zamanım gelmiş ya bununla mı uğraşıcam.
 9. mascio

  Satılık Bir Kaç Şey

  ya bu f710'u windows 10'da nasıl çalıştırdınız düzgün şekilde? bende logitech gaming software sürekli controllet xinput modunda directinput'a alın falan diyor ama cihaz dinput'ta.
 10. mascio

  Game of Thrones (2011) - HBO

  tarzı çok aynı olmaya başladı Ramin Djawadi'nin de. Tüm soundtrack'ler aynı şekilde başlayıp aynı şekilde bitiyor. Bunu beğendim ama sahneye cuk oturmuştu kesinlikle. Daha iyisini anca Hans Zimmer zaten.
 11. mascio

  Amazon Türkiye

  tamam çözdüm.
 12. mascio

  Game of Thrones (2011) - HBO

  "Wagner, “Sorunların çoğu, birçok insanın TV’lerini nasıl düzgün şekilde ayarlayacağını bilmemelerinden kaynaklanıyor,” dedi. “Birçok insan ne yazık ki küçük tabletlerde de izliyor ki bu da hiçbir şekilde böyle bir dizinin hakkını vermez. Game of Thrones sinematik bir dizi ve bu nedenle bir sinemadaymışsınız gibi izlemek zorundasınız: karanlık bir odada uygun şekilde.”" AHAHA hayatımda duyduğum en ezikçe açıklama bu olabilir ya. Sana mı soracak insanlar neyi nerede izleyeceğini? Bir tek sen biliyorsun çünkü TV ve monitörüne renk ayarı yapmayı. Biri şu adama bir tokat atsın ya, şu açıklamadan sonra zaten eğer çok büyük tanıdıkları falan yoksa sektör içerisinde bir daha hayatının sonuna kadar NAH büyük bir iş alır. Yedi sezonluk build up'ı sen kalk bok et, sonra neymiş karanlık odada izlenmeliymiş, TV'ler doğru ayarlanmalıymış. Referans monitörü olarak kullandığım monitörde bile hiçbir şey görünmüyor karanlıktan. Bölümden önce bildiri yayımlasaydınız o zaman, TV'lerinizi şu şekilde ayarlayın diye kamil herif ya. Aptal mıdır nedir bu insanlar cidden anlayamıyorum. Bence "Yoo karanlık değildi biz gördük siz göremediyseniz sizin probleminiz." deseydi bari. Flassh sana da şöyle bir uyarıda bulunayım, HBO'nun canlı yayınını izleyen biri olarak bölüm kara delik karanlığındaydı. Yok değildi yok rip bozuk falan geçin o işleri. Zaten yakında Blu-ray sürümü de gelir o zaman anlarsınız ne kadar kötü olduğunu.
 13. mascio

  Game of Thrones (2011) - HBO

 14. mascio

  Game of Thrones (2011) - HBO

 15. mascio

  Game of Thrones (2011) - HBO

×
×
 • Yeni Oluştur...