Jump to content

mascio

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.436
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

mascio hakkında

 • Rütbe
  mascio

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. mascio

  İstanbul Başakşehir Genel Tartışma

  bu takım 3 4 sene daha götürür ligi bu kafayla giderse. otomatik olarak taraftar sahibi olmaya da başlar yeni nesilden. eğer 10 yıl bu sistemi sürdürebilirlerse, önümüzdeki 10 yıl toparlanma şansı dahi olmayan üç büyükler artık dört büyükler olarak anılmaya başlar. vakti gelmişti zaten. trabzon balonu patladı. tek şansları bu seneydi artık öyle bir şansları da yok. çok büyük bir rant dönüp de kulübü hiç etmezlerse başakşehir yeni istanbul büyüğü olacak.
 2. mascio

  Satılık Escape From Tarkov Account

  standart hesabı sırf 20 milyon rubleyi reserve'de 100 hatchet run atıp kastın diye kim niye versin abi allah aşkına biraz mantıklı olun ya. mayıs ayında wipe gelecek her şey gidecek hesaptaki sıfırdan adam 150 liralık oyunu 750 liraya mı alacak yani sdfhksdfhsdkjg tövbe estafurullah diyorum. benim edge of darkness level 45 karakter, 50 milyon ruble var bütün base upgrade'leri yapılı falan 3.000'e satayım ben de madem.
 3. mascio

  Wolcen: Lords of Mayhem

  "We continue our efforts day and night with our partner to bring back Online servers. We can already share with you that the servers will not come back Online before tomorrow 12 PM UTC. We will keep you informed if anything changes. Thank you for your patience and understanding." worst launch ever herhalde. salı iş başı yapana kadar oynarım diyordum allah belanızı versin ya.
 4. neden çift vega 64 peki?
 5. mascio

  [ALINIR] Escape From Tarkov Standard Editiyon

  prepare for escape ve edge of darkness var lazımsa 🙂
 6. mascio

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  ahsdjashf abi doğru başarının önceki sezonların puan ortalamasına göre hesaplandığını unutmuşuz özür dileriz. hakem katletmese fener maçından bir puan alırlardı muhtemelen dün. adamların durumu kötü değil. her neyse abdullah avcı'nın manevi baban olduğunu unutmuşum yazarken haddimi bilemedim kusura bakma.
 7. mascio

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  türkiye'nin en boş teknik direktörü yolunu aldı. bundna sonra hayatına beşinci sınıf kulüplerde devam eder hak ettiği şekilde. okan buruk'un başakşehir'i taş gibi gidiyor. kadro yapılanması yüzünden iyi yerlerde oldukları, avcı'nın hiçbir işlevi olmadığı da ortaya çıkmış oldu zaten. daha oraya da dönemez bir süre. kendine iyi baksın. bu takım tarihinde hiç bu kadar kötü olmadı ve emin olun çok daha kötü kadrolarımız vardı.
 8. mascio

  Satılık Escape From Tarkov (Bütün sürümler mevcut)

  standart sürüm satıldı. kalan sürümler: Prepare for Escape - 3 adet Edge of Darkness - 4 adet
 9. mascio

  Satılık Escape From Tarkov (Bütün sürümler mevcut)

  Elimde bir adet daha Standart sürüm var arkadaşlar. 150 TL daha önce de belirttiğim gibi.
 10. mascio

  Escape from Tarkov

  piyasadaki tartışmasız en zor oyunlardan biri. zevkli yani de günde 4-5 saat oynamaya kalkınca insan gerim gerim geriliyor.
 11. mascio

  Escape From Tarkov Hesap satılık

  yok abi grimmz, dr.disrespect, summit1g oynamaya başladığı anda patladı dünyada oyun. geç bile patladı mükemmel bir oyun zaten.
 12. mascio

  Satılık Escape From Tarkov (Bütün sürümler mevcut)

  ben teşekkür ederim. standart sürüm yok maalesef. kalanlar Prepare for Escape - 3 adet Edge of Darkness - 4 adet
 13. mascio

  Satılık Escape From Tarkov (Bütün sürümler mevcut)

  region lock var mı yok mu emin değilim bu birincisi, ikincisi de eu region olduğu için key'ler bizi bağlayan bir durum yok burada. yarı yarıya da ucuz değil bu arada EoD 110 euro 721,68 lira ben 550 liradan satıyorum mantıken 700 lira desem niye benden alasın gidip sitesinden alırsın adamların haksız mıyım? adamın biri geçen buraya gelip EoD hesabını 250 liradan sattı kafayı yemiş gibi mesela. standart ve left behind'ı tüketen arkadaşlar mutlu mesut oynuyor şu an merak etmeyin 🙂 dün bir EoD daha gitti bir de prepare for escape gitti derken kimsenin en ufak bir problemi yok şu an.
 14. mascio

  Satılık Asus Rog Strix 2070 OC

  abi şöyle diyeyim, rtx fetişi yoksa kimsenin, 3.400 lira verip bu kartı almaması gerek. 3700xt varken ve bundan daha iyi performans verirken, hem de bunu 3.500 liraya hatta indirimle 3.200 liraya yaparken garantisi bile olmayan 2070 oc'ye 3.400 verilmez. sen bilirisn tabii. ben de mesela 1070ti'ı 2000 liradan satışa koydum asla satılmayacağını bildiğim halde.
 15. mascio

  Lalu geri donuyor. (Haaa, sNN Nebula'nin abuzer Lalu'su)

  lan kimse glacial staff dememiş. mumu'dan selamlar lalu
×
×
 • Yeni Oluştur...