Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

normal 2 oyun da bence.
face gitmek için risk alıp yenilmişsin ilkinde. ben olsam minionlar + feeding time ile 4/8'liği keser, siphon soul'u gruul'a saklardım.
2.de de dinosize olmasa bile BoK beklenilir yani, yine kötü. 6/6'lık minion bomboş durmuş 1 turn. void ripper + feeding time falan oynardım ben yine.

gerçi bu playler de yanlış olabilir ben mutlak board kontrolü kafasında oynuyorum hep, zamanda ileri gidip yanlış olduğunu görsem yine içim rahat etmez aynı şekilde oynarım sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sefer pek takip edemedik ama global games'de dayak yemisiz..

bizim milli takim 3 maci da kaybetmis.. dunku son maci izledim.. shaman oynadigimiz macta bir tur oyle bir sicis var ki.. kendiniz izleyin..

sonrasinda da drama cikmis.. fujitora, "ben 9 classi da iyi oynuyorum, siz bana birakin falan" demis.. tartismalar cikmis bi seyler sdfjk..

hep yav'i takima sokamadik diye oldu bunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne yapacak, her tur sanki izafiyet teorisini baştan yazıyormuş gibi 55 saniye bir şey yapmadan ekrana baktığı için kartları oynamaya yetişemedi patladı gitti.

Hayır yer böyle efsane karışık olur, ordan böyle olmayacak birşey çıkarır anlarım. Yer dümdüz yani, oynayabileceği 2 tip oyun var birini seçecek oynayacak işte. Bu karar 10 sn sürer 55 sn değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

bu sefer pek takip edemedik ama global games'de dayak yemisiz..

bizim milli takim 3 maci da kaybetmis.. dunku son maci izledim.. shaman oynadigimiz macta bir tur oyle bir sicis var ki.. kendiniz izleyin..

sonrasinda da drama cikmis.. fujitora, "ben 9 classi da iyi oynuyorum, siz bana birakin falan" demis.. tartismalar cikmis bi seyler sdfjk..

hep yav'i takima sokamadik diye oldu bunlar..

9 classıda iyi oynarım ne demek ya wowmu oynuyor sanki, wow olur lol olur yetenek gerektirecek bir oyun olur anlarım class farkını.

Kart oyunu neticede lan bu.Ne çekersen onu oynarsın.Misal mage olunca kafan iyi çalışıyor, shaman olunca kötümü çalışıyor.

Açıklamaya bak adamın :D

WTF !
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

çok zor değil mi bundan verim alabilmek. bana mı öyle geldi

no shit sherlock. zaten üzerinde you win the game yazan bi kartın gereklilikleri aşırı zor olmalı ki, bi mantığı yoksun. azıcık kolay yaparsan bütün hearthstone bu karta döner.

druid'den çok control warlock ile iş yapabilir ama yine de çok zor. 5 kartlık bi kombo lazım bunu yapabilmek için. Druid'de deckini neyse de elini bitirmek zor. Warlock'ta cataclysm var işte onunla kombolanacak.

25 kartlık bir even veya düz warlock control destesi, 5 kart da bu kombo.

zor mu zor baya ama çalışabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

https://media-hearth.cursecdn.com/avatars/376/686/636688331840573761.png

Bu her şeyi değiştiriyor ya. Bu kart olmasa standartta gerçekten imkansız gibi olurdu mecha'thun destesi yapmak. Ama bu kart herşeyi mümkün kılıyor. Ben baya ciddi druid destesi çıkacağına eminim mecha'thun combosu için.

Warlock'ta bloodbloom + cataclysm ile efsane hareketler çıkarabilir. Sadece 3 kartı combo için ayırıp 27 kartla çok iyi desteler yapılabilir. Bu combada son şık olarak elde tutulur, oluru var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

applev0dka said:

çok zor değil mi bundan verim alabilmek. bana mı öyle geldi

no shit sherlock. zaten üzerinde you win the game yazan bi kartın gereklilikleri aşırı zor olmalı ki, bi mantığı yoksun. azıcık kolay yaparsan bütün hearthstone bu karta döner.

druid'den çok control warlock ile iş yapabilir ama yine de çok zor. 5 kartlık bi kombo lazım bunu yapabilmek için. Druid'de deckini neyse de elini bitirmek zor. Warlock'ta cataclysm var işte onunla kombolanacak.

25 kartlık bir even veya düz warlock control destesi, 5 kart da bu kombo.

zor mu zor baya ama çalışabilir.

Holy cok ise yarar combolar cikabilir diyince, ne kadar çıkabilir ki diye dusundum ondan dedim. Her halde zor yani sdfaf

Deck bunun ustune kurgulanmadan ikinci bir şans olarak durabilir belki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...