Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Chris_Metcalf said:

nedir abi şimdi meta.
shudderwock, odd pala ve cube lock mu hala?

shudderwock nerdeyse hiç görmez oldum, odd pala gene var baya ama eskisi kadar korkutmuyor. Kabul sınırları içinde. Mech pala beni daha çok geriyor şahsen.

Even shaman daha sinir bozucu, even warlock baya güçlü (üstelik odd palanın tam anlamı ile üstünden geçiyor). Odd warrior çok stabil deste hemen her rakibe karşı dayanıyor. Odd rogue iyi. Agro mage kayboldu gibi ama elemental mage baya baya zorlu rakip. Elemental shamanda aynı mage gibi zorlu rakip.

5-6 çeşit druid var o biraz sıkıntı, hepsi iyi deste o sebeple karşına geldimi açılışta elde ne tutacan sıkıntısı büyük oluyor.

1-2 tane ilginç priest destesi var, tuturdu mu üstümden geçiyor ama genede hem sayıları çok az, hem bir şekilde çevrelerinden dolaşıyorsun combolarının genel olarak.

Hunter gene hunter ya, safi kanser. Spell olsun, big olsun, deathrattle olsun her biri ayrı kanser.
Sosyal ağlarda paylaş

shudderwock ezip geçiyor. sen nasıl denk gelmiyorsun bilmiyorum ama hangi deste ile oynarsam oynayayım 5 maçındam biri shudderwock ve direk invincible.

yani çok nadir el aldığım oldu o da inanılmaz şanslıydım oynayanlar batırdı falan.

evenlock çok iyi evet ama yavaş ve stresli. nasıl oynamayı sevdiğinle alakalı.

odd warrior sucks abi direk. her kartı tech kart. endgame'e götüren her deste fatigue'de alıyor odd warrior'u.

odd rogue ve even shaman bahtına bağlı. hep fifti fifti.

bi de kişisel olarak geçen sezonun son 10 gününden beri bende de bi sıkıntı var. hem 10 maçındam 6-7'si unfavorable hemde op ellerim veya drawlarım rezalet.

deathrattle hunter oynuyorum mesela ilk 10 kartta ne egg ne activatör geliyor. başka deste ile deathrattle hunter'a karşı oynuyorum turn 4 yerde terror scale/egg/devilsaur

fuck this life!
Sosyal ağlarda paylaş

2 aydır 5e kadar sürekli odd warrior ile geliyorum. Genelde 5 maçta 3 ortalama ile gidiyor winler. Hiç stres yapmadan yürüyorum 5e. Ama sonra çok combo deck gelmeye başlıyor ki onlara çözüm olacak bir kartı yok destenin anca sen çok iyi çekip yeniyorsun.

5 ten sonra even warlock çok daha iyi bir deste, bol bol combo gelince yaktığın kartlarla çooook beleş oyunlar kazandırıyor. Tam combo yapacak kıvama gelince demonic project ile baya maç kazandım.

Neden bilmiyorum harbiden hiç görmüyorum shudderwock shamanları, zaten istatistiklerinde hiç birinde %50 üstü win görünen bir deste de değiller. O kadar sık chain gangtan önce grumble procladığı için maç kazanıyorumki adamlara karşı, muhtemelen sırf bu yüzden bile ciddi win düşüşü yaşıyorlardır. Adamlara karşı yeri hiç kaale almadan full face gidince yerdeki saçma sapan totemler yüzünden eline 1 mana shudderwock bir türlü gelmiyor direk concadele bitiyor oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

56 pack

6 legendary (1'i hediye)

ondasta
zihi
griftah (fuck)
jeklik (en çok buna sevindim)
hi'reek
gonk (bu da efsane oldu)

11 de epic. fena değil.

main'e quest yaptırmak için açtığım smurfte ise 23 pack'te 4 legendary 4 epic açtı ama leg'lerin hepsi kaliteli. Hele Zuljin'in smurfte kalması üzdü :(
Sosyal ağlarda paylaş

adettendir yazalım, yalnız galiba oyundan aşırı baydım 3 aydır ranked oynamadığım için rank 20'ye falan düştüm o derece ve hiç takip etmedim bu kart reviewlarını pro'ların. Legendary'ler iyi mi diil mi birisi yazsın pls.

97 pack
7 legendary (Halazzi the Lynx, Shirvallah the Tiger, Bwomsandi the Dead, Gral the Shark, Zentimo, Akali the Rhino, Mojomaster Zihi, Da Undatakah)
24 epic
Sosyal ağlarda paylaş

shirvallah için çok hype var herkesinde ilk denediği pala desteleri genelde ama bence meh.

halazzi meh

bwomsandi kuullanılır ama meh

shark ile ilgili çok fazla ihtilaf vardı release öncesi. bence bayağı kullanılacak.

zentimo kontrol ve overload destelerine giriyor.

akali meh

zihi hakkında fikrim yok.

undatakah için iyi diyenler oldu slow diyenler oldu body'si düşük diyenler oldu vs vs. ama bence iyi.

hayırlı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...