Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

Today is my last day at Blizzard. 😢 Thank you for all the laughter and fun we shared. I will miss you.

https://twitter.com/bdbrode/status/987375466259492864

Adamlar hala tartışıyo burda ya.. paladin en iyi winrate.. LÖL.. siz tartışın..
Elmalıvotka'yı transfer edicekler şimdi Hearthstone Baş Müdürlüğüne.. Winrate'leri ayarlaması için .. LÖL..
Sosyal ağlarda paylaş

Benim o wall of text'lerimden senin çıkardıgın kısım paladinin bitmemesi ve bizim burda boş boş tartışmamızsa yapabilicegim bişey yok.. Ben oyunun anasını belledi bu herif dedim, dedikten 1 hafta sonra muhasebeye göndermişler. Ana postlarımda tema HS'nin bitmesiydi. Belki istatiksel olarak hata yapmış olabilirim orda ama cımbızla laf ayıklayıp ergenler gibi löl'leyerek laf çarpma triplerine girdigin için takılıyorum abi başka bi olay degil yani.
Bişeyler yazıyoz ordan paladin bitti lafını alıp.. "adam şunu demiş siz hala tartışın.. löl.." yazıyosun. Sonra ergenlik yapmayın olm komik duruyo diyorum "By eternal" tripli quote'lar yapıyosun falan.
Ben 33 yaşındayım ve büyük ihtimal senin hayatın kadar oyun oynamışımdır sevgili votka.
İlk oynadıgım kart oyunu hearthstone'da degildi, bişeyler sölüyosak aradan cımbızla laf çekip "adam şunu demiş sizde tartışın lölöl.. " yapılmaz.
Sabonis gibi cevap verirsin aa ölemi abi dikkat etmemişiz deriz muhabbet sohbet tavında devam eder konuşmalarımız. Toksiklik yapmanın alemi yok yani 2018 oldu sene.

Orda sen bana takılmıssın işte ben de sana takılıyorum şimdi kızma.

LÖL.
Sosyal ağlarda paylaş

Wild oynuyorum, o ayrı da, priest wild değildi, yeni taunt druid decki deniyordum diye hatırlıyorum, yshaarj falan çıkmadı hiç oyunda. Büyük ihtimalle eleman da eski decki düzenleyip deniyordu. Ben de diyorum niye bulamıyorum decki diye, hep standart diye arıyordum, sağolun.
Sosyal ağlarda paylaş

Even paladin sıkıntı çıkarabiliyor biraz bana ama taunt druidlere karşı standartta problem yaşıyorsanız Control Mage öneririm. Direkt üstünden geçiyor. Taunt druid gelince karşıma bir çay koyasım geliyor. Skulking Geist, Jasper Spellstone ve Naturalize kartlarını yakıyor. Naturalize yanınca Hadronox'u kendi aktive edemiyor. Hadronox oynayıncaya kadar Polimorph ya da Vodoo Doll çekmiş oluyorsunuz zaten (mulligan polimorph gelince elde tutun zaten karşıda aggro yoksa, Dragon's Furry'nin boarda 4 vurmasını engellemek için). 20-30 armor istediği kadar şişsin sonunda kart yakmaya başlıyor zaten early-mid game'de aşırı kart çektiği için.

Deck: https://disguisedtoast.com/decklists/3863-r81-legend-control-mage

Dragon Caller ve Toki yoksa alternatif kartlar konabilir. 27 oyun attım, bir kez Dragon Caller oynadım boarda. Ya gerek kalmıyor oynamaya ya da fırsat olmuyor. Control vs Control oyun kazandırdı bir kere sadece. Toki de tam meme kartı. Ben çok seviyorum oynamayı. İstatisitik şu an 19 wins 8 losses. Kartların çoğu eksikse craftlamayı önermem tabii daha popüler desteler yapılabilir ama ben çok seviyorum bu desteyi. Rank 6'ya kadar sırf bununla oynadım. Even Paladin ve Aggro Hunter bela olabiliyor. Control Warlock'a karşı da sakin oynamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...