Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

deathrattle hunter'ı mı editledim biraz. 12'in sonu ya da 11'in başı tam hatırlamıyorum ama ordan 2 saatte rank 5'e attı beni 18-0 ile

deck code
AAECAR8K3gWXCPgImsIC08UChtMCnOICtuoCgPMCoIADCo0BtQOrwgLYwgKczQLd0gKL4QLh4wLy8QK5+AIA

giant mastadon yerine elinizde varsa devilsour ya da king dred atabilirsiniz. bende yok diye mastadon koydum ama iş görüyor.

ay sonu geliyor, tırmanmak isteyen deneyebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

sabonis said:

geçen coşarbaşla eşleştim arena'da, isteyen izleyebilir: https://www.twitch.tv/videos/328983594?t=01h54m50s

ghostladın mı la doğru söyle :D

drake'i 1 tur önce niye oynamadı anlam veremedim. adamı sinir etmişin gerçi normal mr.ropecoach-v2 sdf

Heralde ghostladi. Bide emekliler gibi oynuyo. Ben olsam 50 kere concede cekmistim rope ucuna kadar bekletip kart oynamadan end turn yapinca
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

geçen coşarbaşla eşleştim arena'da, isteyen izleyebilir: https://www.twitch.tv/videos/328983594?t=01h54m50s

fsadfsad sinir hastası bu adam ya,

Yok ne boktan bir insanmışın,

Yok şanslı bir yavşakmışın :D

Ruh hastası herif sövmeden oynayamıyor.

Acayip keyif aldım ama izlerken, keşke hep ipin sonuna kadar bekleyip iyice bir sinir edeydin, oyun bitincede well played çekeydin kesin birşeyleri kırardı. :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah bi anda hepiniz izlemişsiniz =)

Tamamen şansa eşleştim bu arada, ama 2. turda mı ne ghost diye farkedince açıp o mu diye baktım bi.

Rope da bilerek coşarbaş diye yapmadım, beni izleyenler bilir zaten sıklıkla rope çıkardığımı. Mesela elimde 3 tane 1 mana yaratık varken hangisini oynayacağıma uzun düşünüp karar verdim, onun dışında ilk turda muhtemelen mutfağa falan gitmiştim mulligan yapıp, ondan rope çıkmıştır. Bunların haricinde de mantıklı sürelerde oynadım diye düşünüyorum.

Sadece coşarbaş biraz mal ve aşırı kolay triggerlanan biri olduğu için, silahına ooze yiyince kontağı atmış boş boş atar yapmış klasik.

Ayrıca kinjo demiş, primordial drake'i 1 tur önce oynasa kazanabilirdi bile, çünkü benim deckim ve yanlış hatırlamıyorsam elim iyi değildi. Boş şeylere sinirlenip misplay yapıp sonra kaybedince yine şanssızdım diye sinirleniyor. Coşarbaş kısır döngüde yaşıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu arada kesin herkes biliyodur da benim yaptığım bi şey var sizinde bilginiz olsun

geçen haftaki gibi special arenalar bittiğinde arenayı bitiremediysen yeni arena tokenı hediye ediyor. o sebeple eğer 1 2 tnae arena yaptınız son arenada 2 loss olduysa bırakıpırsanız hem kazandığınız winin ödülünü hemde tokenı alıyorsunuz.

özetle 4 winle token dahil 200 gold +1 pack + gold kart felan gibi bi gelir oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...