Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Logan (2017)

Norak

Öne çıkan mesajlar

bu arada volwerine yaşlılıktan mı ölüo yoksa gdo'lu yemek yediği için mi?
keza diğerleri de hep gdo'lu gıdadan mı ölmüş? charles o yüzden mi alzeimer olmuş?
bi de kimse uyanmamış mı, büsürü mutant var, lan bizim yediklerimiz mi dokunuo acaba diye? kıllı mavi var kafası çalışıodu onun bulamamış mı o?

Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

bu arada volwerine yaşlılıktan mı ölüo yoksa gdo'lu yemek yediği için mi?
keza diğerleri de hep gdo'lu gıdadan mı ölmüş? charles o yüzden mi alzeimer olmuş?
bi de kimse uyanmamış mı, büsürü mutant var, lan bizim yediklerimiz mi dokunuo acaba diye? kıllı mavi var kafası çalışıodu onun bulamamış mı o?

Adamantium zehirliyo Logan'ı devamlı. Gençken işte healing factor yetiyormuş durdurmaya ama yaşlandıkça yavaşlıyor işte healing. Yavaşladıkça daha çok zehirleniyor.

Charles'ın ki yaşlılıktan.

Mısır muhabbeti sırf yeni mutant çocuk doğmuyor onun için işte.

Sosyal ağlarda paylaş

@progamer

logan'ın metal cinematic evrende hiçbir zaman gitmedi. days of the future past geçmişteydi ve logan'a o zaman adamantium deneyi yapılmamış. orjinal logan'dı yani.

sonda yakalanınca timeline değişmesine rağmen o bölümü tekerrür ediyor bir nevi yani.

gerçi bu aralardaki kansız, boktan wolverine filmlerini izlemedim. japonyada geçen kekomançi filmin yarısına katlanabilmiştim orada oluyorsa metali çekmek vs. bilmyiorum sadfasdf

o filmler sayılmıyor diye biliyorum zaten x-men timeline'ında artık.

Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Abi sürekli heallenen gençleşen biri yaşlanmaz ki. Herif kaç yüz yaşında yaşlanmıyor işte. ÖLEMEZ LAN LOGAN.

burayı ben de anlamadım
yaşlanma dediğin şey hücrelerin regeneration yeteneğini yavaş yavaş kaybetmesi, e bu adamda bu olay hiç bitmiyor zaten. o zaman yaşlanmaması da lazım. hayır bi de radyasyon yedi diye ölüyorsa bunca zaman anlayamaış mı bunu? üzerine geiger sayacı ile yürüsen anlaşılır sdf
bunların okulda ellibin tane doktor yok mu bi tanesi uyanamamış mı sen fi zamanında sağlam radyasyon yediydin bu senin metale işlemiş olabilir o yüzden devamlı radyasyon zehirlenmesi geçiriyor olabilirsin dememiş mi

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...