Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google Pixel

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Google Nexus serisinin yerini alacağı bir süredir söylenen Pixel'i bu gece düzenlediği etkinlikte resmen tanıttı. 5 inç dışında 5.5 inç'lik Pixel XL modeli olacak serideki telefonlar Snapdragon 821 ve 4GB RAM ile gelecekmiş.

Android 7.1 ile gelecek telefonların belki de en gelecek vaat eden hatta yenilik sayılabilecek kısmı DayDream VR destekli ilk telefon olması olabilir. Ha bide mavi renkli olanı azıcık farklı ama telefonların genel tasarımı iPhone 7 ve HTC 10 kırması olmuş.

32 ve 128 GB depolama seçeneklerinin bulunduğu Pixel'in fiyatı 649$ ve Pixel XL'ın fiyatı $749'dan başlayacakmış. 20 Ekim'de piyasada olacak telefonlar bence Nexus'u tercih eden kitleye pahalı gelecek.

"3.5mm headphone jack satisfyingly not new" göndermesinin olduğu tanıtım filmi başarılı ?

Meet Pixel, Phone by Google.

orc_lord tarafından düzenlendi
Video tag düzeltmesi
Sosyal ağlarda paylaş

google android telefonları hep beyaz oluyor, apple'la alakası yok. ama yeni iphone'lar gibi mat siyah modeli de olsa şahane olurmuş.

ben de uyuz olmuştum, adam gibi telefon niye üretemiyorlar diye.
samsung note 7'nin kamerası mükemmel, ama edge'i var ve applar arasında geçişte sıkıntısı var samsungların.
iphone 7'nin mat siyah rengi çok güzel, performansı iyi, ama kulaklık çıkışını kaldırmışlar.
zaten iki telefon da patlıyor...

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8345&idPhone2=8082

google pixel xl ve note 7'yi kıyasladığımda birbirine çok benziyor. kamerası onun kadar iyi olmasa da software buttons kullansa da, gidip bunu alacam ben. şahane aletmiş.

ama keşke htc yapaymış bunu, mükemmel olurmuş..

http://i.imgur.com/8BgGtTW.png
Sosyal ağlarda paylaş

Ever kelimesini duyduğum anda ayşe teyze çamaşır suyu reklamında buluyorum beynimi.

Telefonuma kir sıçrıyor.
Hemen etrafımda bitiyorlar.
Daha parlak,
bembeyaz!,
en parlak!!,
yeniymiş gibi!!!,
ışıltılı!!!!
brightest wash ever!!!!!
it just works

dur lan böyle değildi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

google pixel xl ve note 7'yi kıyasladığımda birbirine çok benziyor. kamerası onun kadar iyi olmasa da software buttons kullansa da, gidip bunu alacam ben. şahane aletmiş.

ama keşke htc yapaymış bunu, mükemmel olurmuş..

telefonu zaten htc yapmış?
camerası da dxomark'a göre 89 puanla ilk sırada
https://www.dxomark.com/Mobiles

bunun dışında siyah mavi ve beyaz vardı sanırım renk olarak.

software button olayı evet kötü ama tasarım gayet iyi duruyor.
sunum rezalet abi. Yani, tamam bi apple samsung değil, küçük bi firma google ama, o marka değerinin hakkını ver! İnanılmaz kötü.
bide şu türkiye piyasasını nasıl es geçebiliyorlar inanamıyorum, çoğu avrupa ülkesinden daha büyük satış yapacakları kesinken.
Sosyal ağlarda paylaş

http://i.imgur.com/uAnTydx.png

samsung eziyor ya ekran konusunda.

1. pixel, 2. s7 edge, 3. iphone 7 plus
71% ratio, 76% ratio, 67% ratio

iphone zaten rezil de, pixelinde durumu da hard tuş olmadığını düşündüğümüzde parlak değil.

Pixel Available: Australia, Canada, Germany, United Kingdom, United States
Sosyal ağlarda paylaş

aynen screen-body ratio için tuşsuz %74 falan olması gerekliydi, hani tuşlular için %70 ler falan iyi bi değer.

bence bu oranın fazla olması da sıkıntı yaratıyor olabilir. Yani bıngıl, sen kullandın edge'i, yandan elin dokunması gerçekten sıkıntı mı yoksa aşılabilir bişi mi
Sosyal ağlarda paylaş

edge sıkıntı ya, kullanıcı deneyimini bozan bir şey. alışabileceğin tek yöntem telefonu yanlarından kavramamak. o da pratik uygulanabilir bir şey değil. millet kılıfla kullandığı için çok sorun olmuyor, kılıf bombe eklediği için elinin eti direkt edge'e dokunmuyor, istemsiz basma sorunu olmuyor. ama kılıfsız kullanıyorsan cidden kötü. telefona fonksiyonel olarak bir artısı olsa neyse de, fonksiyonel olarak da tamamen gimmick.

tek artısı güzel görünüyor işte.

pixel için gövdenin bu kadar büyük olması anlamsız ama. s7 de alt ve üst gövde fiziksel tuş olmasına rağmen çok daha dar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...