Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google Pixel

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Arkadasim almis bu makineyi fena begendim. Yemisim ayfonu dedirtiyor bir cok ozelliginde ve dokunusunda. Acikcasi ben begendim. 3000 lira gibi bir rakam diyor hepsiburadada ki paralel ithalatci abimiz. Biraz daha yayilir mi diye dusunuyorum belli ki internette henuz bir rekabet yok euro ve dolar kurundan dolayi olsa gerek. Lg g5'i satip alirim ama anca fiyat dusunce. Bu sekilde alinmaz bu alet.

Bi de 32gb ne lan ?
Sosyal ağlarda paylaş

ya su telefonu fi project ile alip uluslararasi dolasimda kral gibi takilmak cok cazip geliyor da

telefonun fiyati cok ucuk

android olmasi da dusunduruyor

en son android tecrubem xperia'da arama uygulamasinin tus takimi ekraninda donmasi sebebiyle acil bi aramayi yapamamamdi. sonra telefonu atip iphone almistim zaten.

bu telefon iphone 7'den cok mu daha iyi? deger mi? 700 kusur dolar sacma gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Kanuni said:

Sinirsiz google drive var ama pixel icin.

Sınırsız drive var da ona sadece online durumlarda erişebiliyorsun bi de foto dışında bişeyler yüklenebiliyor mu ki? 32 gb'ın 25'ini kendi yazılımı ve must app'ler götürüyor. Spotify'dan falan müzik indirip, offline dinlemek veya çizgiroman indirip offline okumak sıkıntı olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Mümkün değil o kadar götürmesi ya

Edit: But updates to built-in apps have to come out of that. Google's demo units had 1.22GB taken up by apps, so a more realistic starting number would be around 23GB

Arkadaş must app olarak modern combat serisi + fifalar falan kuruyor herhalde :D

Drive da tüm dosyaları alıyor ayrıca, sadece fotoğraf alan Google photos.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...