Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google Pixel

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

ya abi çok saçma mantık yürütüyorsun her zamanki gibi.

iphone 4 u düşürdüm kırılmadı senin yeni alacağın iphone için temel oluşturmuyor. iphone 7 bugün alabilirsin ve normalde düşürdüğünden daha kısa bir mesafeden düşürdüğünde ekranı tuz buz olabilir.

"düşürme - çizilme" graph ı ne olursa olsun, senin son kullanıcı deneyimini yansıtmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

benim kullanıcı tecrübem bu, senedir bir telefon değiştirmiyorum.

keşke tüm markalar iphone 4 gibi telefon yapabilse.

onun dışında daha yeni arkadaşım s7 aldı sorunu var işte bisürü.

dediğim gibi, kullanıcı deneyimim limitli. Bu deneyime bakarak söylüyorum. Ne yapayım, kıçımdan mı uydurayım?
Sosyal ağlarda paylaş

öyle demedimki
iphone aldım taş gibiydi, android kullandım sorunluydu.
o yüzden iphone androide göre daha dayanıklı/bozulmayan telefon.

bu benim kullanıcı tecrübem. Muhtemelen açsak baksak bununla ilgili veride bulabiliriz.

iphone 7 kırılmıyor dediğimi hatırlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

z3 kullanıyorum şu anda. Tabi bunun rakibi hangisidir bilmiyorum ama ilk aldığımda ısınma sorunları falan vardı. update etmek zorunda kaldım.

Yine dayanıklı telefon z3, çok düşürdüm işte bi kamerası patladı şimdiye kadar sadece. Ekranı sağlam.
ama ilk çıktığında sorunlu olması garip yani.
GERGE said:

Sorun arkadasta, Samsung almis, pisman olmus. Bunda ne gariplik var? Sony ya da HTC alsa mutlu olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

veri bulabileceğini düşünmüyorum.

en dayanıklı telefonu alsan bile ilk düşüşte kırılabilir.
en yavan telefonu alsan da 100 kere düşürdüğünde kırılmayabilir.

telefonda düşünce kırılma durumu üzerine karar verebileceğin bir nitelik değil. şayet iphone ekranı kadar çok kırılan bir telefon ekranı yoktur büyük ihtimal. sen iphone 4 böyleydi öyleyse iphone böyledir dersen hüsran köşe başında kucak açıp bekler.

yazılım konusu farklı. o konuda stabilite, hız falan bunlara göre karar verebilirsin tabii ki. yine patlayabilir ama şanssız olma oranın çok daha düşük.
Sosyal ağlarda paylaş

7 releaseınde telefondan ses çıkıyordu mesela yakın tarihli

http://www.theverge.com/2016/9/18/12960526/iphone-7-hissing-noises-coil-whine

her ürün yeni çıktığında sorun olabiliyor. önemli olan satış sonra desteğinin ne kadar iyi olduğu ve müşteriyi sorunla baş başa bırakmamaları.

taşıma kutusu tamir aparatı değil abi asdasd, vurayım de nasıl vurayım yani valla üzülüyorum şu halinize.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

her ürün yeni çıktığında sorun olabiliyor. önemli olan satış sonra desteğinin ne kadar iyi olduğu ve müşteriyi sorunla baş başa bırakmamaları.

Telefonu alırken 2 telefon parası verirsem kusura bakmada bana yenisini göndersinler tabi... Apple babasının hayrına o hizmeti vermiyor. O hizmeti veriyor ama senden kat ve kat çıkartıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...