Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Release sonrasında 1, bilemedin 2 aya dağılacak Paticik guildini kurup eğlenebiliriz.

@Sam mesela görebiliyorum şimdiden, heavy armor s&b tank olur.

@dreagloth ilk 1-2 gün queue nedeniyle giremez, sonra level farkı açılır. Geride kaldığı için sıkılıp bırakır.

@DavidMills WoW'a ara verdiği için, MMO aşerir başlar. Ya çok sever, ya 2 güne bırakır.

@screwy ve @xunn başlayıp, yeterince competitive olmadığımız için Sam ile kavga edip ilk hafta sonrasında PvP-oriented bir guilde geçebilirler.

@Laurelin ilgisini çekebilir. Tank ya da healer gibi önemli bir rolü üstlenir, sonuna kadar savaşır. Potansiyel RP olabilir.

vs.vs.

Gangren tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

binek olmicak. Bu arada takım oyunu yapmazsanız babafingo sizi bekler oyunun affı yok pvpde. HA bu demek değil takım olmak zorundasınız, değil solo da oynanır. Sadece takımca oynarken birbirinizle koordine şekilde oynamalısınız.Mesela uzaktan gördüğünüz adama saldırmak yerine dibine kadar koşup meleelerin swing rangeine girdiğinde uzaktan vuranların vurmaya başlamasını beklemek gerekiyor. Eğer uzaktan vurup takımındaki meleelerin dibine girmesni beklemezsen a sizin meleeler avel gibi peşinde koşturmasını izlersin adamın. Meleedeki aimassisti düzeltmeleri lazım bence. Adam greataxe spamleyerek yetişiyor bana ? Oyunda hiçbir range silahta aim assist yok Saçının telinin arasından bile Geçip gidiyor projectilelar ama Paşam meleelere 3 metre 4 metre Basic attack targetlock gapclose var. Bana adil gelmiyor açıkcası. Heçıt nörf geliyi xd Dün adamın birini 5 dakka falan teabagledik of mukemmel ya asdfas

Combat tam ultima online yani tam olmasa da %99.9 yani Reskille bağlayabiliyorsun lamerlik yapıp adamın camp pointinde bekleyip mnasdfömqa

phoenix_daoc tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Gangren dedi ki:

Release sonrasında 1, bilemedin 2 aya dağılacak Paticik guildini kurup eğlenebiliriz.

@Sam mesela görebiliyorum şimdiden, heavy armor s&b tank olur.

@dreagloth ilk 1-2 gün queue nedeniyle giremez, sonra level farkı açılır. Geride kaldığı için sıkılıp bırakır.

@DavidMills WoW'a ara verdiği için, MMO aşerir başlar. Ya çok sever, ya 2 güne bırakır.

@screwy ve @xunn başlayıp, yeterince competitive olmadığımız için Sam ile kavga edip ilk hafta sonrasında PvP-oriented bir guilde geçebilirler.

@Laurelin ilgisini çekebilir. Tank ya da healer gibi önemli bir rolü üstlenir, sonuna kadar savaşır. Potansiyel RP olabilir.

vs.vs.

yarisini ikna et su listenin auto join atarim asfdsdfa

Sosyal ağlarda paylaş

insanları forumda bu kadar konuşturan şey neymiş diye bir göz gezdirmedim değil (konsept pek cezbetmedi gerçi) geçen gün ve o listede benimle ilgili kısımlarda doğruluk payı var (lol) ama mmo dipsiz kuyusuna atlayasım yok ya gerge'nin dediği gibi. sunk cost ve sosyal bağlar kitliyor çok. neyse, gene de takip ederim kimler oynuyor.

Sosyal ağlarda paylaş

abi forumlara falan bakıyorum da insanların mount'a karşı olmasına anlam veremiyorum lan. "dünya çok küçük, mounta gerek yok" diyor adam. ya sanane birader biz de mounta binelim %300 hızla gidelim demiyoruz da yani etrafta başı kesik tavuk gibi koşan insanlar olacağına efendi gibi bineğiyle gitsin adam. 

adamın asıl şikayet etmesi gereken şey dünyanın küçük olmasıyken, mount isteyenlere çemkiriyor falan.  MOUNTS WILL RUIN THE GAME diyenler var ay neresini ruinleyecek zerre anlamadım. PvP'yi mi bozacak, koyarsın restrictionu, her pvp fight triggerında 2 dk cooldowna girer mount, çekersin ayarını ya zor işler değil bunlar.

harbi gına geldi fanboylardan ya. world will feel smaller diyor adam. e tamam sprinti de kaldır, herkes walk yapsın world feel much bigger emenike.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Darksun dedi ki:

Sam amcam sanki ömrünü ver dediler ? . Bir süre seni meşgul edip eğlendirebiliyorsa gideri var demek. Hele 100 kaat olunca. Bana wow-genshin çakıyor bu aralar, bunu alsam ne kadar bakabilirim hiç bir fikrim yok.

ya öyle oluyor işte. halihazırda granblue fantasy var zaten ömrümü yiyen lol. o yüzden de artık böyle oynayıp biten veya gömülmeyi gerektirmeyen oyunlara yöneliyorum sadece.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Xenocide dedi ki:

abi forumlara falan bakıyorum da insanların mount'a karşı olmasına anlam veremiyorum lan. "dünya çok küçük, mounta gerek yok" diyor adam. ya sanane birader biz de mounta binelim %300 hızla gidelim demiyoruz da yani etrafta başı kesik tavuk gibi koşan insanlar olacağına efendi gibi bineğiyle gitsin adam. 

adamın asıl şikayet etmesi gereken şey dünyanın küçük olmasıyken, mount isteyenlere çemkiriyor falan.  MOUNTS WILL RUIN THE GAME diyenler var ay neresini ruinleyecek zerre anlamadım. PvP'yi mi bozacak, koyarsın restrictionu, her pvp fight triggerında 2 dk cooldowna girer mount, çekersin ayarını ya zor işler değil bunlar.

harbi gına geldi fanboylardan ya. world will feel smaller diyor adam. e tamam sprinti de kaldır, herkes walk yapsın world feel much bigger emenike.

mount olmamasına saygı duyuyorum ben ya. dev'ler neden istemiyor detayını bilmiyorum ama benim tahminim MMO sosyalleşmesini sağlamak. 

çoğu kişiden duyuyorum "new world MMO hissi veriyor" diye. son zamanlarda -özellikle kore oyunlarında- virüs gibi yayılmış bir olay var. auto walk, fast travel. gideceğin yere tıklıyosun sonra alt+tab'a al devam et. quest yap otobot gibi oynamaya devam et. 1 kere bile başkasına yazı yazmadan oynuyoruz.

bir diğer yandan oyun içi mekaniği koruyacak şekilde mount ekleyemezler mi? ekleyebilirler, ama uğraşmak istemiyorlardır tahminimce veya bütçe ayırmamışlardır.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Özendim gereksiz yere. Sosyal yanı nasıl oyunun? Bir de kapanacak mı yoksa çıkana kadar tam gaz mı? Günde 30-60 dakika açsam ilerlenir mi? Günlük Magic teh Gathering rutinim var zaten, onunla yarışması zor ama azar azar oynanabilirse alabilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

19 dakika önce, GERGE dedi ki:

Özendim gereksiz yere. Sosyal yanı nasıl oyunun? Bir de kapanacak mı yoksa çıkana kadar tam gaz mı? Günde 30-60 dakika açsam ilerlenir mi? Günlük Magic teh Gathering rutinim var zaten, onunla yarışması zor ama azar azar oynanabilirse alabilirim.

reis oyun yeni ultima online öyle diyim sana. Bu hava bi mortal online2 bir de bu oyunda var. Başka hiçbir mmo uoya yaklaşamadı. Craft çok önemli gather önemli her şey çok önemli oyunda. + voice chat ile LORDUM CİPİ PİLİS rpsi yapabilirsin. Bugun xkralTR gördüm geri gel xkralTR karambole vurdurttum xkraltr me ?

Raid böyle yönetilir btw

Sosyal ağlarda paylaş

16 dakika önce, Laorx dedi ki:

binek olmayan oyuna ayni uo d3m3k

SENSINNNN

Evet benim. Yıllarca custom feature sphereserverda oynayan kişiler konuşmasın pls.

*bandajlari yirtilir*

@Quo-Vadis şuan betayı oynayan 200k user var. Bu oyunun patlama ihtimali yok. Bence oyuna gir dene beğenmezsen iade edersin başka bir şey oynarsın. İllaki hoşuna gitmeyen bir şeyler olcak. 6 ay sonra herkes Xkraltr olduğunda oynamanın numarası yok gibi ya. Parayı hak etmesinin sebebi ilk ayların cok canlı geçmesi. Sonrası rutine bağlar hiçbir mmo ilk zamanki heyecanı veremez. xD

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...