Jump to content

Arondrin

=o=
 • Mesaj sayısı

  98
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Arondrin hakkında

 • Rütbe
  Arondrin

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Arondrin

  E-Kitap Okuyucu

  Çok teşekkür ederim. Konuşayım bakalım müşteri hizmetleriyle, hiç sevmediğim şeyler.
 2. Arondrin

  E-Kitap Okuyucu

  Kısa süreli bir indirimdi sanırım şansıma denk geldim, siyah vardı sadece. Dün teslim aldım, gece ışığı çok başarılyımış gerçekten bayağı memnun kaldım. Yalnız ufak bir problem dikkatimi çekti. Tam bu Kobo yazısının arkasında kalan, arka kapağın köşe kısmı tam oturmuyor yerine. Köşeden dokunuca gıcırtı yapıyor. Su geçirmezliğine bir zeval getirir mi diye kıllandım, yoksa sallamam. Sizlerde böyle bir şey dikkatinizi çekti mi?
 3. Arondrin

  E-Kitap Okuyucu

  İdefix indirim yapmış Libra'ya. Ben de söyledim. Amazon TR Kindle getirsin, Kobo Clara HD D&R stoklarına girsin diye beklerken Libra çok mantıklı geldi buradaki hype'dan sonra. 1150 kayme
 4. Arondrin

  Genel Tartışma Başlığı #2

  Bana hitap etmese de living world sistemini getirmeleri kötü birşey değil tabii. Ama adamlar bütün oyunu bunun üzerinden kurmaya başladılar ona gıcık oldum. Mesela oyunun başlarında hardcore WvW oynarken neredeyse hiç para kazanmıyorduk. sPvP'de takılanlar direkt üvey evlattı hatta. Bunları ayarlamaları çok uzun zaman aldı. 2k saat oynamama rağmen 300 küsür gold yapabildim ben mesela legendary işine falan hiç girmediğim halde. Hatta onun bi 100 goldunu da oyuna bir ay ara verip Darkfall Unholy Wars oynarken yapmıştım Lion's Arch'da tp'de :D. Gerçi her class'dan level 80 karakter yapmamın ve bunların hepsine full item set çekmemin de bir etkisi olabilir bu işte. Ana karakterlerimin 4-5 set armorı vardı mesela. Millet living world'de paraya para demiyormuş hakikaten ama ilgi meselesi işte. Bu saatten sonra herhalde WoW gibi Vanilla çıkarırlarsa geri dönerim. D/D thief oynamayı özledim. Forumdan Crescent'le ik itane D/D thief yapmıştık, çok tanky değilse önümüze gelene tek atıyorduk aynı anda girip WvW'de. Crescent saykosu 5 tane adamı tek başına kesmişti hatta D/D thiefle. Unutmadan, ascended setleri de batsın 😄
 5. Arondrin

  Genel Tartışma Başlığı #2

  Şu oyunun yapımcılarının benim açımdan yaptığı en büyük hata neredeyse tüm enerjilerini living world zımbırtısına aktarmış olmaları. 2k saatten fazla oynadım, living worlde 10 saat bile harcamamışımdır. Oyunun %80'ininde WvW'de kendi kombatımı kovalıyordum. Geri kalan %20'de eşle dostla dungeon, zergle WvW az biraz sPvP vs. Guildwars title'ının hakkını hiçbir zaman veremediler. Büyük PvP guildleri oyunu terk ettikten 2-3 yıl sonra GvG vari içerikler sunmaya başladılar. PvE communitysinin bir bölümü oyunu terk ettikten sonra raidler gelmiş anca. Yeni çıkan ek paketleri hep bir umutla inceledim, aradığımı bulamadığım için almadım. Living worldünüz batsın!
 6. Arondrin

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Ben summonladım. Hatta o heyecanla bir köy kahvesine bile girdim ve bağırdım: "Bannerlord betası var" diye. At yarışı tüyosu vereceğimi zannettiler ama olsun. Beni Bannerlord'la sınamayın.
 7. Arondrin

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Bir betanızı alırım varsa. İlk M&B'nin alphasında beri M&B oynuyorum. Bannerlord duyurlduğundan beridir de monitöre ekmek banıyorum.
 8. Arondrin

  Ebook Reader #2

  Amazon.com.tr'ye mail attım; "Kindle en kısa sürede amazon.com.tr'de satışa sunulacaktır ancak şu an için net bir tarih paylaşamamaktayız." diye yanıt geldi. Geçen sene sorduğumda belli değil demişlerdi. Güzel bir gelişme. Çıksa da alsak.
 9. Arondrin

  Ebook Reader #2

  Amazon Türkiye'ye girdiğinden beri "acaba gelir mi" diye Kindle için bekledim. Malum yurt dışından da göndermiyor Amazon Türkiye'ye. En son Kobo Clara HD almaya karar verdim. Karar verdiğimin ertesi günü D&R ve Idefix stoklarında bitti. Ebay'den astarı yüzünden pahalıya geliyor gibi. Nereden alınır bu meretler? Başka model önerilerine de açığım. İngilizce kitap okumak için alacağım zaten, yerli içerik çeşitliliği vs. önemli değil.
 10. Arondrin

  Beleş oyunlar başlığı!

  Merhaba, Valnir Rok Survival RPG duruyorsa alabilirim. Nerede bugfest EA survival varsa oynadım, bunu atlamışım.
 11. Arondrin

  ISS (ISP) önerisi

  Türknet'in sitesinden adres girip alınabilen hıza bakabilirsiniz. https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/
 12. Arondrin

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  Yeniliklere kapalı bir statükocu olmama rağmen forumun yeni halini çok beğendim. Renkeler de güzel olmuş. Akıyor maşallah.
 13. Arondrin

  Beleş oyunlar başlığı!

  Kaçıran varsa Lego The Hobbit + LOTR son iki saati kalmış. Humble
 14. Arondrin

  Microsoft Office satan kimdi?

  Office kuruluydu bende, lisansını değiştirdim sadece. İlk iş zaten regedit'den office uygulamasının telemetrisini kapatıp, firewall'dan da internetini kestim. Ucuz etin yahnisi. :)
 15. Arondrin

  Microsoft Office satan kimdi?

  Bu hesap organizasyon hesabı gizlilik ayarlarını değiştiremezsiniz diyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...